چگونه با کمترین هزینه خوشتیپ و زیبا باشیم؟
چگونه با کمترین هزینه خوشتیپ و زیبا باشیم؟

چگونه با کمترین هزینه خوشتیپ باشیم؟ نمکستان : این روزها با دیدن عکس های داخل اینستاگرام و مجله های مد همه ی خانم ها و آقایون به این فکر میکنند که چگونه میتوانند برای استایل خود مانند سلبریتی ها و اینفلوئنسرهای داخل اینستاگرام هزینه کنند و حس خوبی نسبت به استایل خود داشته باشند. ما […]

چگونه با کمترین هزینه خوشتیپ باشیم؟

چگونه با کمترین هزینه خوشتیپ باشیم؟

نمکستان : این روزها با دیدن عکس های داخل اینستاگرام و مجله های مد همه ی خانم ها و آقایون به این فکر میکنند که چگونه میتوانند برای استایل خود مانند سلبریتی ها و اینفلوئنسرهای داخل اینستاگرام هزینه کنند و حس خوبی نسبت به استایل خود داشته باشند.

ما به شما میگوییم که نیازی نیست که حتما شما هزینه ی زیادی برای استایل خودتان بکنید تا بتوانید خوش تیپ باشید. شاید باورتان نشود اما خیلی از افراد پولدار هستند که با هزینه های زیاد باز هم خوش تیپ نیستند و نمیتوانند یک استایل زیبا با پول های خود برای خودشان رقم بزنند.

یکی از اصول ساده ای که باید برای خوشتیپ بودن با هزینه ی کم رعایت کنید این است که حواستان باشد که حتما نباید مارک لباس و یا کیف و کفشتان مشخص باشد. همان طور که میدانید امروزه کپی از برند های معروف بسیار زیاد شده. با این شرایط که محصولات با کیفیت پایین با تشابه ظاهری پایین میزنند و مارک برند معروف را روی آن ها پیاده میکنند. ما پیشنهاد میکنیم که برای اینکه استایلتان ساده و شیک باشد هرگز از این وسایل خریداری نکنید. لباس ها و وسایل شما هر چقدر ساده تر باشند شما شیک تر خواهید بود.

داشتن یک آرایش بک در حد یک رژ لب ساده و یک ضد آفتاب سبک میتواند چهره ای منظم و سیک برای شما به ارمغان بیاورد. ناخن های تمیز و لاک زده، حتی با یک برق ناخن میتواند استایل شما را از این رو به آن رو کند.

موهایتان را هرگز فراموش نکنید. یک مدل موی ساده در حد بستن موهایتان به صورت دم اسبی میتواند کلی تغییر در استایل شما ایجاد کند. شما حتی با یک بافت ساده در موهایتان میتوانید کلی تغییر در ان به وجود آورید.

چگونه با کمترین هزینه خوشتیپ باشیم؟

چگونه با کمترین هزینه خوشتیپ و زیبا باشیم؟

منبع : نمکستان