عکس و بیوگرافی آوا دارویت + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی آوا دارویت + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی

عکس های جدید آوا دارویت و همسرش + بیوگرافی آوا دارویت نمکستان: آوا دارویت بازیگر جوان و خوش ذوق کشورمان در ۲۲ شهریور ۱۳۷۲ در ایتالیا متولد شد. وی از نظر تحصیلات آکادمیک مدرک کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی را داراست و اکنون در عرصه بازیگری فعالیت می کند. در ادامه به شرح کامل بیوگرافی وی […]

عکس های جدید آوا دارویت و همسرش + بیوگرافی آوا دارویت

آوا دارویت ، عکس آوا دارویت و همسرش ، بیوگرافی آوا دارویت Ava Daroit

نمکستان: آوا دارویت بازیگر جوان و خوش ذوق کشورمان در ۲۲ شهریور ۱۳۷۲ در ایتالیا متولد شد. وی از نظر تحصیلات آکادمیک مدرک کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی را داراست و اکنون در عرصه بازیگری فعالیت می کند. در ادامه به شرح کامل بیوگرافی وی خواهیم پرداخت همچنین عکس های جدیدش را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

آوا دارویت

تولد در ایتالیا :

آوا دارویت در ایتالیا متولد شد و تا سن ۷ سالگی همراه با خانواده در آن جا زندگی می کردند . پس از ۷ سال زندگی در ایتالیا به ایران بازگشتند و ابتدا در شهر میانه استان آذربایجان شرقی ساکن شدند. چندین سال همان شهر ماندند و آوا و برادرش دوره ابتدایی را در شهر میانه گذراندند سپس به تهران مهاجرت کردند.

خانواده آوا دارویت :

پدر آوا ایتالیایی بوده و مادرش ایرانی است. پدر و مادر آواپس از بازگشت به ایران هر دو به کار مشغول شدند، مادرش آرشیتکت و پدر از ناظران ساخت کارخانه می باشد. آوا تک دختر خانواده بوده و آرمان برادر کوچکترش است.

همسر آوا دارویت :

آوا دارویت در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

عکس خانواده آوا دارویت

سابقه فعالیت آوا دارویت:

آوا دارویت بازیگر خوش ذوق کشورمان فعالیت در عرصه بازیگری را در سال ۱۳۹۵ با بازی در سریال معمای شاه آغاز کرد. فیلم سینمایی اسکی باز به کارگردانی فریدون نجفی اولین تجربه سینمایی آوا بوده و به خوبی از پس نقشش برآمده است. پس از آن در فیلم هایی همچون تمرین برای اجرا ساخته محمدعلی سجادی و چهارشنبه خون به پا می شود نقش آفرینی کرد. آوا دارویت همچنین در فیلم سینمایی نفس های آرام نیز به عنوان یکی از بازیگران حضور داشته است.

فیلم سینمایی اسکی باز با بازی آوا دارویت بسیار مورد پسند منتقدین ایرانی و خارجی قرار گرفت و این فیلم در جشنواره های داخلی و خارجی بارها اکران شد.

همچنین بخوانید:  عکس های دیده نشده بهروز شعیبی + بیوگرافی کامل

آوا دارویت در سال ۱۳۹۶ با حضور در یکی از سریال های پرمخاطب تلویزیونی به نام هست و نیست ساخته حسین سهیلی زاده توانست تا حدودی در میان مردم و دیگر کارگردانان دیده و شناخته شود و  سریال خانواده دکتر ماهان به کارگردانی علی محمد قاسمی جدیدترین سریال تلویزیونی آوا دارویت است که در آن با بازیگران مشهوری همچون امین زندگانی و لاله اسکندری همبازی بوده است.

آوا دارویت

صفحه اینستاگرام آوا دارویت :

آوا دارویت با آیدی ava_ daroit در اینستاگرام فعالیت می کند و عکس های کاری و شخصی خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک  می گذارد. آوا دارویت در صفحه ی اینستاگرام خود یادداشت های روزانه ی خود را با عکسی منتخب قرار می دهد.

صفحه اینستاگرام آوا دارویت

در ادامه با عکس های جدید آوا دارویت همراه ما باشید.

زندگینامه آوا دارویت و عکس های جدید و دیده نشده

زندگینامه آوا دارویت و عکس های جدید و دیده نشده

عکس های جدید آوا دارویت و مادرش

عکس های جدید آوا دارویت و مادرش

 آوا دارویت

بیوگرافی آوا دارویت و عکس های جدید و دیده نشده

عکس های شخصی و دیده نشده آوا دارویت

عکس های شخصی و دیده نشده آوا دارویت

عکس های شخصی آوا دارویت

عکس های شخصی آوا دارویت و زندگینامه اش

عکس های دیده نشده آوا دارویت

بیوگرافی و عکس های دیده نشده آوا دارویت

 آوا دارویت

عکس های جدید آوا دارویت بازیگر سریال دکتر ماهان

جدیدترین عکس های آوا دارویت

همچنین بخوانید : عکس و بیوگرافی الیکا عبدالرزاقی

جدیدترین عکس های آوا دارویت

بیوگرافی و جدیدترین عکس های آوا دارویت

آوا دارویت

عکس های جدید آوا دارویت و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان