به موفقیت خود ایمان داشته باشید
به موفقیت خود ایمان داشته باشید
اگر می خواهید در زندگی و مسائل مالی موفق باشید همواره به یاد داشته باشید که اولین قدم برای رسیدن به موفقیت ایمان داشتن به خودتان است

اگر می خواهید در زندگی و مسائل مالی موفق باشید همواره به یاد داشته باشید که اولین قدم برای رسیدن به موفقیت ایمان داشتن به خودتان است، شما باید توانایی های خود را باور داشته باشید تا بتوانید کارها را به نحو احسن انجام دهید، شما می توانید فعالیت خود را روی محصول برنج شروع کنید تا از این طریق به موفقیت برسید، در این مطلب با ما همراه باشید تا چند نوع آن را به شما معرفی کنیم.

برنج گلستان

برنج گلستان

برای اینکه بتوانید انواع برنج کامفیروز و برنج گلستان را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید بهتر است به مراکز اصلی فروش این محصولات مراجعه کنید و یا به صورت آنلاین و از طریق سایت اصلی تولید این نوع برنجها اقدام نمایید.

جالب است که بدانید از روغن به دست آمده از سبوس برنج برای مصارف غذایی و صنعتی استفاده می شود و از برنج شکسته بیشتر برای تولید نشاسته و آرد برنج استفاده می شود.

امروزه از گیاه برنج در تولید مواد بسته بندی، تولید کود و در ساخت یک ماده شیمیایی صنعتی به نام فورفورال استفاده می شود از کاه به دست آمده بعد خشک شدن گیاه برنج برای خوراک دام، کاهگلی کردن سقفها، ساخت حصیر، تولید پوشاک، مواد بسته بندی و نی جارو استفاده می شود.

برنج طارم

برنج طارم

در اکثر نقاط جهان برنج شمال سفید و برنج طارم بخش عمده ای از رژیم غذایی افراد را تشکیل می دهد و مصرف بیش از حد این نوع برنج نه تنها فایده ای نداشته، بلکه باعث به وجود آمدن بیماریهایی نظیر بری بری نیز می شود.

روشهای آسیاب مورد استفاده در اکثر مناطق آسیا نسبتاً ابتدایی هستند، اما آسیابهای بزرگ در ژاپن و برخی مناطق دیگر وجود دارند که توانایی آسیاب کردن برنج با حجمهای بالا را دارند.

درجه مرغوبیت برنج آسیاب شده به اندازه و شکل دانه، درجه رسیده بودن و میزان قرار گرفتن در معرض نور خورشید بستگی دارد برخی از کارخانه ‌های بزرگ که روزانه ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تن برنج را جابجا می‌کنند، دارای کارخانه ‌های پوست‌ کن تخصصی هستند که به همین دلیل میزان کمتری از برنج به دانه ‌های شکسته تبدیل می شوند.

همچنین بخوانید:  جذب سرمایه را اینگونه شروع کردم

برنج هاشمی

برنج هاشمی

برنج هاشمی، برنجی است که در شالیزارهای استان های شمال کشور یعنی گیلان، مازندران و گلستان به وفور کشت می شود. برنج هاشمی یکی از با کیفیت ترین و پرطرفدارترین برنج های ایرانی است که مقاومت زیادی در مقابل آفات گیاهی و جانوری دارد به همین دلیل به سموم کمتری برای دفع آفات نیازمند است.

طعم، بو، عطر عالی، پخت خوب و قد کشیدن آن پس از پخت، سبب شده تا این برنج از جمله برنج های مجلسی و بسیار محبوب شناخته شود از لحاظ برتری مواد مغذی موجود در این برنج می شود به میزان پروتئین موجود در دانه این برنج اشاره کرد که حدود ۸ درصد می باشد و در مقایسه با سایر انواع برنج، پروتئین بالاتری دارد.