استقامت و افکار درخشانم مرا پولدار کرد
استقامت و افکار درخشانم مرا پولدار کرد
برای شروع هر کاری مواد اولیه لازم است اما از نظر من روحیات ما هم نیازمند مواد اولیه هستند.

برای شروع هر کاری مواد اولیه لازم است اما از نظر من روحیات ما هم نیازمند مواد اولیه هستند.

مواد اولیه ذهنی که ترکیبی از پشتکار و استقامت؛ حمایت و تلاش از افکارمان و همچنین با برنامه ریزی پیش رفتن. من هم با این ترکیبات افکارم را غنی کردم و با پشتکار آن را دنبال کردم.

با استقامت و افکار درخشان تجارت را آغاز کردم و امروز یکی از تاجرین موفق حوزه انواع میلگرد هستم در ادامه با من همراه باشید.

میلگرد صفحه ستون

میلگرد صفحه ستون

میلگرد صفحه ستون به یک ورق سیاه فولادی گفته می شود که کاملا مسطح است و به منظور برقراری اتصالی بهتر و مقاوم تر در میان ستون و بتن قرار می گیرد. صفحه ستون تمامی فشار و وزن اعمال شده بر روی ستون را توزیع کرده و توسط میلگردهایی خاص آن را در بتن محکم نگه می دارند. سایز میلگرد صفحه ستون به بار لنگری که برای مواقع زلزله محاسبه شده و همچنین بار ستون که مرکز نقل تحمل فشار است بستگی خواهد داشت.

میلگرد صنعتی یزد

میلگرد صنعتی یزد

میلگرد صنعتی یزد استحکام کششی بالایی داشته و در برابر رطوبت مقاومت مطلوبی دارد و یکی از پرفروش ترین محصولات صنعت آهن آلات می باشد. کارخانه های متعددی در کشورمان از جمله تولیدکنندگان مطرح انواع میلگرد صنعتی هستند که خرید از آن ها کاملا مقرون به صرفه خواهد بود. تنوع در انواع میلگرد صنعتی تولید شده و قیمت مختلف و خرید و فروش متنوع آنها، موجب شده تا مشتریان تازه کار برای انتخاب بهترین مدل با سردرگمی مواجه و از تولید یزد آگاه نباشند.

میلگرد صادراتی نیشابور

میلگرد صادراتی نیشابور

بیشتر کاربرد میلگرد صادراتی نیشابور در تولید ماشین آلات کشاورزی، صنعت خودروسازی، انواع پیچ و مهره و امثال آن به کار گرفته می شود. محصولات این شرکت دارای سایز های مختلفی هستند که از جمله این سایز ها می توانیم به میلگرد هایی با اندازه ۸ تا ۳۲ میلی متر اشاره بکنیم که شما می توانید بسته به نیاز خود، سایزی که به درد شما می خورد را تهیه فرمایید.