انتقاد شدید از چالش رقص امین زندگانی
انتقاد شدید از چالش رقص امین زندگانی
اینکه یک بازیگر تقریباً مطرح که همه او را به وقار و شخصیت می‌شناختیم در وسط چالشی که ویروس کرونا به جامعه تحمیل کرده به ذهنش خطور کند چالش رقص راه بیندازد را دیگر کجای دلمان بگذاریم؟

روزنامه جوان: اینکه یک بازیگر تقریباً مطرح که همه او را به وقار و شخصیت می‌شناختیم در وسط چالشی که ویروس کرونا به جامعه تحمیل کرده به ذهنش خطور کند چالش رقص راه بیندازد را دیگر کجای دلمان بگذاریم؟

اینکه یک بازیگر تقریباً مطرح که همه او را به وقار و شخصیت می‌شناختیم در وسط چالشی که ویروس کرونا به جامعه تحمیل کرده به ذهنش خطور کند چالش رقص راه بیندازد را دیگر کجای دلمان بگذاریم؟ دعوت به رقص بازیگر معروف سینما حکایت از این دارد که برخی سلبریتی‌های ما بعضی مواقع خودشان را حتی از نعمت فکر کردن محروم می‌کنند و آدم شک می‌کند که این عزیزان در حالت عادی چنین رفتارهایی به سرشان می‌زند یا ماجرا چیز دیگری است!

در این وضعیتی که خیلی‌ها سعی می‌کنند هر جور که از دستشان برمی‌آید به داد مردم برسند، یکی شب‌ها بدون اینکه از خودش فیلم بگیرد و منتشر کند خودپردازهای بانک‌ها را ضدعفونی می‌کند، عده‌ای کمک مالی می‌کنند، تنی چند از جامعه پرستاران در اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند و بخش‌های مختلف جامعه به نحوی جان خود را کف دست گرفته‌اند و برای یاری هموطنان وسط میدان هستند، شما کاری بهتر از دعوت به چالش رقص به ذهنتان نرسید؟

بله این را همه قبول داریم که جامعه این روزها به روحیه گرفتن و شاد بودن نیاز دارد. این یک موضوع بدیهی است، اما چالش رقص راه انداختن در این وضعیت چقدر می‌تواند منطق داشته باشد؟ آن هم از سوی کسی که تا حالا او را به عنوان بازیگری باوقار می‌شناختیم و یک تنه نقش چند پیامبر و امامزاده را در سینما و تلویزیون ایران بازی کرده است. شاید اگر این وسط یک کمدین درجه ۳ وسط می‌آمد و دیگران را به چنین چالش رقصی دعوت می‌کرد زیاد غافلگیر نمی‌شدیم، اما آقای امین زندگانی شما دیگر چرا؟

همچنین بخوانید:  متلک یک روزنامه به دستمزد بالای محمدرضا گلزار !

آیا در این روزها بیکاری به شما هم فشار آورده و کسی از راه رسیده و برای رفع تنگنا چنین پیشنهادی ارائه داده و شما نیز آن را مثل بروسلی روی هوا قاپ زدید بدون اینکه به شأن و جایگاه خودتان در سینما و تلویزیون ایران کمی فکر کنید. واقعاً این کنجکاوی آدم را درگیر می‌کند که چه کسی به شما مشاوره داده و گفته که کمدین خوبی هستید یا در این ژانر هم استعداد دارید؟ دلتان به حال نقش سلیمان نبی در فیلم ملک سلیمان یا نقش مسلم بن عقیل در سریال مختار نسوخت؟ پیش از تکان دادن خودتان جلوی لنز دوربین با خودتان فکر نکردید در این اوضاع خیلی بهتر است مثل همیشه خیلی شیک و سنگین جلوی دوربین بایستید و پیامی قدرشناسانه به جامعه پرستاری کشور بدهید؟ با خودتان فکر نکردید که ممکن است عده‌ای که احتمالاً از شما باهوش‌ترند در این وضعیتی که جامعه در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کروناست به دنبال ماهی گرفتن از آب گل‌آلود باشند و بد نمی‌بینند یکی مثل شما را که تا به حال آدم بی‌حاشیه‌ای در عالم بازیگری بودید دچار حاشیه کنند و موجب شوند در چشم مردم وزانت خود را از دست بدهید؟ آیا دلتان برای چهره موجه و شخصیت باصلابتی که تا پیش از بیرون دادن ویدئوی کذایی از شما در ذهن مردم بود، نسوخت؟ آقای زندگانی واقعاً بدجور غافلگیرمان کردید.