چکار کنیم که آرایشمان در تابستان خوب بماند؟
چکار کنیم که آرایشمان در تابستان خوب بماند؟

تثبیت کننده آرایش در تابستان نمکستان : بحث آرایش و درست و حرفه ای آرایش کردن یک بحث است. اما اینکه باید بتوانیم طوری آرایش کنیم که در هوای گرم و تابستانی که بدن و صورت عرق میکند، آرایشمان تمیز و تازه بماند و به یک روش تثبیت کننده آرایش صورت دست یابیم. ما در ادامه […]

تثبیت کننده آرایش در تابستان

تثبیت کننده آرایش صورت : چه کار کنیم که آرایشمان در تابستان خوب بماند؟

نمکستان : بحث آرایش و درست و حرفه ای آرایش کردن یک بحث است. اما اینکه باید بتوانیم طوری آرایش کنیم که در هوای گرم و تابستانی که بدن و صورت عرق میکند، آرایشمان تمیز و تازه بماند و به یک روش تثبیت کننده آرایش صورت دست یابیم. ما در ادامه ی این مطلب در بخش زیبایی و سلامت چند نکته که با رعایت آن ها میتوانید در هوای گرم آرایشتان را تمیز و سالم نگه دارید. با ما همراه باشید :

شوینده های صورت

قبل آرایش حتما صورتتان را با یک شوینده از بین برنده ی چربی بشویید تا چربی موجود روی پوستتان آرایشتان را بهم نریزد. پس از اینکه صورتتان را شستید آن را با یک حوله نرم خشک کنید تا تمام چربی پوستتان گرفته شود.

ماسک یخ

یخ پوست را زنده میکند و منافذ پوستتان را میبندد و مانع از این میشود که منافذ باز پوستتان آرایشتان را بهم بزند. بنابراین یک تکه کوچک یخ برداشته و آن را روی صورتتان ماساژ دهید تا پوستتان سفت و روشن شود. پس از این کار صورتتان را با حوله خشک کنید.

پرایمر

پرایمر ها چربی موجود روی صورت را کنترل میکنند بنابراین برای اینکه آرایشتان بهم نریزد، چه آرایشتان سبک باشد چه سنگین استفاده از پرایمرها یک گزینه ی عالی خواهد بود. برای تابستان پرایمرهای مات بسیار کابردی خواهند بود. سعی کنید پرایمر را به مقدار خیلی کم روی بینی و پیشانیتان که بیشتر از بقیه جاها غرق میکند بزنید.

آرایش سبک

یادتان باشد که آرایش سبک همیشه خیلی بهتر بروی پوست میماند تا یک آرایش سنگین و رنگارنگ. بنابراین سعی کنید در فصول گرم از آرایش های سبک استفاده کنید.

اسپری تثبیت آرایش

معمولا اکثر سلبریتی ها برای اینکه در فضای باز و فرش قرمز آرایششان نریزد از اسپری فیکس آرایش استفاده میکنند. شما هم میتواند رای تثبیت آرایشتان این اسپری را با فاصله و احتیاط روی پوستتان اسپری کنید.

همچنین بخوانید:  چطور با آرایش صورتمان را لاغر نشان دهیم + تکنیک های جدید کانتور کردن

تثبیت کننده آرایش صورت : چه کار کنیم که آرایشمان در تابستان خوب بماند؟

چکار کنیم که آرایشمان در تابستان خوب بماند؟

منبع : نمکستان