آدرس موفقیت را یافتم
آدرس موفقیت را یافتم
مسیر خلق رویا و آرمان ارزشمندی که داری همیشه ساده نیست اما با قدرت ایمان و تلاش میتونی. هم از مسیر لذت میبری و هم رویاتو محقق میکنی

مسیر خلق رویا و آرمان ارزشمندی که داری همیشه ساده نیست اما با قدرت ایمان و تلاش میتونی. هم از مسیر لذت میبری و هم رویاتو محقق میکنی پس رویاهایت را خلق کن من رویای تاجر شدن را اول در ذهنم و بعد در زندگی ام خلق کردم و بعد تبدیل به فرد ثروتمندی شدم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

مویز سیاه بدون هسته

مویز سیاه بدون هسته

یک اعتقاد غلط در مورد پرهیز افراد دیابتی از مصرف مواد شیرینی وجود دارد و آن اینکه این افراد نمی توانند هیچ ماده ای که حاوی قند باشد مانند کشمش، مویز سیاه بدون هسته و حتی میوه های شیرین مصرف کنند.

در صورتی که طبق تحقیقات به عمل آمده افراد مبتلا به دیابت می توانند از کشمش سیاه و خیلی از میوه ها استفاده کنند چرا که حاوی فیبر و مواد معدنی بسیاری می باشند قند موجود در مویز طبیعی است پس خوردن آن نیز ضرری ندارد و برای سلامتی این افراد مفید است.

مویز را اغلب دندانپزشکان به خوردن آن تاکید می کنند با وجود اینکه خوراکی شیرینی می باشد چرا که آنچه باعث پوسیدگی دندان و بیماریهای دهان می شود باکتری است.

کشمش بیدانه تیزابی

کشمش بیدانه تیزابی

روشهای متفاوتی برای خشک شدن میوه انگور وجود دارد، کشمش بیدانه تیزابی با استفاده از روش تیزاب کردن به وجود می آید، در گذشته های دور برای خشک کردن میوه انگورهای مختلف در هوای آزاد بسته وانگور را روی آن پرت می کردند تا خشک شود امروزه نیز از این روش استفاده می کند مواد غذایی ارزشمند انگور حفظ کرده از بین نمی برد اما یکی از اشکالاتی که این روش دارد طولانی بودن مدت زمان لازم برای خشک شدن میوه انگور می باشد.

کشمش طلایی ایرانی

کشمش طلایی ایرانی

برخی از افراد از کشمش طلایی ایرانی ارگانیک برای پخت و پز استفاده می کنند که این نوع نیز دارای فواید بسیار زیادی می باشد از جمله باعث کاهش استرس، پیشگیری از سرطان، پیشگیری از پوکی استخوان، پیشگیری و درمان کم خونی، تقویت حافظه و افزایش وزن، رفع خستگی و تقویت اعصاب، تقویت معده، تصفیه خون و غیره می شود و همچنین به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی از آهن برای افرادی که دچار کم‌ خونی هستند نیز بسیار مفید می باشد.

همچنین بخوانید:  ثروتمند شدن من با تجارت سوئیشرت مردانه آغاز شد

کشمش حاوی مقادیر بسیار زیاد آهن، کلسیم، پتاسیم و ویتامینهایی نظیر B و D می باشد و به دلیل وجود مقادیر فراوان آنتی اکسیدان از تخریب سلولها جلوگیری می‌ کند.