از کجا وکیل مهاجرت به کانادا پیدا کنیم؟
از کجا وکیل مهاجرت به کانادا پیدا کنیم؟
کانادا یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت ایرانیان به شمار می‌آید. این کشور به دلیل مواجهه با کمبود نیروی کار، شرایطی را فراهم کرده تا افراد واجد شرایط بتوانند مهاجرت خود را آغاز کنند.

کانادا یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت ایرانیان به شمار می‌آید. این کشور به دلیل مواجهه با کمبود نیروی کار، شرایطی را فراهم کرده تا افراد واجد شرایط بتوانند مهاجرت خود را آغاز کنند.

بهترین و مناسب‌ترین روش برای مهاجرت راحت و آسان، استخدام وکیل مهاجرتی است. وکلایی که در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کنند؛ به دلیل تجربه و دانش بالا در این حوزه، به بهترین شکل ممکن فرایند مهاجرت به کانادا را آسان می‌کنند. اما سؤال اینجاست که وکیل مهاجرت به کانادا را از کجا پیدا کنیم؟

در این مطلب، وظایف و نقش وکیل مهاجرت به کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد و در نهایت به شما خواهیم گفت که بهترین وکیل را از کجا پیدا کنید.

از کجا وکیل مهاجرت به کانادا پیدا کنیم؟

چرا باید برای مهاجرت به کانادا وکیل داشته باشیم؟

همان‌طور که گفتیم؛ کانادا یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان است که با کمبود نیروی کار مواجه است. این کشور برای جبران کمبود نیروی کار، شرایط بسیار خوبی را فراهم کرده تا مهاجران بتوانند راحت‌تر به کانادا مهاجرت کرده و در ایالت‌های آن مشغول کار شوند.

شرایط بسیار خوب کانادا به همراه درآمد بسیار عالی، باعث شده که میزان تقاضا برای اخذ ویزای این کشور افزایش پیدا کند. با افزایش تقاضا، طبیعتاً پروسه اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا سخت‌تر و طولانی‌تر خواهد شد. اگر افراد بخواهند شخصاً برای انجام این کار اقدام کنند؛ علاوه بر هدردادن زمان، هزینه بیشتری را هم مصرف خواهند کرد.

برای اینکه پروسه مهاجرت به کانادا سریع‌تر اتفاق بیفتد؛ حتماً باید از تخصص وکیل مهاجرت به کانادا استفاده شود. وکلایی که در این زمینه کار می‌کنند؛ اطلاعات کاملی درباره مهاجرت دارند و تجربه بالای آنها به همراه این اطلاعات، باعث می‌شود که در کمترین زمان ممکن ویزای کانادا را برای متقاضیان اخذ کنند.

وکیل مهاجرت به کانادا چه‌کارهایی انجام می‌دهد؟

یکی از مهم‌ترین دلایلی که متقاضیان مهاجرت برای استخدام وکیل اقدام می‌کنند؛ خدمات بسیار عالی و گسترده‌ای است که به آنها ارائه می‌کنند. معمولاً وکیل مهاجرت به کانادا از زمان مراجعه تا زمان اسکان در کشور مقصد و گرفتن اقامت دائم در کنار متقاضیان است و به آنها کمک می‌کند بهتر و راحت‌تر زندگی جدید خود را شروع کنند.

یکی از بهترین خدمات ارائه شده توسط وکیل مهاجرتی، مشاوره تخصصی و پیشنهاد بهترین روش مهاجرت است. این افراد ابتدا شرایط و پرونده متقاضی را بررسی کرده و بر اساس این اطلاعات، بهترین روش را پیشنهاد می‌کنند. از جمله خدمات دیگری که وکیل مهاجرت به کانادا ارائه می‌کند؛ می‌توان موارد زیر را نام برد.

  • بررسی نواقص موجود در پرونده اصلاح آنها
  • تقویت رزومه متقاضی و کمک به آن برای گرفتن مدرک زبان، ترجمه مدارک و معادل‌سازی آنها
  • کمک به متقاضی برای افزایش امتیاز و شانس اخذ ویزا
  • کمک به متقاضی برای رزرو بلیت هتل و هواپیما
  • ارسال پرونده به اداره مهاجرت کانادا با کمترین ریسک
  • کمک به متقاضی برای برطرف‌کردن مشکلات و سردرگمی‌های بعد از رسیدن به کانادا
  • کمک به متقاضی برای پیداکردن کار یا ثبت‌نام در دانشگاه
  • کمک به متقاضی برای گرفتن پاسپورت و اقامت دائم کانادا
  • افزایش شانس در هنگام مصاحبه با آفیسر و سفارت
همچنین بخوانید:  لیست جاذبه‌های گردشگری ، مکان ها و جاهای تفریحی همدان

ویژگی‌های وکیل معتبر مهاجرت به کانادا

با افزایش آمار مهاجرت ایرانیان به کشور کانادا، وکلای زیادی در این حوزه شروع به فعالیت کرده‌اند. سؤال اینجاست که چگونه اعتبار وکیل مهاجرت به کانادا را بررسی کنیم؟

سازمان CICC به یک سازمان دولتی گفته می‌شود که بر فعالیت وکلای مهاجرت به کانادا نظارت می‌کند. این سازمان به وکلای مورد تأیید، کد عضویت CICC می‌‌دهد تا به‌صورت قانونی فعالیت خود را ادامه دهند. متقاضیان در هنگام مراجعه به وکیل موردنظر خود، باید از کد تأییدیه سازمان CICC اطمینان حاصل کنند.

البته لازم به ذکر است که داشتن تأییدیه از سازمان CICC تنها موردی نیست که باید برای اعتبار وکیل مهاجرت به کانادا مورد بررسی قرار بگیرد. متقاضیان باید در کنار این تأییدیه، میزان موفقیت پرونده‌ها، سابقه کاری وکیل، نظرات مشتریان، خدمات ارائه شده و اعتبار مؤسسه را هم در نظر بگیرند.

وکیل مهاجرت به کانادا را در ایران استخدام کنیم یا کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا را در ایران استخدام کنیم یا کانادا

یکی از مهم‌ترین دغدغه افرادی که به کانادا مهاجرت می‌کنند؛ مکان استخدام وکیل است. آنها نمی‌دانند که کدام کشور را برای انجام این کار انتخاب کنند.

در جواب این دسته از افراد باید گفت که وکالت حرفه‌ای کانادا، چیزی فراتر از رسمیت و اعتبار است. داشتن ارتباط با وکیل و دسترسی ساده به او یکی از مهم‌ترین معیارها در انتخاب بهترین وکیل کاناداست. مهاجرت به‌خودی‌خود یک روند پیچیده، پر از سؤال، ابهام، سردرگمی، نگرانی و استرس است. لازم است شما در این روند با وکیل یا مشاور مهاجرتی خود در ارتباط باشید، سؤالات و ابهامات خود را بپرسید و از روند پیشرفت پرونده مطلع شوید.

حضور مشاور یا وکیل مهاجرتی کانادا در ایران، دسترسی ساده‌تر و بهتری برای ارتباطات دوطرفه و بررسی روند پرونده به شما می‌دهد. از آن طرف هم در صورت بروز مشکل یا سلب اطمینان، پیگیری امور برای وکلای خارج از ایران کمی سخت است. درهرصورت، انتخاب این مورد با خودتان است.

وکیل مهاجرت به کانادا را از کجا استخدام کنیم؟

پیداکردن وکیل معتبر و حرفه‌ای مهاجرت به کانادا، مقداری سخت و زمان‌بر است. برای اینکه بتوانید بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید؛ با مؤسسه مهاجرتی پارسی کانادا تماس بگیرید.

یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مؤسسه‌هایی که در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کند؛ مؤسسه پارسی کانادا نام دارد. این مؤسسه با بیش از ده سال سابقه فعالیت، بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن پروسه اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا را برایتان به سرانجام برساند.

وکلای مؤسسه پارسی کانادا بسیار حرفه‌ای و باتجربه هستند و در زمینه مهاجرت انواع خدمات ارزنده و مفید را به متقاضیان ارائه می‌کنند تا بدون هیچ دردسری مهاجرت خود را آغاز کنند.

سخن نهایی

استخدام وکیل مهاجرت به کانادا یکی از مهم‌ترین و هوشمندانه‌ترین کاری است که افراد متقاضی مهاجرت باید انجام دهند تا در زمان کمتری فرایند مهاجرت را به سرانجام برسانند. در این مطلب به طور کامل ضرورت داشتن وکیل و وظایف آن را مورد بررسی قرار دادیم و به شما گفتیم که بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را از کجا استخدام کنید.