سه رقصنده‌ی مشهور اینستاگرامی بازداشت شدند
سه رقصنده‌ی مشهور اینستاگرامی بازداشت شدند

بازداشت سه رقصنده اینستاگرامی باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از یک «منبع آگاه» از بازداشت سه رقصنده اینستاگرامی خبر داد. این «منبع آگاه» در دادگاه انقلاب تهران، همچنین گزارش‌ها درباره بازداشت این سه نفر در رابطه با پرونده محسن لرستانی را تکذیب کرد. به گفته این «منبع آگاه»، رئیس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران، قاضی […]

بازداشت سه رقصنده اینستاگرامی

بازداشت سه رقصنده اینستاگرامی

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از یک «منبع آگاه» از بازداشت سه رقصنده اینستاگرامی خبر داد. این «منبع آگاه» در دادگاه انقلاب تهران، همچنین گزارش‌ها درباره بازداشت این سه نفر در رابطه با پرونده محسن لرستانی را تکذیب کرد.

به گفته این «منبع آگاه»، رئیس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران، قاضی هر دو پرونده‌ محسن لرستانی و رقصنده‌های اینستاگرامی است، اما ارتباطی میان این‌ دو پرونده وجود ندارد.

پیش از این برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی خبر داده بودند که صحرا افشاریان، سارا شریعتمداری و نیلوفر مطیعی، سه رقصنده اینستاگرامی، بازداشت شده‌اند. این«منبع آگاه» همچنین اعلام کرد که اتهام محسن لرستانی «دایر کردن مرکز فساد» است.

پیشتر کاظم حسینی، وکیل آقای لرستانی گفته بود که موضوع اتهام موکلش «در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود و او شاکی خصوصی ندارد». وی خبر داده بود که در این پرونده سه نفر دیگر به «معاونت در افساد فی‌الارض» متهم شده‌اند.