این شغل برای من ثروت ساز شد
این شغل برای من ثروت ساز شد
مدتها بود که در پی شغلی بودم که بتوانم از آن درآمد بالایی کسب کنم و توانستم به پیشنهاد یکی از دوستانم که در مجموعه ای معتبر مشغول به تجارت بود به این کار دعوت شوم و در حوزه دانه های دارویی به کسب و کار و تجارت مشغول شوم.

مدتها بود که در پی شغلی بودم که بتوانم از آن درآمد بالایی کسب کنم و توانستم به پیشنهاد یکی از دوستانم که در مجموعه ای معتبر مشغول به تجارت بود به این کار دعوت شوم و در حوزه دانه های دارویی به کسب و کار و تجارت مشغول شوم.

پودر زیره سیاه

پودر زیره سیاه

خوب است که بدانید زیره کم کالری بوده است می توان گفت دو قاشق پودر زیره سیاه به عنون ادویه تنها فقط ۱۶ کالری دارد همین دلیل موجب خوش طعم کردن غذا می باشد و بدلیل داشتن فیبری که در زیره وجود دارد شمار را سیر نگه می دارد و جلوگیری از افزایش خوردن غذا می کند و برای لاغری بسیار عالی می باشد. سایت ما برای تمامی مشتریان عزیز راه حلی خوب برای خرید محصول ارائه کرده البته شرکت ما از سایر رقبای خود محصولی با کیفیت تر و باقیمتی مناسب تر به بازار ارائه می دهد و شما می توانید برای خرید زیره سیاه به سایت ما سر بزنید و خریدی امن و راحتی داشته باشید.

زیره یکی از ادویه‌های معطر است که به دو صورت زیره سبز و خواص زیره سیاه یا زیره ایرانی در طبیعت یافت می‌شود. فواید زیره بی‌شمار است. هم‌چنین از زیره در آشپزی و پزشکی استفاده می‌شود.

زیره سبز و خواص زیره سیاه دارای مقادیر بالایی فیبر هستند و با کاهش اشتها و افزایش متابولیسم بدن به لاغری و کاهش وزن سریع افراد کمک می‌کنند. همچنین مقادیر بالای فیبر موجود در زیره برای کاهش چربی شکم مفید است.

پودر سیاه دانه

پودر سیاه دانه

بسیاری از افراد به بعضی از غذاها حساس می باشند که منجر به یبوست می شود. مصرف پودر سیاه دانه و همچنین میوه هایی مانند کیوی به درمان یبوست کمک می کند. زمانی که فرد دچار یبوست می شود به دلیل اینکه در هفته، دفع مدفوع کاملی ندارد دچار درد شکم می شود که بهتر است از پودر سیاه دانه و یا روغن این محصول استفاده نمایند.

از دوران قدیم تا به حال سیاه دانه برای درمان بیماری ها مورد استفاده قرار می گرفت. مصرف این محصول برای پوست مفید است. در گذشته به دلیل اینکه داروهای شیمیایی به راحتی پیدا نمی شد افراد به داروهای گیاهی روی می آوردند که در این میان سیاه دانه، جزء گیاهانی می باشد که برای درمان بیشتر بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین بخوانید:  سازنده برج خنک کننده

خانم ها به شادابی و جوان ماندن پوست خود بسیار اهمیت می دهند. در این میان مصرف سیاه دانه گزینه خوبی برای از بین بردن جوش صورت می باشد. بهتر است در طول روز حداقل یک بار هم شده روغن این محصول را به پوست خود بزنید تا صورت شما کاملا تمیز شود و پوست شفافی داشته باشید. لازم به ذکر می باشد قبل از مصرف سیاه دانه صورت خود را کاملا بشویید تا تمیز و بدون هیچ آلودگی باشد بدین صورت، مصرف این محصول نتیجه ی خوبی را به همراه خواهد داشت.

پودر هل سبز

پودر هل سبز

قطعا در مدتی کوتاه عطر و رایحه ی بی نظیر خود را از دست خواهد داد. اما این مسئله برای پودر هل شکسته در بسته بندی های کاراخانه ای و وارداتی قطعا متفاوت است.

در اینجا به چند تفاوت عمده پودر هل مشهد خانگی آسیاب شده و پودر هل سبز بسته بندی کارخانه ای اشاره خواهیم کرد و پودر هل شکسته اگر در شرایط خاص کارخانه ای بسته بندی شود موادی به آن افزوده میشود که ماندگاری پودر هل را بیشتر میکند و میتوان از آن برای مصارف شیرینی پزی استفاده کرد.

به طور مثال در بسته بندی پودر هل شکسته وارداتی و کارخانه ای، رطوبت پودر هل به میزان ۸ تا ۱۴ درصد کاهش میابد به منظور جلوگیری از رشد و تولید میکروب در پودر هل سبز همچنین در کارخانه برای تولید پودر هل شکسته و یا پودر هل سبز، پودر ها را با بخار استریلیزه میکنند اما به میزانی که روغن های فرار در پودر هل از بین نروند.

به لحاظ اقتصادی خرید پودر هل کیلویی و یا حتی در بسته بندی های ۵۰ و ۱۰۰ گرمی بسیار ارزان تر و به صرفه تر از پودر هل آسیاب شده خانگی می باشد.