با ثروتی که بدست آوردم تمام آرزوهایم واقعی شد
با ثروتی که بدست آوردم تمام آرزوهایم واقعی شد
توصیه منی که همه مراحل را طی کردم و الان به هدفم رسیدم به شما می گویم تموم آرزوهات واقعی میشن اگر بخوای اگر تسلیم شدی

توصیه منی که همه مراحل را طی کردم و الان به هدفم رسیدم به شما می گویم تموم آرزوهات واقعی میشن اگر بخوای اگر تسلیم شدی، اگر تلاش نمیکنی و اگر جا زدی یعنی تو هدفت رو نم یخوای و از ته دلت دوست نداری به آن برسی اگر می خواهی شروع کنی با تمام وجودت برای رسیدن به آن بجنگ و با یکبار شکست از هدفت دست نکش. در ادامه همراه ما باشید.

کلمپه شکری

کلمپه شکری

کلمپه شکری با مواد سالم و ارگانیک تهیه می کنند، محصول در انواع اندازه ها و شکل های مختلف تولید می شود.

این محصول کیفیتی بی نظیر دارد و نوعی کلوچه با بافت نرم و ترد است. در انواع مجالس، مهمانی ها و جشن های مختلف می توان از این سرینی با ارزش استفاده کرد، زیرا علاوه بر طعم دلپذیر بسته بندی شکیل و ظاهری خاص و جذاب دارد.

قیمت کلمپه از بسته ای ۴۰ هزار تا ۱۰۰ هزار تومان متفاوت می باشد، می توانید با تماس با شماره های ثبت شده سفارش خود را ثبت کنید.محصول اعلا و مرغوب کلمپه شکری در زمان کمی به دست مشتری در هر نقطه کشور که باشند می رسد.

کلمپه سیرجان

کلمپه سیرجان

کلمپه سیرجان که دارای طرحی زیبا و طعمی دلپذیر هستند برای پذیرایی در مهمانی ها گزینه ایی عالی محسوب می شوند.

خرمای موجود در آن می تواند انرژی لازم برای انجام فعالیت های روزانه شما را فراهم نماید و همچنین قند طبیعی موجود در خرما در مقایسه با قند های صنعتی برای سلامتی شما مضر نمی باشد.

البته باید توجه داشته باشید که مصرف کلمپه برای افرادی که دیابت دارند توصیه نمی شود و افراد عادی نیز باید از مقدار مناسبی از این محصول مصرف نمایند.

کلمپه ساده

کلمپه ساده

آیا همه می‌دانند که کلمپه ساده چیست و سوغات کدام یک از شهرهای کشورمان می باشد؟

کلمپه ساده یک نوع شیرینی سنتی می‌باشد که از محصولات شهر کرمان است در چند سال گذشته، بیشتر بانوان کرمانی کلمپه را در تنور می پختند که بسیار هم خوشمزه بود اما در دنیای امروزی تنور ها جای خود را به فر و مایکروفر ها داده است.

همچنین بخوانید:  خرید تشک نمدی طبی دونفره

چنانچه شما قصد خرید این محصول را دارید می توانید از طریق پل های ارتباطی این مجموعه با مشاوران ما در ارتباط باشید و سوالاتی که ذهن تان را مشغول کرده و ما به آنها پاسخ نداده ایم را می توانید از مشاوران ما سوال فرمایید.