واکنش رامبد جوان درباره خبر بچه دار شدن و حس پدر بودنش
واکنش رامبد جوان درباره خبر بچه دار شدن و حس پدر بودنش

دختر رامبد جوان و نگار جواهریان نمکستان : همانطور که در خبرهای گذشته نمکستان خواندید، نگار جواهریان در ویدئویی از بچه‌دار شدن خود و رامبد جوان خبر داد. حال رامبد جوان در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام درباره داشتن دختر و حس پدر بودن خود گفت: «سلام به شما رفقای عزیزم. چند وقته که من […]

دختر رامبد جوان و نگار جواهریان

دختر رامبد جوان و نگار جواهریان

نمکستان : همانطور که در خبرهای گذشته نمکستان خواندید، نگار جواهریان در ویدئویی از بچه‌دار شدن خود و رامبد جوان خبر داد. حال رامبد جوان در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام درباره داشتن دختر و حس پدر بودن خود گفت: «سلام به شما رفقای عزیزم. چند وقته که من و نگار خوشحالیم از دختری که در راهه و هنوز نیومده روزگارمون رو پرنور کرده. می‌گن مردا تا دختر نداشته باشن معنی پدر بودن رو نمی‌فهمن، چه شود.

آرزو می‌کنم همه‌ بچه‌ها در سلامت و امنیت و برکت زندگی کنن. قصدم از این پست به غیر از تشکر از همه‌ شما و دعاهاتون و تبریک‌هاتون و شاکر بودن به خاطر دخترک جوان اینه که بگم زندگی برای من یعنی تلاش کردن و تلاش کردن و تلاش کردن و جنگیدن و عشق ورزیدن و تلاش کردن و مهربانی کردن و تلاش کردن و انگیزه داشتن و انگیزه ایجاد کردن و تلاش کردن و خلق کردن و تلاش کردن و لذت بردن از این جهان و احترام گذاشتن به تلخی‌ها و تلاش کردن و تلاش کردن و درک کردن ضعف‌هامون و پروروندن قدرت‌ها و استعدادهامون و دوست داشتن دیگران و تلاش کردن و زمین خوردن و دوباره برخاستن و تلاش کردن و حق دادن به همه‌ موجودات حتی اگه سخت باشه دوست داشتنشون و حتی اگه دوستت نداشته باشن و باز تلاش کردن و تلاش کردن و …. و در آخر اینکه وقتی تصمیم می‌گیری کودکی رو به این دنیا بیاری یعنی باز هم تلاش کردن برای زندگی کردن.

من و نگار هردومون به تلاش کردن و احترام گذاشتن به این جهان با همه‌ معنیهاش اعتقاد داریم برای همین معتقدیم بچه‌ ها مهمترین و باارزشترین معنای این زندگی و جهانن و وجودشون یعنی زندگی ادامه داره. ورود همشون به این زندگی سخت ولی مهم رو قدر می‌دونیم.

همچنین بخوانید:  کنایه مهران مدیری به مهدی طارمی و سحر قریشی

پ.ن: احتمالا بعضی‌ها خواهند گفت چرا از اوضاع بد اقتصادی و حال بد و اضطراب نمی‌گیم. چشم می‌گیم؛ اینم تلاش می‌کنیم بگیم.»