عکس های امین بانی و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
عکس های امین بانی و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
تا مدتها تصور میکردند امین بانی یک خواننده اهل افغانستان است با خواندن ترانه ای به نام چه کردی با من، در سریال شهرزاد خیلی زود به ترانه خوانی محبوب و مشهور در میان مردم مبدل شد.

نمکستان: تا مدتها تصور میکردند امین بانی یک خواننده اهل افغانستان است با خواندن ترانه ای به نام چه کردی با من، در سریال شهرزاد خیلی زود به ترانه خوانی محبوب و مشهور در میان مردم مبدل شد. او خواهرزاده یکی از خوانندگان سنتی خوان قبل انقلاب اصفهان به نام کریم سماوی بوده و دائی امین معتقد است صدای زیبای او یک ارثیه خانوادگی است. ساز تخصصی وی گیتار و پیانو می باشد. امین بانی هیچ نسبت خانوادگی دور و نزدیکی با دیگر خواننده پاپ ایرانی، بهنام بانی ندارد چون بهنام اهل دامغان استان سمنان بوده و امین از اهالی اصفهان است. مروری داریم به زندگی شخصی و کارنامه هنری وی

امین بانی عکس امین بانی و همسرش بیوگرافی امین بانی

تولد و کودکی :

او در شانزدهم دی ماه سال ۱۳۶۲ در اصفهان به دنیا آمد. علاقه به موسیقی و خواندن از همان کودکی با او بود به طوریکه وقتی شش سال بیشتر نداشت استعداد آواز خوانی خود را نشان داد و بعدها به کمک دائی هنرمند خود به سمت خوانندگی گام برداشت.

ازدواج و زندگی خانوادگی امین بانی:

این خواننده یک خواهر و یک برادر بیشتر ندارد. برادرش ده سال از او بزرگتر  و خواهرش نیز یک سال از او کوچکتر است. امین فرزند وسط خانواده می باشد. به گفته خودش مادرش آنقدر به صدا و هنر فرزندش علاقمند است که وقتی او شروع میکند به خواندن احساساتی شده و به گریه می افتد. امین بانی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

امین بانی

شروع فعالیت موسیقی

به گفته امین بانی دو تن از دوستان نزدیک وی که بعدها مدیر برنامه کارهای هنری او شدند نقش بسزائی در به شهرت رساندن و موفقیتش داشتند. در اوایل کارش، این احسان جعفری بود که رهنمودهای لازم برای شروع فعالیتهای حرفه ای بانی را گوشزد نمود و سپس در سال ۹۳ علیرضا افکاری این وظیفه مهم را برعهده گرفت.

سال ۹۴ سال خوبی برای او بود زیرا با اجرای دو ترانه که یکی از آنها تیتراژ مسابقه ای تلویزیونی شد به چهره ای آشنا در میان مردم بدل شد. ترانه پائیز و نیز ترانه ثانیه ها به شکلی حرفه ای در استودیو ضبط شد و سپس منتشر گردید. آهنگ ثانیه ها، تیتراژ مسابقه ای به همین نام با اجرای داریوش کاردان انتخاب شد. این مسابقه تلویزیونی از شبکه دوم سیما پخش میشد.

همچنین بخوانید:  عکس دیده نشده و جالب بهاره رهنما و پدرش

وی بیشتر با تک آهنگ های معروفش شناخته می شود نه با کنسرتهای پر زرق و برق که بلیط های گران قیمت دارند و بیشتر طبقات متوسط به بالای جامعه قادر به تهیه آن هستند و البته به گفته خود امین وجود باندهای مافیای در صنعت موسیقی ایران و روابط کثیف پشت پرده که مبتنی بر سود است سبب شده او نتواند آلبومی ارائه دهد.

امین بانی

بیماری سخت :

امین از کودکی به بیماری تالاسمی ماژور مبتلا بود و همین بیماری سبب تغییر چهره او و دفرمه شدن صورتش شد. در این بیماری بدن فاقد ساختار هموگلوبین طبیعی است و هموگلوبین غیر طبیعی افزایش می یابد و بدن را دچار کمبود اکسیژن می نماید. نبود پروتئین، سلولهای خونی به شکل کاملی شکل نمی گیرد و فرد دچار کم خونی میشود.

امین با وجود چنین بیماری سختی، پله پله با گامهای استوارش، مسیر موفقیت در خوانندگی را طی نمود و خیلی زود به هنرمندی توانا تبدیل شد و خود را به جامعه هنری ایران و نیز مردم به نحو شایسته ای معرفی نمود. متاسفانه مدتی در فضای مجازی، شایعه مبتلا شدن امین به نوعی سرطان خطرناک و بعد فوت وی داغ شد که از اساس بی پایه و دروغ بود.

صفحه اینستاگرام امین بانی :

امین بانی با آیدی در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد. چنانچه طرفدار این هنرمند هستید پیج اینستاگرامش را می توانید دنبال نمایید.

صفحه اینستاگرام امین بانی

صفحه اینستاگرام امین بانی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده امین بانی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده امین بانی

عکس های جدید و دیده نشده امین بانی

عکس های جدید و دیده نشده امین بانی

عکس های جدید و دیده نشده امین بانی

همچنین ببینید: عکس و بیوگرافی کامل امین حیایی

عکس های دیده نشده امین بانی

عکس های دیده نشده امین بانی

عکس های دیده نشده امین بانی

عکس و بیوگرافی امین بانی