اگر از دنده چپ پا شدید، این کارها را انجام دهید
اگر از دنده چپ پا شدید، این کارها را انجام دهید

راه کارهایی برای زمانی که از دنده چپ بلند شدید نمکستان : حتما برای شما هم پیش آمده است که صبح ها با خلقی تنگ و با بد اخلاقی و بی حوصلی بیدار میشوید و یا اصطلاحا از دنده چپ بلند شدید. حوصله ی هیچ کس را ندارید و دوست ندارید با کسی معاشرت کنید. […]

راه کارهایی برای زمانی که از دنده چپ بلند شدید

اگر از دنده چپ پا شدید، این کارها را کنید!

نمکستان : حتما برای شما هم پیش آمده است که صبح ها با خلقی تنگ و با بد اخلاقی و بی حوصلی بیدار میشوید و یا اصطلاحا از دنده چپ بلند شدید. حوصله ی هیچ کس را ندارید و دوست ندارید با کسی معاشرت کنید. این موضوع میتواند دلایل زیادی داشته باشد. به عنوان مثال بد خوابی، پر خوری شب قبل، هوای مانده‌ ی اتاق، جر و بحث شب قبل با همسر و یا خانواده و مواردی شبیه این موضوعات کاملا میتواند بر خلق و خوی صبح شما تاثیر بگذارد و شما را بی حوصله و کج خلق کند. حالا چه کار کنیم تا بتوانیم کمی از این بد اخلاقی سر صبح کم کنیم تا از پس بقیه روزمان بر بیاییم.

مثلا اولین کاری که میتوانید برا خودتان انجام دهید ان است که چند خط در باره ی چیزهای قشنگی که اطرافتان وجود دارد بنویسید. مثلا در باره ی رو تختی مورد علاقتان زیر نور نور پنجره، فنجان چای روی میز، لباس مورد علاقتان که میخواهید امروز آن را بپوشید و … این کار کم کم روی شما تاثیر بسیار خوبی میگذارد و باعث میشود که هر روزی را که بد آغاز کرده اید و یا هر زمانی که دلتان گرفته بتوانید با این موارد و نوشتن و دقت به داشته هایتان، بر حال بدتان تسلط پیدا کنید.

یک صبحانه خفن برای خودتان ترتیب دهید. یک صبحانه پر و پمان و حاوی پروتئین میتواند حال روز شما را بسازد و شما را پر انرژی کند. آماده کردن صبحانه حس مفید بودن را در شما زنده میکند و حاصل دست رنجتان نیز به این حس دلچسب می افزاید.

مدیتیشن، یوگا، عبادت و یا هر چیزی که فکر میکنید شما را به یک منبع الهی و یا معنوی وصل میکند انجام دهید تا حال خوبی نصیبتان شود. حتی میتوانید چند دقیقه پیاده روی کنید و یا از ورزش های سبک صبحگاهی برای آرامش کمک بگیرید.

همچنین بخوانید:  خوب و بد بودن افراد به چه چیزهایی بستگی دارد؟

در نهایت زندگی شما یک بار است. پس برای ایجاد حال خوبتان، هر کاری که دوست دارید انجام دهید و فقط لذت ببرید از اینکه زندگی همیشه جاری خواهد بود.

اگر از دنده چپ پا شدید، این کارها را کنید!

اگر از دنده چپ پا شدید، این کارها را کنید.

منبع : نمکستان