بالش لوله ای بلوچی پته
بالش لوله ای بلوچی پته
بالش لوله ایی معمولا پارچه ‌ای است و برای دوخت آن از پارچه ترمه بسیار متفاوتی استفاده می کنند که وابسته به سنت و فرهنگ هر شهر فرق می کند اما آن چه که مهم است زیبایی منحصر به فرد آن به خصوص نمونه بلوچی آن است.

بالش لوله ایی معمولا پارچه ‌ای است و برای دوخت آن از پارچه ترمه بسیار متفاوتی استفاده می کنند که وابسته به سنت و فرهنگ هر شهر فرق می کند اما آن چه که مهم است زیبایی منحصر به فرد آن به خصوص نمونه بلوچی آن است. معمولا بالش لوله ای به صورت یک لوله استوانه ‌ای شکل است که با مواد پرکننده‌ ای که تا حدودی نرم و نسبتاً انعطاف‌پذیر است پر شده است.برای تهیه این محصول کافی است فرم را در سایت آراد برندینگ پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و بعد از دادن مشاوره سفارش شما را ثبت کنند.

بالش لوله ای بلوچی پته

بالش لوله ای معمولاً متشکل از یک کیسه پارچه ای است که با موادی نرم و مفید پر شده است که حافظ سلامتی شما نیز است.

بالشهای معمولی معمولاً یک بالشتک نرم برای قرار دادن سر در هنگام استراحت یا خواب هستند اما این مدل بالش که در دو مدل نرم برای رختخواب و نمونه سفت برای پذیرایی طراحی می شود، دارای کاربردهای مختلفی هستند.

نمونه تخت خوابی آن علاوه بر آن که باعث بهبود خواب شما می شوند سبب تسکین دردهای عضلانی، کمردرد و پا درد نیز می شوند.

بالش لوله ای بلوچی

بالش لوله ای بلوچی

یکی از انواع وسایل خانه که از آن به روشهای مختلفی استفاده می کنند بالش لوله ای بلوچی است و به خاطر آن که قیمت مناسب دارد، عده ایی آن را برای تزئیین خانه و اتاق خواب خود به کار می برند و عده ایی از افراد برای آن که بتوانند سر خود را به موقعیت راحت تری برسانند عادت کرده اند که یک بازو را زیر بالش قرار دهند.

در برخی از منازل علاوه بر مبلمان شاهد انواع بالش لوله ایی با روبالشتی نخی نیز هستیم زیرا از جمله مواردی است که تاثیر مستقیمی بر زیباتر جلوه دادن دکوراسیون داخلی خانه دارد.

به علاوه آنها برای پذیرایی از مهمان راحت تر از مبل هستند و فرد به راحتی می تواند به آن تکیه بدهد.

اصولا بالشهای لوله ای کناره های گرد و مثلثی شکل دارند که باز هم با توجه به نوع فرهنگ و سنت هر شهر انتهای هر بالش را با سبکی خاص طراحی و دوخت می کنند.

همچنین بخوانید:  هرآنچه که باید درباره دستگاه جوجه کشی بدانید را از ما بخواهید

انواع مدلهای مناسب مبل راحتی و کاناپه نیز دوخت می شوند تا فرد در هنگام نشستن و یا دراز کشیدن بر روی کاناپه با استفاده از آن به موقعیتی بهتر برسد.

استفاده از این بالش روی بازوی یک فرد باعث حفظ تعادل بین اعضای بدن می شود و بنابراین می تواند فشار بدن را بین سر و بازو جذب کند.

چنین بالشی مزایای قابل توجهی را هنگامی که فرد روی مبل دراز می کشد یا روی زمین استراحت می کند، مانند تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی و غیره به همراه دارد.

معمولاً برای روکشهای آنها از طرحها و مدلهای بی نهایت زیبا استفاده می کنند چرا که به دلیل خاص بودن باید شیک ترین نما را داشته باشند تا هر فردی مجذوب آن بشود.

قیمت بالش لوله ای پته

قیمت بالش لوله ای پته

قیمت این بالش لوله ای پته بسیار منصف می باشد به همین دلیل بیشتر افراد قادر به خریدن این محصول می باشند که در مایحتاج زندگیشان از آن استفاده نمایند. این محصول را می توان در فروشگاه های کالای خواب خریداری نمود. با اینکه امروزه مردم کمتر از بالش برای تکیه دادن و استراحت کردن استفاده می کنند. اما قابل ذکر است که بالش های بلوچی جزو بالش های سنتی می باشد چنانچه نما و دکوراسیون بسیار خوب و چشم گیری به خانه ها می دهد. وجود چنین بالش هایی در خانه علاوه بر ایجاد فضای راحت برای نشستن به زیبا تر شدن خانه نیز کمک می کند.

پته ای که با کیفیت باشد دچار ساییدگی و خوردگی و پارگی نمی شود و از استحکام بالایی برخوردار است این نوع پته ظرافت خاص و رنگ ثابتی دارد که به مرور زمان تغییر رنگ نمی دهد و زیبایی و استحکام خود را حفظ می کنند. همچنین کیفیت بالا و زیبایی آن نمای بسیار خوبی به خانه ها می دهد. قابل ذکر است که علاوه بر ایران کشورهای دیگر نیز از این محصول استفاده می کنند. این کشور ها شامل کشورهای شرق و جنوب شرقی آسیا می باشد. برخی افراد بالش لوله ای را به عنوان تیکه گاه زیر پا قرار می دهند.