با عامل اصلی ثروتمند شدن آشنا شوید
با عامل اصلی ثروتمند شدن آشنا شوید
ثروتمندان وقتشان را برای انجام کارهایی که نمی‌ خواهند، تلف نمی‌ کنند. آنان می‌ دانند که باید مسئول و متعهد به تمرکز بر چیزی باشند که عاشقش هستند

ثروتمندان وقتشان را برای انجام کارهایی که نمی‌ خواهند، تلف نمی‌ کنند. آنان می‌ دانند که باید مسئول و متعهد به تمرکز بر چیزی باشند که عاشقش هستند. آنان با تمرکز بر احساسات خود در می‌ یابند چه کار کنند که پرورش احساساتشان را ادامه دهند. آنان چیزی را که دوست ندارند به خاطر ضرورت تحقق هدف بزرگترشان تحمل می‌ کنند. هرگز وقت، یا تلاششان را بر انجام وظایفی که به هدفشان مرتبط نیست هدر نمی‌ دهند. تا پایان مقاله همراه ما باشید و با حوزه ای سودمند بیشتر آشنا شوید.

انجیر سفید

انجیر سفید

لازم به ذکر است انجیر سفید به طور قابل توجهی کوچکتر، ظریف تر و شیرین تر بقیه انواع انجیر هستند، علاوه بر این آن ها پوستی ظریف و سبز مایل به زرد و گوشت لطیف و رنگ روشن با دانه های ریز دارند.

انجیر سفید منبع خوبی از فیبر غذایی است که برای سیستم گوارشی سالم مفید است و همه انجیرها سرشار از پتاسیم، کلسیم، آهن و ویتامین های A، B6 و C هستند.

انجیر سفید دارای طعم شیرین است و حاوی آنتی اکسیدان بوده و در بسته بندیهای ۱ الی ۵ کیلویی و به صورت عمده و فله عرضه می شود.

انجیر سفید را می‌ توان به‌ صورت تازه مصرف کرد یا در موارد مختلفی تهیه کرد که این میوه معمولاً خشک شده یا به صورت مربا و ژله درست می شود.

انجیر سیاه

انجیر سیاه

یکی از میوه های پرکاربرد انجیر سیاه می باشد که برای تهیه انواع دسر یا شیرینی مورد استفاده قرار می گیرد و طعم شیرین و خوشمزه ای به آنها می دهد.

این میوه با دانه های بسیار زیادی که درون خودش نهفته است، در دو رنگ سبز و بنفش موجود است.

انجیر سیاه میوه ای پرکاربرد می باشد که برای تهیه انواع دسر یا شیرینی مورد استفاده قرار می گیرد و طعم شیرین و خوشمزه ای به آنها می دهد.

همچنین بخوانید:  خرید شیرآلات چشمی دستشویی تهران

این میوه با دانه های بسیار زیادی که درون خودش نهفته است، در دو رنگ سبز و بنفش موجود است.

بسیاری از افراد به منظور حفظ سلامت خود و خانواده ترجیح می دهند اقدام به خرید انجیر سیاه و مصرف آن نمایند این میوه تاثیرات مهمی روی از بین بردن بیماری های بدن دارد.

انجیر زرد شیرازی

انجیر زرد شیرازی

خواص بالا و مغذی بودن از مشخصات انجیر زرد شیرازی می باشد.

در زمان های قدیم از انجیر برای بهبود بیماری های زیادی استفاده می شده است.

انجیر زرد شیرازی بسیار درجه یک بوده است و خاستگاه ایرانی دارد و می توان آنها را در بسته هایی با وزن ۸۰۰گرمی درشت تهیه نمود.

انجیر خشک خواص متفاوتی با انجیر تازه دارد.

انجیر زرد شیرازی را می توان برای کاهش فشار خون مورد استفاده قرار داد.

دلیل آن پتاسیم زیاد این میوه است، مخصوصا اگر مواد غذایی ید دار مصرف کرده باشید برای جلوگیری از افزایش فشار خون بسیار مناسب است.