برای رسیدن به موفقیت تنها به خودم تکیه کردم
برای رسیدن به موفقیت تنها به خودم تکیه کردم
شما اگر زندگی افراد میلیونر را مشاهده کنید، می فهمید که آنها هر لحظه منتظر فرصت بوده اند و دست از سخت کوشی نکشیده اند. افرادی که نمی توانند پیشرفت مالی داشته باشند

شما اگر زندگی افراد میلیونر را مشاهده کنید، می فهمید که آنها هر لحظه منتظر فرصت بوده اند و دست از سخت کوشی نکشیده اند. افرادی که نمی توانند پیشرفت مالی داشته باشند و یا توانایی حفظ آنچه که به دست آوردند را ندارند، به هیچ عنوان نمی توانند موفقیت را تجربه کنند مگر آنکه وضعیت موجود را تغییر دهند. من بدون هیچ توقعی از دیگران تنها به خودم تکیه کردم و از هر راهی که باعث می شد به موفقیت برسم نهایت استفاده را کرده و موفق شدم.

پسته خندان ایرانی

پسته خندان ایرانی

خوشبختانه با توجه به این که در داخل کشور امکان برخورداری از پسته خندان ایرانی برای مصرف در رژیم غذایی وجود دارد هر فرد می تواند به طور روزانه با مصرف تعداد محدودی بادام و پسته کله قوچی نیاز خود به کالری و سایر مواد غذایی ضروری برای بدن انسان را تامین کند.

همچنین ما می توانیم با صادرات این محصولات به کشورهای خارجی موفق به ارتقای جایگاه خود در جهان در حوزه صادرات خشکبار شویم.

به طور حتم صادرات پسته کله قوچی به روسیه تنها نمونه ای از امکان حضور ایران در بازارهای بین المللی می باشد که با ارز اوری سالانه چند ده میلیون دلار امکان کسب سود برای افراد تولید کننده و افراد صادر کننده این محصولات را فراهم کند.

پسته خندان قزوین

پسته خندان قزوین

به طور حتم علاوه بر کشور روسیه کشورهای متعدد دیگری در آسیا و اروپا هستند که می توانند از خریداران پسته خندان قزوین باشند.

حتی ما می توانیم به دلیل کیفیت بالای پسته کله قوچی ایرانی آن را به کشورهایی مانند کانادا نیز صادر کنیم.

برای همین با توجه به طعم و کیفیت محصولات ایرانی هنوز هم رتبه برتر را در بازارهای جهانی داریم و این یک مزیت صادراتی است که هرگز نمی توان نادیده گرفت.

امید می رود که با برنامه ریزی درست در عرصه صادرات این محصولات و توجه بیشتر به انبارداری صحیح پسته کله قوچی بتوان امکان افزایش کیفیت محصولات صادراتی را با کاهش موادی مانند آفلاتوکسین (که تاثیر منفی بر کیفیت محصولات صادراتی می گذارند) فراهم کرد.

همچنین بخوانید:  خرید نبشی پلاستیکی ستون پارکینگ با نازلترین قیمت

قیمت پسته خندان

قیمت پسته خندان

تنوعی در انواع قیمت پسته خندان ایجاد شده است به طوری که بعضی از آنها خام مصرف می شوند و بعضی از آنها با طعم‌دهنده‌ های مختلفی طعم‌دار می شوند.

بسیاری از افراد پسته را به صورت خام دوست دارند و بسیاری از آنها شور، ترش و زعفرانی که در بازار به وفور می توان یافت را مورد استفاده قرار می دهند.

پسته خام و شور دارای فواید و مضراتی می باشند که هر کدام را به صورت جداگانه مورد بحث قرار خواهیم داد.

در فروشگاه ما انواع زیادی از این پسته‌ اکبری درشت به فروش می رسد که بسیار تازه ترد و خوشمزه می باشند  پسته از جمله آجیلهای است که درکشور خودمان تولید می‌ شود.