تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

خانه » مطالب و عکس های جالب » عکس های خانوادگی مجید واشقانی و پدر و مادرش + بیوگرافی کامل

عکس های خانوادگی مجید واشقانی و پدر و مادرش + بیوگرافی کامل

عکس های خانوادگی مجید واشقانی و پدر و مادرش + بیوگرافی کامل

عکس های خانوادگی مجید واشقانی و پدر و مادرش + بیوگرافی کامل

مجید واشقانی,مجید واشقانی و همسرش,اینستاگرام مجید واشقانی,فیسبوک مجید واشقانی

سایت تفریحی نمکستان » برای این مطلب عکس ها و بیوگرافی کامل مجید واشقانی بازیگر خوب سینما و تلویزیون ، در ادامه این مطلب را مشاهده نمایید.

مجید واشقانی,عکس مجید واشقانی,تصاویر مجید واشقانی,فیلم های مجید واشقانی

بیوگرافی مجید واشقانی

مجید واشقانی در 6 خردادماه سال 1359 در تهران متولد شد. او دارای مدرک لیسانس مهندسی متالوژی میباشد. مجید واشقانی در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده که از جمله آنها می توان به فیلم ناسپاس، شور عشق، سریال های کمین، آوای بی صدا، خط شکن، زیر هشت و میکائیل اشاره کرد. مجید واشقانی با سریال مسیر انحرافی به مخاطبان تلویزیون معرفی شد. بعد از آن همه منتظر بودند که او را در سریال های طنز ببینند ولی واشقانی با نقش یک خلافکار در سریال هوش سیاه مخاطبان را غافلگیر کرد.

مجید واشقانی و همسرش,مجید واشقانی و مادرش,مجید واشقانی و پدرش

عکس های جدید و پشت صحنه مجید واشقانی به همراه پدر و مادرش

مجید واشقانی,خانواده مجید واشقانی,l[dn ,harhkd

مجید واشقانی با انتشار تصویر خود و جمشید مشایخی نوشت : امروز سر صحنه…. اپیزود *امجد* (امجد نام یک قسمت از سریاله که هر قسمتش داستان مجزا داره و به اصطلاح اپیزودیکه) در این اپیزود من به همراه استاد بزرگ بازیگری سینما عالیجناب جمشید مشایخی همبازی شدم افتخار بزرگی که کلی ذوق زده ام کرد بودن در قابی که استاد حضور داشته باشه افتخاری تکرار نشدنی است

مجید واشقانی بازیگر,زندگینامه مجید واشقانی,بیوگرافی مجید واشقانی , majid vasheghani

مجید واشقانی با انتشار این تصویر نوشت : نون سنگک دو رو خشخاش کاملا برشته با برو بکس نونوایی

مجید واشقانی , زندگی نامه مجید واشقانی , اینستاگرام مجید واشقانی , majid vasheghani

مجید واشقانی با انتشار تصویر خود در کنار کامبیز دیرباز و علی پروین نوشت : با سلطان علی پروین مردی فراتر از رنگ ها

مجید واشقانی , مجید واشقانی و همسرش , عکس های مجید واشقانی , majoid vasheghani

مجید واشقانی با انتشار تصویر خود نوشت : دمتون گرم رفقای من شرمنده این همه لطف و محبت شما هستم در هر پست کلی انرژی میگیرم و ذوق میکنم بابت تک تک کامنتای شما دونه دونه اش برام مهمه ولی خُب اون کامنتایی که مجبورم پاک کنم و بلاک بشن همیشه هستن و موجب آزار من و شماست ولی تو این جمع کوچیک و خودمونی من و شما ذوب میشن کابوس بی تربیتی و بی فرهنگی و زشتی نمیتونه جلوی موج رفاقت مارو بگیره چند روز پیش یکی از دوستان میگفت انقدر پاک نکن بلاک نکن تعداد فالوور و کامنتارو کم میکنی گفتم قسم میخورم که اگه اینجا فقط تعدادمون به اندازه یه عدد دو رقمی هم بشه برام مهم نیس مهم اینه که چهار تا دونه کامنت بخونم ولی با خیال راحت و بعدش کلی عشق کنم از تک تک کلماتش تا اینکه هزاران کامنت و هزاران فالووری که درش نه عشق و محبت و احترام باشه بلکه پر از زشتی و ضد حال من قانع تر از این حرفام

مجید واشقانی , بیوگرافی مجید واشقانی , اینستا مجید واشقانی , l[dn ,harhkd

مجید واشقانی با انتشار تصویر خود نوشت : گم شده تو باغ ِ هلو بچه ی تنهای ِ لولو نشسته گریه می کنه اوهو ، اوهو ، اوهو ، اوهو می گه لولوی ِ خورخوره دیگه منو نمی خوره دیگه منو دوست نداره سرِ منو نمی بره دیگه منو نمی خوره گم شده تو باغ ِ هلو بچه ی تنهای ِ لولو نشسته گریه می کنه اوهو ، اوهو ، اوهو ، اوهو (استاد گرانقدر محمد صالح علا)

عکس های خانوادگی مجید واشقانی و پدر و مادرش + بیوگرافی کامل