عکس و بیوگرافی الهام اخوان + همسرش و خانواده‌اش
عکس و بیوگرافی الهام اخوان + همسرش و خانواده‌اش
الهام اخوان متولد ۹ شهریور سال ۱۳۶۷ در تهران است. او بازیگر نسل جوان می باشد. او از نظر تحصیلات آکادمیک فارغ التحصیل لیسانس رشته ی تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی است.

نمکستان: الهام اخوان متولد ۹ شهریور سال ۱۳۶۷ در تهران است. او بازیگر نسل جوان می باشد. او از نظر تحصیلات آکادمیک فارغ التحصیل لیسانس رشته ی تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی و در مدرسه ی بهشت آیین اصفهان درس خوانده است.

الهام اخوان

همسر الهام اخوان :

او ازدواج نکرده است اما شایعاتی درباره ی ازدواج او وجود دارد که با آقای یزدان فتوحی، بازیگر، کارگردان و نویسنده موفق سینما و تلویزیون برای مدتی رابطه ی عاشقانه داشته و می گویند که نامزد کرده است. اما هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این موضوع وجود ندارد.

الهام اخوان

سابقه ی فعالیت الهام اخوان :

او از تئاتر آغاز کرده و چند سال به عنوان منشی صحنه فعالیت کرده و اکنون در سینما بازیگری می کند. او اولین بار در سن ۱۱ سالگی زمانی که برادرش فیلم آمریکایی همشهری کین را به خانه آورد، او به بازیگری علاقمند شد. او از سال ۱۳۸۳ در سن ۱۶ سالگی با تئاتر در اصفهان، فعالیت خود را شروع کرد و زمانی که به تهران آمدند، کار خود را پیگیری کرد. او کار منشی صحنه را از دوران دانشجویی شروع کرد. او در سال ۱۳۹۷ برای نمایش تئاتر به روی صحنه رفت و این نمایش جبهه ی دیگری از الهام را نشان داد که باعث شد تا برزو نیک نژاد و سعید خانی به او پیشنهاد کار دادند.

الهام در فیلم دوزیست بازی کرد که اولین تجربه ی او به حساب می آمد و توانست در کنار بازیگرانی مانند ستاره پسیانی و جواد عزتی کار کند. این فیلم در جشنواره ی  سال ۱۳۹۸ نمایش داده شد. بازی در کنار بازیگران بزرگ و برجسته برای الهام تجربه های زیادی را به همراه داشت. او می گوید از اینکه بازیگر تازه کار و نوظهور هستم و رسانه ها من را به عنوان عضو کوچکی از سینما می دانند، بسیار خوشحال هستم. او بازیگر تازه کار است و شانس این را دارد که پیشرفت های بیشتری داشته باشد و بتواند رشد کند.

همچنین بخوانید:  عکس دیده نشده هدایت هاشمی در آغوش پدرش

او در سریال خانگی ساخت ایران ۲ و سریال تلویزیونی همیشه ها و پنچری منشی صحنه بوده است. الهام بازیگر فعالی است و در منشی صحنه بودن نیز موفق بوده است. زیرا زمانی که در سریال ساخت ایران ۲ منشی صحنه بود در کنار بازیگران بزرگ و خوبی کار کرده است که تجربه های زیادی را به دست آورده است. او می گوید این  افتخار بزرگی بود که نصیب من شد.

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده الهام اخوان

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده الهام اخوان

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده الهام اخوان

تصاویر و زندگینامه الهام اخوان

الهام اخوان

بیوگرافی الهام اخوان