آرمین زارعی (آرمین ۲afm) مجاز شد
آرمین زارعی (آرمین ۲afm) مجاز شد
آرمین زارعی که پیش از این با نام آرمین 2afm فعالیت می‌کرد، پس از ۳ سال و ۷ ماه سکوت، بالاخره موفق شد مجوز فعالیت رسمی در کشور را اخذ کند.

موسیقی ما: آرمین زارعی که پیش از این با نام آرمین ۲afm فعالیت می‌کرد، پس از ۳ سال و ۷ ماه سکوت، بالاخره موفق شد مجوز فعالیت رسمی در کشور را اخذ کند. او اولین آهنگ مجازش به نام «رفت» را از سوی شرکت فرهنگی هنری «ترانه شرقی» به مدیریت «محسن رجب‌پور» در اختیار مخاطبین قرار داد.

آرمین زارعی همزمان با انتشار آهنگ «رفت» در توضیحاتی گفته است: «نمی‌دونم چجوری باید از حال و هوای این مدتی که سکوت کردم بگم… اما خیلی مختصر بگم که این همه صبوری کردم تا با افتخار تمام بتونم یه روزی براتون همین‌جا در کشور خودم برای تمام هوادارام و هموطنام برنامه اجرا کنم. از این پس من با اسم حقیقی خودم (آرمین زارعی) ادامه فعالیت خواهم داد و در آخر که من از همون اول هم خواننده تلفیقی بودم نه رپ… پس با افتخار و با انرژی تمام از امروز به عشق تک‌تکتون، زیر نظر شرکت ترانه شرقی فعالیتم رو شروع می‌کنم.»

این خواننده‌ی ۳۳ ساله، از اواسط دهه ۸۰ فعالیت‌های موسیقایی‌اش را آغاز کرد و آثاری در فضای موسیقی رپ و هیپ‌هاپ منتشر کرد. اما از چند سال پیش تصمیم به حضور در بازار رسمی موسیقی کشور گرفت و در همکاری با شرکت «ترانه شرقی» برای اخذ مجوز اقدام کرد. انتشار اثر مشترک آرمین و «فریدون آسرایی»، زمزمه‌های مجاز شدن فعالیت‌های او را تقویت کرده بود اما در نهایت انتظار چندساله‌ی این خواننده و مخاطبینش، ۱۴ اسفند ۹۸ به پایان رسید.