عکس های جدید امیرحسین هاشمی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید امیرحسین هاشمی و همسرش + بیوگرافی کامل
امیرحسین هاشمی در کنار بازیگری، دستیاری کارگردان را نیز تجربه کرده است، سی ساله است و متولد بیست و هشتم مهرماه سال ۱۳۶۸ در تهران است.

نمکستان: امیرحسین هاشمی در کنار بازیگری، دستیاری کارگردان را نیز تجربه کرده است، سی ساله است و متولد بیست و هشتم مهرماه سال ۱۳۶۸ در تهران است. در بیشتر آثار سینمائی اش با محمد حسین مهدویان،کارگردان جوان و صاحب سبک ایرانی همکاری داشته است. از ماجرای نیم روز تا ایستاده در غبار. وی طرفدار استقلال بوده و هنوز مجرد است. در ادامه نگاهی میکنیم به زندگی هنری وی

امیرحسین هاشمی عکس امیر حسین هاشمی و همسرش بیوگرافی امیرحسین هاشمی

تحصیلات :

گفته شده که این بازیگر تازه کار سینمای ایران از دانشگاه آزاد واحد تنکابن فارغ التحصیل شده است اما در مورد رشته تحصیلی وی اطلاعات موثقی وجود ندارد.

ورود به دنیای هنر با بازی در تئاتر :

وی کارش را از بازی در صحنه های نمایش  آغاز نمود.  وی حوالی سالهای ۹۱ وارد کارهای نمایش شد و به عنوان بازیگر در چندین تئاتر نقش آفرینی کرد.

همکاری با محمد حسین مهدویان :

امیر حسین هاشمی تجربه همکاریهای زیادی را چه به عنوان بازیگر و چه به عنوان دستیار کارگردان با محمد حسین مهدویان داشته است. مهدویان کارگردانی است که نگاه متفاوتی به تاریخ معاصر ایران و روایتهای جنگ دارد. تاکنون فیلمهایی همچون ایستاده در غبار، ماجرای نیم روز و ماجرای نیم روز ۲ رد خون را طبق همین دید متمایزش کارگردانی کرده است که در همه آنها به علاوه فیلم لاتاری، امیرحسین هاشمی در آن حضور داشت.

او کار با مهدویان را بسیار لذت بخش میداند و معتقد است با مهدویان اول از همه رفاقت میکند تا کار و نیز این را هم اضافه میکند که محمد حسین مهدویان بلد است که چگونه کارش را انجام دهد و از چاپلوسی و تملق فرسنگها فاصله دارد.

امیرحسین هاشمی

همچنین هاشمی این را هم اضافه میکند که شانس آورده تجربه همکاری با مهدویان را بارها و بارها داشته است. اولین تجربه سینمائی آقای هاشمی در کسوت بازیگر به فیلم ایستاده در غبار برمیگردد. هاشمی در مصاحبه ای اعلام کرده که با بازی در این فیلم دین بزرگی بر گردنش است. این فیلم به برهه ای از زندگی احمد متوسلیان یکی از فرماندهان زبده جنگ میپردازد. او در این فیلم نقش مجتبی عسگری را بازی میکند.

همچنین بخوانید:  عکس جالب و دیدنی از کودکی پریناز ایزدیار

وی یکسال بعد یعنی در سال ۱۳۹۵ در فیلم سینمائی دیگری از مهدویان به نام ماجرای نیمروز نقش آفرینی کرد. این فیلم در مورد ترورهای اوایل دهه شصت و نحوه دستگیری سران مجاهدین بود و بازیگرانی همچون: هادی حجازی فر، احمد مهرانفر و لیندا کیانی در آن حضور داشتند که امیر حسین هاشمی نیز نقش کوتاهی را در آن ایفا نمود.

در سالهای ۹۶ و ۹۷ او به ترتیب در فیلمهای لاتاری و نیز ماجرای نیم روز ۲ رد خون هنرنمائی کرد. هردوی این فیلمها را نیز محمد حسین مهدویان ساخته بود. فیلم لاتاری به قاچاق دختران ایرانی به دبی اشاره میکرد که در آن بازیگران به نامی همچون ساعد سهیلی و حمید فرخ نژاد در کنار نادر سلیمانی، زیبا کرمعلی و حمید رضا هدایتی بازی میکردند و امیرحسین هاشمی نقش ساسان را در فیلم برعهده داشت.

زندگینامه و عکس های امیرحسین هاشمی

مستند سازی و دستیاری کارگردان :

او در فیلم ماجرای نیمروز دستیار کارگردان بود و همچنین تجربه ساخت یک فیلم مستند به نام نیروگاه ری را نیز در کارنامه هنری خویش دارد.

حضور در مجموعه های تلویزیونی :

او در پائیز ۹۸ با سریالی به اسم گیله وا در قاب تلویزیون دیده شد. در این فیلم وی نقش پسری به نام احمد را بازی میکند. این فیلم نگاهی دارد به حوادث تاریخی و اجتماعی مهم صد سال پیش کشور که بر روابط و زندگی مردم شمال کشور تاثیرات قابل توجهی برجای گذاشته است. ستاره اسکندری، حمید رضا پگاه، امیر حسین صدیق، بهروز‌شعیبی، مهران رجبی و مهدی زمین پرداز به کارگردانی اردلان عاشوری در این فیلم به عنوان بازیگر حضور دارند.

اینستاگرام امیر حسین هاشمی :

شناسه اینستاگرام امیر حسین هاشمی در اینستاگرام s.amirhoseinhashemi است. او نزدیک به سه هزار فالوئر دارد.

صفحه اینستاگرام امیرحسین هاشمی

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

عکس های جدید و دیده نشده امیرحسین هاشمی

امیرحسین هاشمی زندگینامه

امیرحسین هاشمی زندگینامه

عکس و بیوگرافی امیرحسین هاشمی