قیمت فروش آلوچه خشک ریز سبز خانگی تهران
قیمت فروش آلوچه خشک ریز سبز خانگی تهران
آلوچه خشک خانگی سبز در دسته میوه خشک شده کم کالری بر خلاف انواع دیگر میوه ها می باشد اما مقدار قابل توجهی از فیبر و آنتی اکسیدانها را شامل می شود

ایران سرزمینی چهار فصل باقلیم متفاوت میباشدوفوق العاده منحصر به فرد میباشد.در صورتی که برخی از پر مصرف ترین میوه ها و آجیل و خوش خوراک ترین محصول ها در داخل ایران تولید میشود وحتی به کشور های دیگ نیز صادر میشود .

برای اینکه بدتنید هر ماده غذایی چه خاصیت هایی دارد ابتدا باید بدانید که این ماده غذایی از چه ریز مغزی های تولید شده است.

در هر ۵۹ گرم الوچه:

۱۵۵.۱گرم پتاسیم

۲/۵.۲میلی گرم ویتامین

۰۲۵/میلی گرم متامنین وویتامین ب۱

۰۴/درصدمیلی گرم مس

۲۵/میلی گرم اهن

وجود دارد علاوه براین ها گوجه سبز به میزان زیادی فیبر.سدیم .کلسیم.منیزیم.فسفر.پروتئین و ویتامین های ب۶.ب۵ ب۳ ب ۲.A.kدارد.

این محصول دارای اسید کلروژنیک وسوربتول است .که با عث افزایش دفعات بیرون روی میشودوهمچنین یک یا دو وعده الوچه در سلامت بدن بسیار مفید میباشد

قیمت فروش آلوچه خشک ریز سبز خانگی تهران

این محصول خوشمزه دارای خواص فراوانی میباشد و به همین دلیل فروش آلوچه خشک ریز بسیار رونق داره همانطور که در بالا اشاره کردیم الوچه و البالو و آلو قرمز خشک سرشار از فیبر هستند که یبوست را درمان کرده وان را از بین میبرد.یبوست معمولا در افراد مسن دیده میشودکه یک عا رضه دردناک برای نوزادان وحتی بزرگ تر ها نیز میباشد وسربیتول موجود در این محصول مثل یک ملین رفتار میکند وباعث جلو گیری از یبوست میشود پس حال که با مجموعه معتبر ادلی در زمینه تامین وفروش الوچه اشنا شدید میتوانید وارد وب سایت مجموعه شدا وسفارشات خود را ثبت کنید قطعا از تخفیف ویژه این محصول نیز بر خوردار خواهید شد

آلوچه خشک خانگی سبز

در ابتدا باید آلوچه ها را خوب شسته و روی پارچه پهن کنید، پس از اینکه مقداری از آب میوه ها جذب پارچه شد، روی آنها نمک پاشیده (نمک ید دار را طوری روی میوه ها بپاشید که قسمتی از آن زیاد و قسمتی دیگر کم نداشته باشد) و صبر کنید حجم زیادی از آب میوه ها جذ بپارچه شود. با خورانده شدن نمک به آلوچه ها علاوه بر خوش طعم شدن آنها، در ضد عفونی کردن آنها نیز تاثیر خواهد داشت.

باید در نظر بگیرید که هر روز آلوچه ها را برگردانید و نمک بزنید تا به خوبی نمک سود شود، این روش نه تنها برای آلوچه بلکه برای انواع دیگر از آن دسته میوه ها که دارای طعم نسبتا ملس هستند، نظیر آلبالو و آلو بخارا نیز کاربردی می باشد. البته آلوهای دیگری نیز وجود دارد مانند آلو خورشتی و آلو طلایی که متناسب با شهرها و گویشهای مختلف نام آنها تغییر می کند.

همچنین بخوانید:  قیمت مایع دستشویی داو اصلی

از جمله خواصی که آلوچه خشک خانگی دارا می باشد شامل:

محافظت از تراکم استخوانها، فواید موثر در کم خونی به دلیل دارا بودن مقادیر بالایی از آهن، همچنین کمک به جلوگیری از تکرر ادرار، کاهش میزان کلسترولهای نامناسب خون، جلوگیری از مبتلا شدن به سرطان روده بزرگ می باشد

آلوچه خشک خانگی سبز

نکته جالب اینکه آلوچه خشک خانگی سبز در دسته میوه خشک شده کم کالری بر خلاف انواع دیگر میوه ها می باشد اما مقدار قابل توجهی از فیبر و آنتی اکسیدانها را شامل می شود، نکته جالب در مورد این میوه این است که افرادی که قند خون بالایی دارند و از بیماری دیابت رنج می برند، نه تنها مصرف آن مشکلی ایجاد نمی کند، بلکه به دلیل دارا بودن خواص کنترل کننده قند خون توصیه می شود

قیمت آلوچه خشک تهران

آلوچه یک میوه تک هسته ایی که از لحاظ شکل و اندازه دارای گونه های متفاوتی همانند آلو قرمز و آلو زرد می باشد، این میوه را بصورت خام و یا در انواع خوراکیها دیگر می توان استفاده کرد آلوچه خشک تهران کیفیت بسیار مطلوبی دارد و نیز بخاطر خواص زیادی که این محصول دارد حائز اهمیت می باشد.

مصرف منظم آلوچه خشک باعث کاهش فشار خون  و یک رژیم غذایی مناسب می باشد، برای خرید آلوچه خشک درجه یک حتما با ما همراه باشید تا بتوانیم بهترین نوع محصول را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت آلوچه خشک تهران

همانطور که می دانید قیمت آلوچه خشک تهران بسیار بستر مناسبی برای تجارت این محصول آماده کرده است و این میوه جزو پر خاصیت ترین مواد غذایی محسوب می شود که حضور آن در رژیم غذایی ضروری است. از نظر طب سنتی این میوه دارای طبع سرد است به همین منظور خوردن آن به افراد گرم مزاج توصیه می شود.هر چند که هر میوه ایی که دارای خواص بی شمار هستند اما در کنارشان طبیعتا مضراتی هم وجود دارد این میوه مغذی در گروه آلرژنها قرار می گیرد و باعث خارش و تورم دهان و گلو می شود.