عکس های آرون افشار و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
عکس های آرون افشار و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
آرون افشار خواننده و آهنگساز جوان اهل خراسان کارش را خیلی زود و زمانیکه یک کودک بود با خوانندگی یکی از کلیپهای تبلیغاتی در اوایل دهه هشتاد شروع کرد و همین نقطه شروع علاقه او به خوانندگی و اجرای جلوی دوربین بود.

نمکستان: آرون افشار خواننده و آهنگساز جوان اهل خراسان کارش را خیلی زود و زمانیکه یک کودک بود با خوانندگی یکی از کلیپهای تبلیغاتی در اوایل دهه هشتاد شروع کرد و همین نقطه شروع علاقه او به خوانندگی و اجرای جلوی دوربین بود تا اینکه رفته رفته به یکی از جوانان خوش آتیه موسیقی ایران در زمینه موسیقی پاپ گردید. ساز تخصصیش گیتار است هرچند که پیانو را هم مانند گیتار به زیبائی مینوازد. مروری داریم به زندگی شخصی و هنری آرون افشار

آرون افشار عکس آرون افشار و همسرش بیوگرافی آرون افشار

تولد و کودکی :

در اول تیرماه سال ۱۳۷۷ در شاندیز مشهد متولد شد. در کودکی وی برای تبلیغ یک شامپو، آهنگی را خواند و از همین ترانه کودکانه در پیام بازرگانی استفاده شد. آرون افشار چندی پیش در اینستاگرامش آن کلیپ قدیمی را منتشر کرد  که در آن پسر بچه ای میگفت گل گل گل، گل از همه رنگ سرتو با چی میشوری؟ این تبلیغ بازرگانی در همان زمان نیز بسیار مورد توجه کودکان قرار گرفت. در هفت سالگی آموختن نوازش گیتار را شروع کرد و در کنارش پیانو را هم ادامه داد.

زندگی خانوادگی :

تنها یک برادر دارد که از خودش کوچکتر است و نه سال دارد او نیز مانند آرون به خوانندگی و فعالیت در زمینه موسیقی علاقه دارد و در این زمینه مشغول یادگیری جدی است و در این میان از تجربیات برادر بزرگترش نیز استفاده میکند. آرون افشار هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است البته باید توجه داشت که او هنوز خیلی کم سن و سال است. از شغل و تحصیلات والدینش نیز اطلاع در دست نیست.

آرون افشار و برادرش

شروع فعالیتهای حرفه ای خوانندگی :

وی از سال ۹۶ شروع به ضبط و انتشار آهنگهایش به شکلی جدی و حرفه ای کرد. شرکت ضبط و پخش آوای فروهر به مدیریت معین راهبر این کار مهم را برعهده گرفت و آرون افشار نیز با ترانه جانم باش و طبیب ماهرو خیلی زود مورد توجه اهالی موسیقی پاپ و نیز عامه مردم قرار گرفت. پس از اجرای زنده جانم باش در ویژه برنامه نوروز ۹۸ برنامه خندوانه استقبال از دیگر ترانه های آرون افشار بیش از پیش شد.

همچنین بخوانید:  عکس های افسانه اکبری و خانوادش + بیوگرافی کامل

خط و نشان، ترکم کردی، چال گونه و دلشوره از جمله این کارها بودند که علاوه بر اجرای زیبای آرون افشار از شعر و آهنگ موزون و دلنشینی نیز برخوردار بودند. تحریرهای خاص آرون نیز بر این جذابیت می افزود و نوید ظهور یک خواننده با استعداد پاپ را به جامعه هنری ایران میدهد. آرون در اینستاگرامش تشکر ویژه ای از معین راهبر مدیر برنامه هایش کرده زیرا معتقد است موفقیت او در زمینه خوانندگی و موسیقی بی شک مدیون کاردانیها و کاربلدی و دلسوزی و مهربانیهای او بوده است.

آرون افشار

ارتباط با هواداران :

آرون از جمله هنرمندانی است که سعی میکند موانع میان خودش و هوادارانش را روز به روز کم رنگ تر کند و با آنها از طریق فضای مجازی در ارتباط باشد و در این فضائی که بعضا در مواقعی با بی اخلاقیهائی از طرف هم چهره های مشهور و هم مردم صورت میگیردف تلطیفی صورت دهد و جوی صمیمی ایجاد نماید. او در همین راستا از طرفدارانش خواسته که ترانه هایش را دابسمش کنند و برای او بفرستند تا در صفحه خود آنها را بازنشر کند و از دیدن این دابسمش ها هم او و هم سایرین لذت ببرند.

آرون افشار

همچنین ببینید: عکس و بیوگرافی کامل مهناز افشار

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده آرون افشار

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده آرون افشار