javascript hit counter

تبلیغات

تبلیغات

خانه » مطالب و عکس های جالب » فال روزانه نمکستان: فال امروز- [همراه با فال روزانه PMC + صوت]

فال روزانه نمکستان: فال امروز- [همراه با فال روزانه PMC + صوت]

فال روزانه نمکستان: فال امروز- [همراه با فال روزانه PMC+صوت]

فال روزانه پنجشنبه ۲۹ شهریور ۹۷

توجه: فال روزانه PMC به همراه نسخه صوتی در پایین همین صفحه آمده است!

فال روزانه,فال روز تولد امروز,فال روزانه نمکستان

نمکستان» در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال را آماده کرده ایم، برای مشاهده فال روزانه روز تولد خود در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز بهرام یعنی سیاره بخت شما برایتان روز سختی را به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود شما نسبت به همیشه دمدمی‌ مزاج تر بشوید. ممکن است یک نفر کاری انجام دهد که باعث ایجاد عکس العمل سریع در شما بشود. حتی مواقعی که احساس می‌کنید اوضاع روبراه است، باز هم امکان عصبانی شدن وجود دارد. خود را سبک کردن و عصبانیت خود را بیرون ریختن چیز خوبی است، اما بدین وسیله نمی‌توانید بفهمید که دور و برتان چه می‌گذرد.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز به جای اینکه برای رسیدن به خواسته هایتان سخت تر کار کنید دوست دارید بیشتر از نتیجه کار خود لذت ببرید. شما یک تصور معنوی از اهداف خود در ذهنتان ترسیم کرده اید، ولی امکان دارد نتوانید حالا بهش برسید. شما نباید برای شناختن رویاهای خود خیلی به خودتان فشار بیاورید، وگرنه ممکن است آنها را از دست بدهید. جالب این جاست که اگر همه چیز را راحت گرفته و به خدا بسپارید، رویاهایتان خیلی زودتر اتفاق می‌افتند.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین خرداد ماه

در حالیکه سیاره عطارد یعنی سیاره فرمانروای شما از سوی نپتون جادویی کمک‌هایی معنوی دریافت می‌کند، شما نیز غرق در افکار خلاقانه خود شده اید. اما دلیل این رویا پردازی های شما این نیست که فکر می‌کنید آنها می‌توانند به واقعیت تبدیل شوند. شما باید حالا خیلی حواس خود را جمع کنید؛ به خاطر اینکه یک قضاوت نادرست می‌تواند سبب شود وقت خیلی زیادی را تلف کنید و برای اهدافی که هیچ وقت به واقعیت تبدیل نمی‌شوند بی خودی تلاش کنید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین تیر ماه

در حالی که اهداف بلند مدت شما برایتان مهمتر و پررنگ تر می‌شوند، شما لازم می‌دانید دقیقاً بفهمید که دنبال چه چیزی هستید. حتی اگر شما کاملاً به دنبال ایده های خود نرفته اید، ولی هم اکنون صحبت کردن در مورد امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد امری لذت بخش است. از روبرو شدن با خواسته ها و توقعات دیگران هراس نداشته باشید، فقط به خودتان امکان این را بدهید که در مورد تخیلات خود صحبت کنید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز حتماً به حس ششم خود اطمینان کنید، چرا که قدرت خیلی زیادی دارد! اگر چه شما احساس می‌کنید در مسیر درست خود قرار گرفته اید، ولی ناامیدی هر لحظه ممکن است از راه برسد و لحظه ای بعد ناپدید شود. از برنامه ای که فکر می‌کنید درست نیست پیروی نکنید و با شخصی که به پایان کارش فکر نمی‌کند کار نکنید. اگر لازم شد از همین حالا جلوی ضرر را بگیرید و بعد پیش بروید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما امروز به راحتی ممکن است در مورد مسائل مالی تصمیم اشتباهی بگیرید، بنابراین وقتی می‌خواهید در این مورد دست به کاری بزنید باید خیلی حواس خود را جمع کیند. از خریدهای ناگهانی استقبال نکنید، برای اینکه با بی احتیاطی پول خرج کردن برایتان دردسر به همراه دارد. در عوض به موفقیت و شادکامی‌فکر کنید و با احتیاط عمل کنید تا در مسیر درست خود قرار بگیرید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز هرچقدر که سعی کنید متعادل تر و بهتر باشید، رویاهای شما نیز عینی تر شده و بیشتر به واقعیت نزدیک می‌شوند. حتی اگر فکر می‌کنید که منطق و قانونتان جواب نمی‌دهد، ولی باز هم چیزهایی که می‌خواهید را در ذهنتان مجسم کرده و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کنید. با این کار اتفاقاتی خواهد افتاد که حتی در تصورتان نیز نمی‌گنجد

همچنین ببینید : گرفتن فال عطسه

فال روزانه ماه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

درست زمانی که فکر می‌کنید همه چیز روبراه و عالی است، ممکن است از یک بحران ماوارءالطبیعه رنج ببرید. حتی اگر فکر می‌کنید کسی بر ضد شما عمل می‌کند، لازم است درک کنید که شما در معرض خطرات جسمانی و مادی نیستید. اگر شما خیلی قیافه حق به جانب به خود بگیرید و خود بین باشید، دیگران متوجه نمی‌شوند که تفکرات دور اندیشانه داشتن یکی از خصوصیات خوب شما است.

فال روزانه ماه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

اگرچه شما می‌توانید هر موقعیتی که به نظرتان خیلی مهم و جدی آمده است را به اندازه کافی توجیه کنید، ولی تصمیم گیری های جدیتان بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کردید نیازمند دقت و تمرکز هستند. این سخن بدین معنی نیست که شما فرد دودل و شکاکی هستید، بلکه بدین معنی است که اوضاع نسبت به آن چیزی که در ظاهر به نظر می‌رسد پیچده تر است و به خاطر اطلاعات پیچیده و دوپهلویی که اکنون به شما رسیده به راحتی آشفته و نگران می‌شوید. باید بیشتر وقت بگذارید، با عجله به دنبال جواب نهایی گشتن فقط اوضاع را بدتر می‌کند و مشکلات بیشتری را به همراه دارد.

فال روزانه ماه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

شما قادر هستید در مورد مشکلی که در محل کار اتفاق افتاده هر دو جنبه موضوع را ببینید، ولی نمی‌خواهید خودتان را ملزم به یکی از آن دو بکنید. خوشبختانه شما می‌توانید با بی طرف ماندن خودتان را این مقوله بیرون بکشید، اما گاهی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که مجبور می‌شوید فوری عکس العمل نشان دهید. از نیازهای خود آگاهی داشته باشید، مطلع بودن بهتان کمک می‌کند از شکست‌های غیر منتظره دور بمانید.

همچنین ببینید : گرفتن فال حافظ با معنی

فال روزانه ماه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

داشتن نقطه نظرات جنجالی یک چیز است، توجیه کردن این نظرات چیز دیگری! نظریات شما امروز می‌تواند دردسر آفرین باشد، چراکه وقتی نتایجی که بهشان دست یافته اید را شرح می‌دهید، زیاد واضح صحبت نمی‌کنید. اگر نظریات شما با دیگران متفاوت است، حواستان را جمع کنید؛ دلیل ندارد که مخالفت‌های خود را گسترش داده و به کشمکش و ناسازگاری تبدیل کنید.

فال روزانه ماه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما امروز خیلی خوب می‌توانید داستان سر هم کنید و این داستان هرچقدر غیر واقعی‌تر باشد بهتر است!! نپتون سیاره بخت شما با عطارد پرچونه دریک مسیر قرار می‌گیرد و شما می‌توانید به نحو مؤثری از فن بیان قوی خود برای توضیح دادن افکار خود استفاده کنید، حتی اگر این افکار غیر قابل شرح باشند! اما یادتان باشد دو صد گفته چون نیم کردار نیست؛ بنابراین از انجام دادن هر نوع فعالیتی که شما را از داستانتان دور می‌کند اجتناب کنید.

*******************************************************

فال روز pmc-فال روزانه pmc (به همراه صوت)

[ از شنبه ۲۴ شهریور ۹۷ تا جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ ]

فال روزانه pmc در روزهای جمعه از این شبکه پخش می شود. در این بخش، هر هفته فال pmc و نیز فایل صوتی آن برای شما کاربران عزیز سایت نمکستان بارگزاری می شود.

فال روزانه PMC متولدین فروردین: خودتان را بیشتر قبول داشته باشید

حرفی را که می خواهید بزنید در لفافه و با شوخی بگویید اثر بهتری خواهد داشت. منتظر جواب پیغامی هستید که چند وقت پیش فرستاده اید. شما همان موقع هم می دانستید این کار اشتباه است. بهتر است بیش از این منتظر نباشید اگر خودتان را بیشتر قبول داشته باشید کارهایتان بهتر جلو می رود و دیگر اینهمه دلشوره نخواهید داشت.

فال روزانه PMC اردیبهشت ماهی ها: اشتباهتان را بپذیرید

اگر اشتباهتان را بپذیرید، دوباره آن را مرتکب نمی شوید. بهتر است با فاصله گرفتن از شخصی در اطرافتان که ترس آبرو ندارد خودتان را از اتفاق بدی که در کمین تان است دور نگه دارید. برای پیشرفت در کاری که برایتان مهم است، مجبور خواهید شد که خرجی بکنید و دوره ای را بگذرانید. خساست نکنید این خرج به نفع شما خواهد بود.

فال روزانه PMC متولدین خرداد: خودتان را بیشتر باور داشته باشید

وضعیت خانوادگی شما دچار تحولی جدید می شود، بطوریکه همه از این همه تحول و دگرگونی خرسند خواهند شد. مژده ای دریافت می کنید و تغییرات کلی در زندگیتان روی می دهد. ایمان داشتن به تصمیمات تان و آنچه که انجام می دهید چاره نیمی از مشکلات شماست، خودتان را بیشتر باور داشته باشید و به جلو پیش بروید.

فال روزانه PMC متولدین تیر: بهتر است انعطاف پذیر باشید

اگرچه تفکرات فردی با شما کاملا متفاوت بنظر می رسد ولی این بدان معنا نیست که شما نتوانید در مواردی با او به توافق برسید، بهتر است انعطاف پذیر باشید او برای شما شخص مهمی است و خواسته اش هم غیر معقول نیست، این جریان ممکن است آغاز یک رابطه خوب باشد که شما هم چیزهایی را بدست می آورید و از او بیشتر می آموزید.

فال روزانه PMC متولدین مرداد: سفره دلتان را برای دیگران باز نکنید

سری را که درد نمی کند دستمال نمی بندند. سفره دلتان را برای دیگران باز نکنید. در مورد اتفاقی که هنوز در حد حرف است به دیگران چیزی نگویید. برای خرید یا فروش بهتر است عجله نکنید و یک هفته دیگر هم صبر کنید. برای رد یا قبول پیشنهادی که به شما شده کمی بیشتر فکر کنید و شرایط خودتان را بسنجید.

فال روزانه PMC متولدین شهریور: بهتر است تغییری در وضع موجود ایجاد کنید

در مورد مسئله کاری یا مالی بهتر است به شخصی اعتماد کنید، خیر شما را می خواهد و منطقش درست است. در مورد مسئله ای عاطفی چشمانتان را به روی واقعیت بسته اید و همین امر باعث می شود هر روز بیشتر از روز قبل غصه بخورید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است بهتر است تغییری در وضع موجود ایجاد کنید.

فال روزانه PMC متولدین مهر: هفته آرامی پیش رو خواهید داشت

هفته آرامی پیش رو خواهید داشت. بسته ای که منتظرش هستید به دستتان می رسد شخصی رفتار شما را زیر نظر دارد. خانوادتان شما را بسیار دوست دارند اما این اواخر شما به آنها بی توجه بوده اید. شما دائم به زندگی دیگران توجه دارید درحالی که خودتان نسبت به آن ها برتری دارید و دیگران حسرت زندگی شما را می خورند.

فال روزانه PMC متولدین آبان: به آنچه دارید قناعت کنید

با کسی ملاقاتی خواهید داشت که اگر به حرف هایش گوش دهید به صلاح شماست. بزودی به شما پیشنهادی می شود که زندگی شما را تغییر خواهد داد در مورد مسئله ای غرور و آبروی خود را بخاطر منافع کوچک و بی ارزش از دست ندهید. به آنچه دارید قناعت کنید و بلند پرواز نباشید. در دوستی تان صادق و محکم باشید.

فال روزانه PMC متولدین آذر: دلخوری های جزئی را کنار بگذارید

اگر مشارکت در یک طرح اقتصادی را در نظر دارید همه جوانب را بسنجید و بی گدار به آب نزنید. این اواخر شما به حد کافی ضرر کرده اید. دلخوری های جزئی را کنار بگذارید و رفت و آمدتان را با یاران و اقوام شفیق خود از سر بگیرید. شنیدن یک جمله ساده از شخصی که برایتان مهم است بسیار خوشحالتان خواهد کرد.

فال روزانه PMC متولدین دی: خوبی های مردم را هم ببینید

برای گفتن حرفی که حقتان است نترسید. همین حالا تلفن را بردارید و حرفتان را بزنید اما مراقب انتخاب کلماتتان باشید. برای انجام معامله ای به جایی خواهید رفت و با دست پر و خوشحال برمی گردید. بهتر است دنیال عیب و ایراد دیگران نباشید. خوبی های مردم را هم ببینید.

فال روزانه PMC متولدین بهمن: وقت آن است که او را بگذارید و بگذرید

شما چنان غرق مسائلتان شده اید که کلا از دنیا و اطرافیانتان غافل شده اید. با ادامه این روند تا چند وقت دیگر هیچکس دور و برتان باقی نخواهد ماند. شخصی با اشتباهی تکراری روحتان را می آزارد. بیش از این به او فرصت ندهید وگرنه به خودتان ظلم می کنید. وقت آنست که او را بگذارید و بگذرید.

فال روزانه PMC متولدین اسفند: بهتر است گوش شنوا داشته باشید

برای انجام کاری بهتر است از چارچوب قوانین خشک همیشگی خارج شوید و برای یک بار هم که شده دست به کاری متفاوت بزنید. در اجرای نیتتان با زیرکی و هوشیاری به راهتان ادامه دهید و به سخنان حسودان گوش نکنید. لجبازی کار خوبی نیست و شما را از واقعیت دور می کند. بهتر است گوش شنوا داشته باشید.

 

دانلود فایل صوتی فال روزانه PMC

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

مراسم عروسی