ترفند عجیبی که سرمایه ام را ده برابر کرد
ترفند عجیبی که سرمایه ام را ده برابر کرد
بعد از سال ها کار کردن مقدار پس انداز ریزی برای خود داشتم و به دنبال راه و ترفندی بودم تا از آن طریق بتوانم سرمایه ام را چند برابر کنم، از همین رو شروع به تحقیقات کردم

بعد از سال ها کار کردن مقدار پس انداز ریزی برای خود داشتم و به دنبال راه و ترفندی بودم تا از آن طریق بتوانم سرمایه ام را چند برابر کنم، از همین رو شروع به تحقیقات کردم و با دنیای تجارت آشنا شدم و تصمیم گرفتم از این پس انداز در جهت راه اندازی کسب و کاری در خصوص لوازم پزشکی مانند برانکارد، باند کشی، فشارسنج و… استفاده کنم و این گونه سرمایه ام به سود ده برابری رسید.

برانکارد تاشو چرخدار

برانکارد تاشو چرخدار

برانکارد تاشو چرخدار از کاربردی ترین تجهیزاتی است که برای انتقال مصدومان به بیمارستان و انتقال های بین بخشی از آن استفاده می شود.

برانکارد تاشو چرخدار از پر کاربرد ترین وسایلی است که روزانه در مراکز بهداشتی و بیمارستان های مختلف جهت انتقال مصدومان به اورژانس و یا انتقال بیمار از بخشی به بخش دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

برانکارد ها انواع مختلفی دارند، از قبیل تاشو، نجات، آمبولانس و قابل حمل ولی استفاده از برانکارد تاشو به دلیل تغییر شکل دادن و تبدیل به وسایل مختلفی همچون ویلچر به صرفه تر است.

این برانکارد به خوبی به چندین وضعیت کاربردی تغییر شکل می دهد و با استفاده از آن می توان مصدومان را در هر وضعیتی که باشند منتقل کرد.

باند کشی قهوه ای

باند کشی قهوه ای

باند کشی قهوه ای، بانداژی متداول و کاربردی جهت محافظت از انواع پانسمان در جراحات و زخم های ناشی از سوختگی می باشد.

یکی از تجهیزات موثر که در روند بهبود انواع سوختگی پوست با درجات مختلف نقش ایفا می کند، باند کشی قهوه ای یا بانداژ سوختگی می باشد.

این باند، در واقع یک پارچه نخی و بسیار نرم است که ناحیه پانسمان شده را به خوبی پوشش داده و ضمن محافظت از آن، از ورود فشار به این ناحیه جلوگیری می کند.

رنگ قهوه ای این باند بهترین گزینه برای پوشش دادن به انواع ترشحات خونی و عفونی است و اجازه نمایش ظاهری به آن نمی دهد، از این رو انواع بانداژ سوختگی، قهوه ای رنگ هستند.

همچنین بخوانید:  میزان درآمدم را انتخاب کردم و ثروتمند شدم

به دلیل ترشحات مداوم در ناحیه سوخته شده، این گروه از محصولات باید به دفعات بیشتری تعویض و پاکسازی شوند تا روند درمان رو به بهبودی بگذارد.

فشارسنج جیوه ای ژاپنی

فشارسنج جیوه ای ژاپنی

بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال خرید یک فشارسنج جیوه ای ژاپنی مناسب و باکیفیت هستند تا بیشترین بهره را از این محصول داشته باشند، خرید فشارسنج جیوه ای ژاپنی رومیزی با ضمانت کیفیت با توجه به کیفیت خوب این محصول بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

زیرا این محصول تمام ویژگیهایی یک محصول باکیفیت و درجه یک را دارد و دارای دوام و طول عمر بالایی می باشد.

در بازار کشورمان انواع متنوعی از فشار سنج جیوه ای با برندهای گوناگون عرضه می شود و در این میان فشار سنج جیوه ای ژاپنی دارای کیفیت عالی می باشد که با قیمت مناسب قابل خریداری است و بر این اساس مورد استقبال مصرف کنندگان بسیاری می باشد و از بازار خوبی برخوردار است.