با چند تکنیک زمانم به طلا تبدیل شد
با چند تکنیک زمانم به طلا تبدیل شد
برای رسیدن به موفقیت باید راه کارهای زیادی را انجام دهید و در این مسیر به هیچ عنوان نباید خستگی بر شما غلبه کند. من با برنامه ریزی توانستم وقتم را به ثروت تبدیل کنم

برای رسیدن به موفقیت باید راه کارهای زیادی را انجام دهید و در این مسیر به هیچ عنوان نباید خستگی بر شما غلبه کند. من با برنامه ریزی توانستم وقتم را به ثروت تبدیل کنم و شغلم به صورتی بود که در شبانه روز می توانستم در آمد بالا به دست بیاورم. من در حرفه تجارت فعالیت دارم و شغلی بهتر از این سراغ ندارم.

آجر گری دست دوم

آجر گری دست دوم

نرخ تمام شده ساختمان هم متاثر از نوع آجری است که در ساختار آن مورد استفاده قرار گرفته است و آجر گری دست دوم به مقدار زیادی هزینه های ساخت و ساز را تحت تاثیر قرار می دهد به شرطی که از مشخصات مناسب این محصول استفاده شود.

از مشخصات آجر گری دست دوم که به آجر فشاری نیز معروف است داشتن ابعاد۲۲ در ۱۰ در ۵.۵ سانتی متر می باشد و معمولاً ضخامتی که برای این آجر در نظر گرفته می شود ۴ تا ۵ سانتی متر است.

این آجر بافتی نسبتاً زبر دارد و همانند آجرهای امروزی دارای سطح صافی نیست و میزان تراکم در این آجر بسیار مناسب است و استحکام دیوار نیز عالی خواهد بود.

وزن سنگین آجر نشان دهنده تراکم بالا و کیفیت مخصوص این آجر خواهد بود و شکل هندسی مناسب برای دیوار چینی دارد.

آجر سفال سه سوراخ

آجر سفال سه سوراخ

این محصول دارای نام دیگری است که بدان آجر سه گل نیز گفته می شود به عبارتی سوراخ های سه عددی موجود در قسمت وسط آجر، محصول را به این عنوان اطلاق داده است تا نام مشخصی باشد.

آجر سفال سه سوراخ مورد نظر در ابعاد ۱۹ سانتی متر به تولید رسیده است که ضخامت آن حدود ۷ سانتی متر می باشد از این رو بزرگترین آجر تولیدی را در عرصه ساخت و ساز به خود اختصاص داده است.

این محصول با داشتن بهترین کیفیت سفال، به هیچ عنوان از طریق رطوبت مصالح مورد استفاده، شوره نزده و می تواند تا سال های متمادی در داخل دیوارهای گچی مورد پوشش قرار بگیرد.

همچنین بخوانید:  طعم ثروتی شیرین را با عسل تجربه کردم

آجر فشاری نما

آجر فشاری نما

در ادامه قصد داریم به چند ویژگی و مشخصه های مهم آجر فشاری نما به شما بگوییم تا اطلاعاتی شما در رابطه با این محصول بیشتر شود.

اولین ویژگی این آجرها داشتن مقاومت فوق العاده بالا در اثر شرایط فیزیکی دارد به گونه ای که از لحاظ ظاهری تغییری نکرده و زیبایی خود را حفظ میکند.

لازم به ذکر است که این نوع آجر های نما مطابق با نظریه های زیباشناختی تولید شده اند و می تواند برای مشتری ها جالب باشد.

آجر فشاری دارای لبه های تیز، اتصالات ملات بسیار نازک و سطح صاف می باشد.

از لحاظ مشخصات فنی دارای میزان جذب آب ۳ تا ۷ درصد می باشد، و همین امر باعث می‌شود تا در طراحی های نما از این آجر استفاده شود.