چطور یک آرایش ساده روزانه داشته باشیم؟
چطور یک آرایش ساده روزانه داشته باشیم؟

چطور یک آرایش ساده روزانه داشته باشیم؟ نمکستان : خانم های شاغل و دانشجو باید هر روز از خانه خارج شوند، دغدغه بسیاری از این خانم ها هنگام خارج شدن از خانه آرایش کردن است. اما نکته مهم اینجاست که چطور یک آرایش روزانه سبک و ملایم داشته باشیم که سلامت پوست ما به خطر […]

چطور یک آرایش ساده روزانه داشته باشیم؟

چطور یک آرایش ساده روزانه داشته باشیم؟

نمکستان : خانم های شاغل و دانشجو باید هر روز از خانه خارج شوند، دغدغه بسیاری از این خانم ها هنگام خارج شدن از خانه آرایش کردن است. اما نکته مهم اینجاست که چطور یک آرایش روزانه سبک و ملایم داشته باشیم که سلامت پوست ما به خطر نیافتد. یکی از این نکات استفاده از بی بی کرم ها به جای استفاده از کرم پودرهای سنگین و با پوشش دهی بالاست.

بی بی کرم ها پوشاننده لک های پوستی هستند. این محصول پوستی همزمان کار های سرم، مرطوب کننده، کرم پودر و پرایمر را انجام می دهد. اغلب این کرم ها دارای هیالورونیک اسید و ویتامین C هستند که این دو ماده آب رسان فوق العاده پوست اند. و باعث جلوگیری از پیری  پوست می شوند. و باعث می شوند پوست کاهش الاستیسیته و کششی خود را کاملا حفظ کند و به مرور چروک های پوست را برطرف می کند.

برای یک آرایش روزانه ملایم، نباید رژگونه شما پررنگ باشد، رژه گونه ایی انتخاب کنید که در عین ملایم بودن با پوست شما تناسب داشته باشد. برای آرایش چشم سبک و ساده نیازی به سایه و خط چشم زدن ندارید، برای زیبا تر دیده شدن مژه ها از فر مژه اشتفاده کنید، ریمل برای بلند تر  و پر پشت تر دیده شدن مژه ها اصلا فراموش نشود، می توانید با مداد چشم خط روش مژه ها را از داخل پر کنید.

به نظر بسیاری از خانم ها زدن رژ لب تکمیل کننده آرایش است. اما زدن رژ لب همانطور که به نظر می آید زیاد ساده نیست برای زیبا تر به نظر رسیدن لب ها باید نکاتی را هنگام زندن رژ لب رعایت کنید؛ مانند زیرسازی، چرب کردن لب و لایه برداری. پس از آن انتخاب رنگ رژ لب مناسب که هم با پوست شما سازگاری داشته باشد هم آرایش شما را ملایم نشان دهد بسیار اهمیت دارد. پیشنهاد می کنیم برای هماهنگ بودن رژ و رژگونه از رنگ های همرنگ استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه ماسک زغال خانگی + ماسک سیاه صورت

چطور یک آرایش ساده روزانه داشته باشیم؟

چطور یک آرایش ساده روزانه داشته باشیم؟

منبع : نمکستان