بازگشت مجید خراطها پس از مدتها تحمل بیماری به استیج + علت بیماری
بازگشت مجید خراطها پس از مدتها تحمل بیماری به استیج + علت بیماری

بیماری مجید خراطها چیست؟ خبرنگاران جوان: مجید خراطها چندین ماه است که دچار کم‌سویی و سوزش چشم شده است. شدت این کم سویی چشم خراطها به حدی است که تا چند هفته پیش، او فقط یک متر جلو‌تر از خود را می‌دید. حالا با طول درمانی که پزشک این خواننده برای او در نظر گرفته و […]

بیماری مجید خراطها چیست؟

مجید خراطها

خبرنگاران جوان: مجید خراطها چندین ماه است که دچار کم‌سویی و سوزش چشم شده است. شدت این کم سویی چشم خراطها به حدی است که تا چند هفته پیش، او فقط یک متر جلو‌تر از خود را می‌دید. حالا با طول درمانی که پزشک این خواننده برای او در نظر گرفته و همچنین مصرف دارو، کمی سوی چشم راست این خواننده بهتر شده است، اما طبق اعلام پزشک، بینایی خراطها هیچگاه به حالت اول باز نمی‌گردد.

اوضاع بینایی خراطها قدری بهبود یافته است و قرار است کنسرت برگزار کند؛ کنسرتی که تمام بلیت های آن فروخته شده است.

سعید خراطها برادر و مدیر برنامه وی، از بهبودی چشمگیر روند درمان برادرش مجید خبر داد و گفت: خوشبختانه چشم راست مجید بهتر از گذشته می‌بیند اما چشم چپ، همچنان مشکل جدی دارد. به لطف خدا اوضاع برادرم رو به بهبود است و پزشک مجید هم از روند درمانی ابراز امیدواری کرده است البته بازگشت صد در صد بینایی کامل، هنوز قطعی نیست و ممکن است که هیچ وقت این اتفاق نیفتد.

مدیر برنامه مجید خراطها در ادامه بیان کرد: برادرم مشکلی برای روی استیج رفتن ندارد. او چند هفته پیش در شهر ارومیه کنسرت برگزار کرد. همچنین چهارشنبه ۱۵ اسفند در سالن امام علی (ع) تهران برادرم به روی صحنه برود که بلیت های آن هم فروخته شده است.

وی در پایان گفت: البته هنوز مجید به نور حساسیت دارد و باید با عینک دودی روی صحنه برود.