عکس های جدید و بیوگرافی کامل «بهنام شرفی» و همسرش
عکس های جدید و بیوگرافی کامل «بهنام شرفی» و همسرش
بهنام شرفی متولد ۱۳۶۰ در تهران می باشد. او بازیگر و کارگردان ایرانی است. او فارغ التحصیل رشته ی روابط عمومی است. بهنام همانند دیگر بازیگران کار خود را از تئاتر شروع کرد و سپس به کارگردانی و نویسندگی تئاتر پرداخت.

نمکستان : بهنام شرفی متولد ۱۳۶۰ در تهران می باشد. او بازیگر و کارگردان ایرانی است. او فارغ التحصیل رشته ی روابط عمومی است و از جمله بازیگرانی است که رشته ی تحصیلی او ارتباطی با حیطه کاری اش ندارد. بهنام همانند دیگر بازیگران کار خود را از تئاتر شروع کرد و سپس به کارگردانی و نویسندگی تئاتر پرداخت.

بهنام شرفی

سابقه ی فعالیت بهنام شرفی :

بهنام بازیگری را زیر نظر استاد حمید سمندریان گذراند. برای اولین بار در سال ۱۳۸۱ در سن ۲۱ سالگی در شهر ملایر به روی صحنه رفت. بهنام در کنار بازیگری به کارگردانی تئاتر نیز پرداخت و در سال ۱۳۸۳ نمایشی با نام ویولونی که باد نواخت را نوشت و کارگردانی کرد و پس از آن در سال ۱۳۸۷ مدیریت صحنه را نیز تجربه کرد.

اولین تجربه ی بهنام برای بازی در فیلم در سال ۱۳۸۸ بود. او در فیلم بالش نرم و برادو ایفای نقش کرد. او با بازی در سریال کامیون که در عید ۱۳۹۹ پخش شد وارد قاب تلویزیون شد، او در این فیلم با علی عامل هاشمی همبازی بود. بهنام می‌گوید من نقش‌های راحت را دوست ندارم. همیشه نقش های چالش برانگیز و نقش‌هایی که عرق آدم را در می آورد انتخاب می کنم و دوست دارم همه ی نقش‌ها را تجربه کنم.

او در زمینه ی بازیگری افتخارات زیادی را به دست آورده است. او در سال ۸۶ جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشنواره تئاتر همدان به دست آورد و بعد از آن توانست ۱۵ جایزه دیگر نیز بگیرد. بهنام در تئاتر بیشتر از سینما و تلویزیون فعالیت می‌کند و در نویسندگی و کارگردانی تئاتر نیز بسیار موفق بوده است. بهنام در نمایش هایی مانند شمارش معکوس، اخترع جدید، حال زمین خوب نیست، کیلومتر ۵۰، ماه تی تی و طومار بلند ایفای نقش کرده است. او در عرصه ی تئاتر فعالیت های بیشماری کرده است و توانسته افتخارات زیادی را در عرصه ی تئاتر دریافت کند.

همچنین بخوانید:  شکلک خنده دار شقایق فراهانی در پشت صحنه + عکس

بهنام شرفی

همسر بهنام شرفی :

بهنام در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

صفحه اینستاگرام بهنام شرفی :

بهنام با آیدی behnamsharafii در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد. طرفداران این هنرمند می توانند با دنبال کردن صفحه ی ایشان از کارهای جدیدش مطلع گردند.

صفحه اینستاگرام بهنام شرفی

در ادامه چند عکس جدید بهنام شرفی را خواهید دید

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده بهنام شرفی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده بهنام شرفی

عکس های جدید و دیده نشده بهنام شرفی

عکس های جدید و دیده نشده بهنام شرفی

بیوگرافی بهنام شرفی

بیوگرافی بهنام شرفی