تبلیغات

خانه » گرفتن فال حافظ با تعبیر و معنی نیت کنید و با یک کلیک فال بگیرید

تبلیغات

3t21

تبلیغات

گرفتن فال حافظ با تعبیر و معنی نیت کنید و با یک کلیک فال بگیرید

گرفتن فال حافظ با تعبیر و معنی نیت کنید و با یک کلیک فال بگیرید

فال حافظ , فال حافظ با معنی , فال حافظ با تفسیر

حافظ کیست ؟

خواجه شمس‌الدین محمد بن بهاءالدّین حافظ شیرازی (حدود ۷۲۷ – ۷۹۲ هجری قمری برابر با ۷۰۶ – ۷۶۹ هجری شمسی) ، شاعر بزرگ سدهٔ هشتم ایران و یکی از سخنوران نامی جهان است. بیش‌تر شعرهای او غزل هستند که به‌ غزلیات حافظ شهرت دارند. گرایش حافظ به شیوهٔ سخن‌پردازی خواجوی کرمانی و شباهت شیوهٔ سخنش با او مشهور است. او از مهم‌ترین تأثیرگذاران بر شاعران پس از خود شناخته می‌شود. در قرون هجدهم و نوزدهم اشعار او به زبان‌های اروپایی ترجمه شد و نام او به گونه‌ای به‌ محافل ادبی جهان غرب نیز راه یافت. هرساله در تاریخ ۲۰ مهرماه مراسم بزرگ‌داشت حافظ در محل آرامگاه او در شیراز با حضور پژوهشگران ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. در ایران این روز را روز بزرگ‌داشت حافظ نامیده‌اند.

آرامگاه حافظ

آرامگاه حافظ در شهر شیراز و در منطقهٔ حافظیّه در فضایی آکنده از عطر و زیبایی گل‌های جان‌پرور ، درآمیخته با شور اشعار خواجه، واقع شده‌است. امروزه این مکان یکی از جاذبه‌های مهمّ گردشگری به شمار می‌رود و بسیاری از مشتاقان شعر و اندیشه‌ حافظ را از اطراف جهان به این مکان می‌کشاند.در زبان اغلب مردم ایران ، رفتن به حافظیّه معادل با زیارت آرامگاه حافظ گردیده‌ است. اصطلاح زیارت که بیشتر برای اماکن مقدّسی نظیر کعبه و بارگاه امامان به‌کار می‌رود ، به‌خوبی نشان‌گر آن است که حافظ چه چهرهٔ مقدّسی نزد ایرانیان دارد. برخی از معتقدان به آیین‌های مذهبی و اسلامی ، رفتن به آرامگاه او را با آداب و رسوم مذهبی همراه می‌کنند. از جمله با وضو به آنجا می‌روند و در کنار آرامگاه حافظ به نشان احترام ، کفش خود را از پای بیرون می‌آورند. سایر دل‌باختگان حافظ نیز به این مکان به‌عنوان سمبلی از عشق راستین و نمادی از رندی عارفانه با دیدهٔ احترام می‌نگرند.

فال حافظ , فال حافظ با معنی , فال حافظ با تفسیر

گرفتن فال با دیوان حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین ، و یا شب یلدا،  با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند ، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحه ای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند ، آنگاه با ذکر آن را می‌گشایند و فال حافظ خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.

برای شادی روح حافظ ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال حافظ پیچک,فال حافظ پیچک ناطق,فال حافظ پیچک نت,فال حافظ پیچک,فال حافظ آنلاین پیچک,فال حافظ با تعبیر پیچک,فال حافظ ناطق سایت پیچک,کد فال حافظ پیچک,فال حافظ قالب پیچک,فال حافظ با پیچک,فال حافظ برای اندروید,فال حافظ برای اندروید رایگان,فال حافظ برای گوشی اندروید,دانلودبرنامه فال حافظ برای اندروید,دانلود فال حافظ برای اندروید 4,فال حافظ گویا برای اندروید,فال حافظ سخنگو برای اندروید,فال حافظ کامل برای اندروید,دانلود فال حافظ برای اندروید با معنی,دانلود فال حافظ برای اندروید 2.2,فال حافظ عاشقانه,فال حافظ عاشقانه با معنی,فال حافظ عاشقی,فال حافظ عاشقی,فال حافظ عاشقان,فال حافظ با تفسیر عاشقانه,فال های عاشقانه حافظ,فال حافظ عاشق,فال حافظ دوست دات کام,فال حافظ 1 دوست دات کام,فال حافظ مستانه,فال حافظ مستانه با معنی,فال حافظ یک دوست,فال حافظ یک دوست,فال حافظ سایت یک دوست,فال حافظ با قرائت یک دوست دات کام,فال حافظ نیستان,فال حافظ نیستان,فال حافظ انبیا,فال حافظ انبیاء,فال حافظ انبیا چوب,فال حافظ انبیا,فال انبیاو حافظ,فال انبیافال حافظ,فال حافظ و انبیاء,فال حافظ و فال انبیا,فال حافظ و انبیا الهی,فال حافظ و انبیا اصلی,فال حافظ پیچک ناطق,فال حافظ ناطق سایت پیچک

فال حافظ

فال حافظ , فال حافظ با معنی , فال حافظ با تفسیر

آداب مهم گرفتن فال حافظ

برای گرفتن فال حافظ با معنی fale hafez ابتدا نیتی در ذهن و قلب خود متصور شوید سپس صلواتی ختم نمایید و حافظ را به عزیز ترین کسش یعنی خداوند قسم دهید که آن چه خیر و مصلحت است برای شما نمایان نماید.

thg phtz فال حافظ پیچک,فال حافظ پیچک ناطق,فال حافظ پیچک نت,فال حافظ پیچک,فال حافظ آنلاین پیچک,فال حافظ با تعبیر پیچک,فال حافظ ناطق سایت پیچک,کد فال حافظ پیچک,فال حافظ قالب پیچک,فال حافظ با پیچک,فال حافظ برای اندروید,فال حافظ برای اندروید رایگان,فال حافظ برای گوشی اندروید,دانلودبرنامه فال حافظ برای اندروید,دانلود فال حافظ برای اندروید 4,فال حافظ گویا برای اندروید,فال حافظ سخنگو برای اندروید,فال حافظ کامل برای اندروید,دانلود فال حافظ برای اندروید با معنی,دانلود فال حافظ برای اندروید 2.2,فال حافظ عاشقانه,فال حافظ عاشقانه با معنی,فال حافظ عاشقی,فال حافظ عاشقی,فال حافظ عاشقان,فال حافظ با تفسیر عاشقانه,فال های عاشقانه حافظ,فال حافظ عاشق,فال حافظ دوست دات کام,فال حافظ 1 دوست دات کام,فال حافظ مستانه,فال حافظ مستانه با معنی,فال حافظ یک دوست,فال حافظ یک دوست,فال حافظ سایت یک دوست,فال حافظ با قرائت یک دوست دات کام,فال حافظ نیستان,فال حافظ نیستان,فال حافظ انبیا,فال حافظ انبیاء,فال حافظ انبیا چوب,فال حافظ انبیا,فال انبیاو حافظ,فال انبیافال حافظ,فال حافظ و انبیاء,فال حافظ و فال انبیا,فال حافظ و انبیا الهی,فال حافظ و انبیا اصلی,فال حافظ پیچک ناطق,فال حافظ ناطق سایت پیچک

گرفتن فال حافظ با تعبیر و معنی نیت کنید و با یک کلیک فال بگیرید

ارسال در : 29 اسفند 1393 | آخرین ویرایش : 8 فروردین 1396
اشتراک گذاری

تاکنون 50 نظر ثبت شده است.

 1. نظرات

  من را عوض کرد

 2. نظرات

  ببخشید چرا برای من نصفس صفحش فالم کامل باز نمیشه

 3. نظرات

  خیییییییییلی عالی

 4. نظرات

  دمتون گرم فالاش درست درمیاد.عالیه.مرسی

 5. نظرات

  عالی

 6. نظرات

  عاااااااااالی خود خودش همونی که می خواستم ایوووووول دمتون گرم

 7. نظرات

  من به فال حافظ اعتقاد دارم هر وقتم گرفتم مطابق نییتم بهم جواب داده‌‌!

 8. نظرات

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 9. نظرات

  بد نبود

 10. نظرات

  سلام من اومدم

 11. نظرات

  اصلا ربطی به نیتم نداره

 12. نظرات

  عالیییییییی

 13. نظرات

  نا امید شدم چه جورم

 14. نظرات

  عالی بود حرف دلمو زد به خدا امید دارم واقعیت رو برام تداعی کرده باشه

 15. نظرات

  بدنیست

 16. نظرات

  ممنون خوب بود

 17. نظرات

  booooooooooooooooos

 18. نظرات

  یه وقتا راسته یه وقتام چرته

 19. نظرات

  ببخشیدا اصلا الکی م یه نیت دیگه کردم ولی یه چیزدیگه رسیدگی کنید

 20. نظرات

  دمش گرم هرچی باید میگفت رو گفت

 21. نظرات

  فقط خدا باید درست کنه کارهارو

 22. نظرات

  این فال عالی بود اییییییییی جونننننننن

 23. نظرات

  من عاشق حافظ شدم

 24. نظرات

  خوبه

 25. نظرات

  خوبه

 26. نظرات

  خوبه

 27. نظرات

  حوصله ی خوندن ندارم.ولی خوبه

 28. نظرات

  سلللام

 29. نظرات

  سلام چرا فال حافظ چرته

 30. نظرات

  درست بود. ایول

 31. نظرات

  واقعا چرته گاهی اوقات درسته گاهی اشتباه

 32. نظرات

  عاليييييه

 33. نظرات

  لایک

 34. نظرات

  آره ولا

 35. نظرات

  واسه من یه فال بگیرین

 36. نظرات

  عالیه

 37. نظرات

  بستگی به ایمان انسان به فال حافظ دارد
  از قدیم گفته اند از همان دست که دادی ار همان دست گرفتی

 38. نظرات

  باید ایمان داشته باشی

 39. نظرات

  هیچ چیز توی زندگی ادم چرت نیست فقط باید ایمان داشته باشی و روح وجسمت با خدا باشه

 40. نظرات

  ان شالله که درست باشه

 41. نظرات

  فال حافظ چرته هر وقت گرفتم چیزی که خوندم هیچ ربطی به نیتم نداشته سرکاریه…..

 42. نظرات

  عععععععععععععععععععععععععععالی

 43. نظرات

  علیههههههه

 44. نظرات

  موافقم به خاطر همینم نخوندم

 45. نظرات

  موافقم

 46. نظرات

  حافظ بهترین شاعر جهانه

 47. نظرات

  عالی بود ممنون

 48. نظرات

  ريزه

باز نشر مطالب تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد
بستن تبلیغ
بستن تبلیغ