آشنایی با انواع خط چشم ریز، درشت، گرد، بادامی، پف دار و با حدقه باز
آشنایی با انواع خط چشم ریز، درشت، گرد، بادامی، پف دار و با حدقه باز

با انواع خط چشم برای چشم های مختلف آشنا شوید نمکستان : آرایش چشم و کشیدن خط چشم علاوه ب اینکه به توانایی در کشیدن خط چشم نیاز دارد به درک درستی از مدل چشم ها نیز نیاز است. یعنی برای کشیدن یک خط چشم که به چشمتان بیاید شما باید مدل چشمتان را نیز […]

با انواع خط چشم برای چشم های مختلف آشنا شوید

انواع خط چشم : آشنایی با انواع خط چشم ریز، درشت، گرد، بادامی، پف دار، فرو رفته و با حدقه های باز

نمکستان : آرایش چشم و کشیدن خط چشم علاوه ب اینکه به توانایی در کشیدن خط چشم نیاز دارد به درک درستی از مدل چشم ها نیز نیاز است. یعنی برای کشیدن یک خط چشم که به چشمتان بیاید شما باید مدل چشمتان را نیز بشناسید. ما در این مطلب در بخش مدل آرایش برای شما توضیح میدهیم که برای کشیدن خط چشم برای چشم های مختلف از چه مدل هایی استفاده نمایید. با ما همراه باشید :

خط چشم برای چشم های بادامی

خط چشم کشیده شده برای این مدل چشم ها حتما باید دنباله دار باشد. این مدل خط چشم ها، این چشم ها را زیباتر نشان میدهند.

خط چشم برای چشم های درشت

برای این مدل چشم ها یک خط چشم پهن میتواند چشم را زیباتر کند. همچنین برای اینکه چشم درشت، ریز تر به نظر بیاید پیشنهاد میشود داخل آن را با مداد تیره مشکی کنید.

خط چشم برای چشم های گرد

برای این مدل چشم ها خط چشم تا وسط پلک باید باریک و هر چه به انتها میرسد باید کلفت تر شود و یک دنباله نیز داشته باشد تا چشم را از حالت گردی در بیاورد.

خط چشم برای چشم هایی با حدقه های باز

برای این چشم ها جدای خط چشم باید از سایه های تیره نیز استفاده نمایید. در واقع باید پشت چشم تیره تر شود تا چشم فرورفته به نظر بیاید.

خط چشم های فرو رفته

برای زیبایی این مدل چشم ها یک خط چشم باریک با یک سایه ی روشن بسیار عالی و بجاست. از سایه های تره و مداد داخل چشم تیره برای این مدل چشم ها خود داری نمایید چرا که چشم هایتان را فرورفته تر نشان میدهند.

خط چشم برای چشم های ریز

برای داخل این چشم ها از مداد سفید استفاده کنید تا چشم بزرگتر به نظر بیاید. همچنین خط چشم این مدل چشم ها باید باریک و منتهای چشم باشد تا اندکی درشت تر به نظر آید.

همچنین بخوانید:  واریاسیون چیست؟ نحوه ترکیب و استفاده از واریاسیون با رنگ مو

خط چشم برای چشم های پف دار

این مدل چشم ها یک خط چشم پهن نیاز دارند تا چشم را معمولی تر نشان دهند.

انواع خط چشم : آشنایی با انواع خط چشم ریز، درشت، گرد، بادامی، پف دار، فرو رفته و با حدقه های باز

انواع خط چشم برای چشم های مختلف

منبع : نمکستان