عکس و بیوگرافی آرمین زراعی (آرمین ۲afm) + همسر و خانواده
عکس و بیوگرافی آرمین زراعی (آرمین ۲afm) + همسر و خانواده
آرمین زراعی با نام مستعار آرمین ۲afm متولد ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در تهران است. خواننده رپ و سبک دیس لاو نسل جوان در ایران می باشد.

نمکستان: آرمین زراعی با نام مستعار آرمین ۲afm متولد ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۵ در تهران است. خواننده رپ و سبک دیس لاو نسل جوان در ایران می باشد. ۲afm کوتاه شده ی نام خودش و سه نفر دیگر از دوستان اوست که باهم در کار موسیقی همکاری می کردند.(علی-آرمین. فرهاد و مهرداد). او می گوید من از این دوستانم جدا شدم ولی نام هنری خودم را حفظ کردم. او در رشته ی مهندسی کامپیوتر تحصیل می کرد، اما در دانشگاه وقتی متوجه شدند که او رپر است خیلی محترمانه او را اخراج کردند. او با حسین تهی هم کلاسی بود اما حسین را نیز به دلیل رپر بودنش از دانشگاه اخراج کردند.

آرمین زراعی

سابقه ی فعالیت آرمین:

آرمین برای اولین بار در سال ۱۳۸۲ در سن ۱۷ سالگی، با دوستانش کار موسیقی خانگی را شروع کرد. اما کم کم پایش به استودیو کشیده شد. او با رضایا که او هم جزء خوانندگان محبوب نسل جوان است، آشنا شد و اولین آهنگ به نام نازگل را منتشر کردند. این آهنگ در مدت زمان بسیار کوتاهی معروف شد و بر سر زبان تمام جوانان افتاد. اولین کار جدی آرمین رقص جاماییکایی بود که با پخش شدن در رسانه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و او را مشهور کرد. آرمین تا سال ۱۳۸۸ به صورت زیرزمینی کار می کرد و به دلیل اینکه از دستگیر شدن می ترسید کم کار شد و برای مدتی از خوانندگی دست کشید.

آرمین زراعی

او می گوید در زمانی که از موسیقی دور شده بود و قصد داشت که دیگر نخواند، امیر تتلو او را راهنمایی کرد و آرمین توانست با استفاده از لوگوی یک شرکت موسیقی در اروپا به نام آونگ، آهنگ های خود را منتشر کند. رضایا بعد از مدتی، همکاری خود را با آرمین و خوانندگان دیس لاو قطع کرد و از هم جدا شدند. آرمین بعد از این جدایی با امیر صالح جوادی آشنا شد و با هم همکاری کردند. آرمین برای مجوز گرفتن از وزارت ارشاد، خیلی تلاش کرد و از سال ۱۳۹۲ آهنگ های خود را برای این سازمان می فرستاد اما تلاشش بی نتیجه بود.

همچنین بخوانید:  عکس های خانوادگی مهرداد صدیقیان + بیوگرافی، علت ازدواج نکردن و عاشقی

زندگینامه و عکس های جدید آرمین زراعی

اما بالاخره در اسفند سال ۱۳۹۸ که با شرکت ترانه شرقی همکاری کرد، توانست برای آهنگ های تلفیقی خود و نه رپ، از وزارت ارشاد مجوز بگیرد. او بعد از سکوت طولانی مدتی که داشت، در ۱۴ اسفند سال ۱۳۹۸، آهنگ جدید خود به نام رفت را منتشر کرد. به جرئت می توان گفت که اکثر افراد منتظر اهنگ های جدید و بیشتری از آرمین بودند. آهنگ های آرمین در بین جوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد. او می گوید من با یک خانومی در اهنگ هایم همکاری کردم که تصمیم گرفتم دیگر این کار را نکنم. آرمین با خوانندگان زیادی مثل حسین تهی، اردلان طعمه، فریدون آسرایی، ساسی مانکن و امیر تتلو همکاری کرده است. آرمین این افتخار را داشت که در سال ۲۰۰۶ همراه با رپرهای معروف دنیا مثل حسین تهی و امیرتتلو در کنسرت بزرگ دبی حضور پیدا کند. این اتفاق تاثیر زیادی در شهرت و به اوج رسیدن آرمین داشت.

آرمین زراعی

شغل های دیگر آرمین زراعی:

آرمین علاوه بر کار موسیقی، به عنوان مدلینگ پوشاک، عطر و نوشیدنی نیز فعالیت دارد. شغل دوم آرمین سرمایه گذاری در پوشاک است. او می گوید خانواده ی من وضع مالی خوبی دارند اما با این حال من دوست دارم بر روی پای خودم بایستم و در مجتمع تجاری نارون، یک فروشگاه پوشاک دارد. به او پیشنهاد بازیگری هم شده اما او به دلیل اینکه حس می کرد نقش ها با او سازگاری ندارند، بازیگری را رد کرد.

تک اهنگ های آرمین:

آرمین تک آهنگ های زیادی را چه با دوستانش و چه تنها منتشر کرده است. اولین آهنگی که با رضایا خواند، نازی، نازگل من نام داشت که به سرعت شهرت پیدا کرد و بسیاری از جوانان از آن استقبال کردند. آرمین تک اهنگ هایی مثل تولدت مبارک، تو مال من بودی، یه چیزی بگو، قلبم، چته، نمی شه هرگز، مغرور و … را منتشر کرد. آهنگ های آرمین از محبوبیت بالایی برخوردار است و اکثریت جوانان طرفدار او و سبک خوانندگی اش هستند.

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده آرمین زراعی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده آرمین زراعی

زندگینامه و عکس های جدید آرمین زراعی

زندگینامه و عکس های جدید آرمین زراعی