عکس های بهناز بستان دوست و همسرش مجید و پسرش آوید + بیوگرافی کامل
عکس های بهناز بستان دوست و همسرش مجید و پسرش آوید + بیوگرافی کامل

عکس های جدید بهناز بستان دوست و همسرش + بیوگرافی بهناز بستان دوست نمکستان: بهناز بستان دوست از بازیگران ایران و اهل تهران است. وی متولد ۲۶ تیر ۱۳۵۳ بوده و فعالیت در عرصه هنر را ابتدا با رادیو آغاز کرد. این بازیگر جوان از نظر تحصیلات آکادمیک در رشته تئاتر تحصیل کرده و فارغ التحصیل […]

عکس های جدید بهناز بستان دوست و همسرش + بیوگرافی بهناز بستان دوست

بهناز بستان دوست ، عکس بهناز بستان دوست و همسرش ، بیوگرافی بهناز بستان دوست ، fikhc fsjhk n,sj

نمکستان: بهناز بستان دوست از بازیگران ایران و اهل تهران است. وی متولد ۲۶ تیر ۱۳۵۳ بوده و فعالیت در عرصه هنر را ابتدا با رادیو آغاز کرد. این بازیگر جوان از نظر تحصیلات آکادمیک در رشته تئاتر تحصیل کرده و فارغ التحصیل لیسانس این رشته از دانشگاه آزاد  می باشد. در ادامه با بیوگرافی کامل بهناز بستان دوست و عکس های جدیدش همراه ما باشید.

بهناز بستان دوست

بهناز بستان دوست و همسرش :

بهناز بستان دوست ازدواج کرده و متاهل است. وی در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۵ سالگی با فردی به نام مجید معلمی ازدواج کرد و اکنون چندین سال از شروع زندگی مشترکشان می گذرد. یک فرزند پسر به نام آوید حاصل ازدواج بهناز و همسرش می باشد.

بهناز بستان دوست و همسرش

سابقه فعالیت بهناز بستان دوست :

بهناز بستان دوست هنرمند خوب کشورمان در سال ۱۳۷۳ (۲۰ سالگی) فعالیت در عرصه بازیگری را با تمرینات تئاتر آغاز کرد و با اجرای نمایشی طنزآمیز برای اولین بار روی صحنه تئاتر حاضر شد. وی پس از یک سال فعالیت در حیطه تئاتر در سال ۱۳۷۴ وارد رادیو شد و سریال ها و نمایش های رادیویی بسیاری با صدای وی از رادیو شنیده شد. بهناز کم کم در کارش پیشرفت کرد و علاوه بر بازیگری به عنوان نویسنده ی نمایش ها نیز در رادیو فعالیت داشت.

در سال ۱۳۹۱ یک نمایش رادیویی پرطرفدار به نام مجموعه بلند صبح چهار فصل از رادیو پخش می شد که یکی از کاراکترهای اصلی را بهناز بستان دوست برعهده داشت. این برنامه در زمان خود بسیار پرطرفدار بوده است.

حضور در قاب تلویزیون و سینما :

بهناز بستان دوست در سال ۱۳۷۶ با بازی در فیلم سینمایی ساحره ساخته داوود میرباقری برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت و اولین تجربه سینمایی خود را به دست آورد . وی پس از سال ها فعالیت در عرصه رادیو در سال ۱۳۹۵ برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی به نام چرخ و فلک نقش آفرینی نمود.

همچنین بخوانید:  عکس جالب بارانا دختر بنیامین بهادری در شب هالووین

سریال تلویزیونی سلام آقای مدیر جدیدترین کار بهناز بستان دوست است که در سال ۱۳۹۸ از شبکه دو سیما پخش شد. سوگل طهماسبی و ارسلان قاسمی از جمله بازیگران این سریال هستند.

بهناز بستان دوست

بهناز بستان دوست با تجربه بازی در تئاتر، تلویزیون و سینما گفت :

بازی د‌‌‌ر هر مد‌‌‌یومی، جذابیت خود‌‌‌ش را د‌‌‌ارد‌‌‌، من از تئاتر شروع کرد‌‌‌م و همیشه صحنه برایم جایگاه ویژه‌ ای د‌‌‌اشته و د‌‌‌ارد‌‌‌ ولی بازیگری راد‌‌‌یو د‌‌‌نیایی است که د‌‌‌ر توان هر کسی نیست.

بازیگر د‌‌‌ر راد‌‌‌یو فقط متکی به صد‌‌‌است بد‌‌‌ن، لباس، د‌‌‌کور، گریم و… وجود‌‌‌ ند‌‌‌ارد‌‌‌، بازیگر باید‌‌‌ این توان را د‌‌‌اشته باشد‌‌‌ که بد‌‌‌ون تمام امکاناتی که می‌ تواند‌‌‌ د‌‌‌ر بازتاب نقش کمک‌ کنند‌‌‌ه باشد‌‌‌، نقش‌ آفرینی کند‌‌‌

صفحه اینستاگرام بهناز بستان دوست :

بهناز بستان دوست  با آیدی behnaz_ bostandoost در اینستاگرام فعالیت دارد و عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام بهناز بستان دوست

در ادامه عکس های جدید بهناز بستان دوست را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت

بیوگرافی بهناز بستان دوست و عکس های جدیدش

بیوگرافی بهناز بستان دوست و عکس های جدیدش

عکس های شخصی بهناز بستان دوست

عکس های شخصی بهناز بستان دوست

بهناز بستان دوست و پسرش آوید

عکس بهناز بستان دوست و پسرش آوید

عکس های بهناز بستان دوست

عکس های بهناز بستان دوست

بهناز بستان دوست و همسرش

عکس های بهناز بستان دوست و همسرش

بیوگرافی بهناز بستان دوست

همچنین بخوانید : عکس و بیوگرافی بهناز جعفری

عکس های جدید و دیده نشده بهناز بستان دوست

عکس های جدید بهناز بستان دوست و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان