چطور صورت های گرد را به زیبایی آرایش کنیم؟
چطور صورت های گرد را به زیبایی آرایش کنیم؟

آموزش آرایش صورت گرد نمکستان : صورت ها و چهره ها انواع مختلفی دارند. بنا بر سلیقه ی شخصی خیلی از افراد دوست دارند تا مدل صورتشان را با توجه به استانداردهای جهانی تغییر دهند. خیلی از اشخاص این کار را با عمل های مختلف جراحی انجام میدهند. زاویه دار کردن فک صورت، برجسته کردن […]

آموزش آرایش صورت گرد

چطور صورت های گرد را آرایش کنیم؟ آرایش صورت گرد

نمکستان : صورت ها و چهره ها انواع مختلفی دارند. بنا بر سلیقه ی شخصی خیلی از افراد دوست دارند تا مدل صورتشان را با توجه به استانداردهای جهانی تغییر دهند. خیلی از اشخاص این کار را با عمل های مختلف جراحی انجام میدهند. زاویه دار کردن فک صورت، برجسته کردن گونه، برجسته کردن لب و … .

معمولا اشخاصی صورت های گرد دارند، دوست دارند صورتشان زاویه دار باشد. ما در ادامه ی این مطلب در بخش سلامت و زیبایی پوست و آرایش صورت زنانه نمکستان به شما آموزش میدهیم که چگونه با استفاده از آرایش و گریم آرایشی صورتی زاویه دار داشته باشید. با ما همراه باشید :

در آرایش همیشه رنگ ها تیره صورت را و یا قسمت کشیده شده را لاغرتر و تو رفته و رنگ های روشن باعث حجم دهندگی و برجسته کردن قسمت های مختلف میشوند. بنابراین برای زاویه دار کردن و لاغرتر کردن صورت های گرد نیاز است که شما از رنگ های تیره بیشتر استفاده نمایید.

برای تیره تر کردن قسمت های مختلف صورت شما به یک کرم چند درجه تیره تر از پوست خودتان احتیاج دارید. برای محو کردن خط هایی که بر اثر کشیدن کرم های تیره بر روی صورت به وجود امده، ( بلند کردن) شما به براش های بزرگ آرایشی احتیاج دارید.

شروع کنید!

یک خط از گونه به سمت گوش بکشید و ان را با براش بِلِند و محو کنید، برای باریک تر کردن بینی کافیست دو طرف بینی را خط کشیده و زیر بینی را نیز برای ایجاد سایه و سر بالا نشان دادن بینی خط بکشید و سپس آن ها را محو نمایید.

برای باریک تر نشان دادن پیشانی خطوط گیجگاهی و نیز رویش‌گاه‌های را با کرم تیره کمی تیره تر کنید. با این روش استخوان پیشانی زاویه دارتر و باریک تر خواهد بود. زیر چانه یا همان غبغبتان را با کرم تیره بپوشانید و محو نمایید. این کار باعث میشود که چهره تان جمع تر به نظر برسد.

همچنین بخوانید:  در خانه ناخن هایتان را تنها در ۷ مرحله و به سادگی فرنچ کنید!

مدل ابرهایتان را هیچ وقت گرد انتخاب نکنید چون چهره تان را گرد تر نشان خواهد داد. در نهایت از زدن رژ پر رنگ خودداری کنید چرا که در این مدل آرایش و گریم بیشترین توجه روی چشمان شما خواهد بود.

چطور صورت های گرد را آرایش کنیم؟ آرایش صورت گرد

چطور صورت های گرد را آرایش کنیم؟

منبع : نمکستان