چطور مانند حرفه ای ها کرم پودر بزنیم؟
چطور مانند حرفه ای ها کرم پودر بزنیم؟

آموزش کرم پودر زدن صورت به صورت حرفه ای نمکستان : کرم پودر زدن یکی از بخش های خیلی مهم هر آرایشی به شمار میرود. در واقع میتوان گفت که کرم پودر زیر بنا و پایه ی آرایش شما را نشان میدهد. پس طبیعی است که برای زدن کرم پودر شما باید از مواد خوب […]

آموزش کرم پودر زدن صورت به صورت حرفه ای

چطور مانند حرفه ای ها کرم پودر بزنیم؟

نمکستان : کرم پودر زدن یکی از بخش های خیلی مهم هر آرایشی به شمار میرود. در واقع میتوان گفت که کرم پودر زیر بنا و پایه ی آرایش شما را نشان میدهد. پس طبیعی است که برای زدن کرم پودر شما باید از مواد خوب استفاده کنید و کرم پودر را درست و اصولی بزنید. ما در ادامه ی این مطلب به شما می آموزیم که چگونه میتوانید کرم پودرتان را حرفه ای و درست بزنید تا پوستی صاف و طبیعی داشته باشید. برای آشنایی با این ترفندها با ما همراه باشید :

قبل از هر چیزی باید پوست خودتان را بشناسید. اگر پوست شما چرب است، کرم پودرهای مات برای شما بهترین گزینه و اگر دارای پوست خشک هستید، کرم پودر های دارای مرطوب کننده میتوانند بهترین گزینه برای آرایش شما باشند.

قبل از شروع آرایشتان پوستتان را خوب بشویید تا تمیز شود و سپس یک مرطوب کننده حتما قبل از کرم پودرتان برای صورتتان بزنید. معمولا پوست بر روی ناحیه پیشانی، روی بینی و چانه خیلی زود براق میشود. با زدن یک پرایمر خوب از براق شدن و چرب شدن صورتتان جلوگیری نمایید.

هر چقدر هم رنگ کرم پودر شما نزدیک به پوستتان باشد، باز هم زدن کرم پودر خالی بر روی صورت حالت طبیعی چهره را میگیرد. پس بهتر است به روش میک آپ آرتیست های معروف دنیا عمل کنیم و برای طبیعی نشان دادن کرم پودر بر روی پوستمان، کرم پودر را با کمی روغن مرطوب کننده ترکیب کنیم و بعد روی پوست بزنید.

درست است که براش ها و پدها برای زدن و مالیدن مواد آرایشی تعبیه شده اند اما گاهی اوقات بد نیست که از دستتان برای مالیدن کم پودر استفاده نمایید. گاهی اوقات حرارت انگشت دست باعث میشود که کرم پودر خوب جذب شود.

حالا نوبت درخشان کردن صورت است. از یک هایلایتر خوب برای قسمت های خاص صورت استفاده نمایید تا ماتی غیر طبیعی کرم پودر را بگیرد. در آخر یادتان نرود که کرم پودر باید یک لا و سبک روی پوستتان بنشیند و ظاهری بسیار غیر طبیعی خواهد داشت.

همچنین بخوانید:  روشهایی که میتوانید با آن دستانی سالم و زیبا داشته باشید

آموزش کرم پودر زدن صورت : چطور مانند حرفه ای ها کرم پودر بزنیم؟

چطور مانند حرفه ای ها کرم پودر بزنیم؟

منبع : نمکستان