تلاش مهم است یا استعداد، کدام عامل موفقیت می باشد
تلاش مهم است یا استعداد، کدام عامل موفقیت می باشد
بیشتر افراد فکر می کنند که برای موفق شدن باید استعداد خاصی داشته باشیم ولی حقیقت چیز دیگری است.

بیشتر افراد فکر می کنند که برای موفق شدن باید استعداد خاصی داشته باشیم ولی حقیقت چیز دیگری است.

به علاوه امروزه دانشمندان کشف کردند استعداد اکتسابی است نه ذاتی، به عنوان مثال خود من تا قبل از اینکه وارد تجارت خرما شوم فردی بی استعداد بودم ولی دانستم که با تلاش کردن نیز می شود موفق شد پس در این زمینه تلاش نمودم و یکی از ثروتمندان در این عرصه شدم.

پس شما هم می توانید با تلاش در زمینه دلخواه خود به موفقیت برسید پس بیایید در این راستا تلاش نماییم و اطلاعاتی بدست آوریم.

خرما شاهانی خشک

خرما شاهانی خشک

جالب است بدانید که خرما شاهانی خشک در کشورهای اروپایی بیشتر به عنوان جایگزین شکر استفاده می شود حتی برای پخت و پز در خانه یا مصرف صنعتی، بیشتر برای شیرینی طبیعی استفاده می شود.

خرمای شاهانی چه در کشورهای آسیایی قابل فروش باشد، مقرون به صرفه ترند، خرمای شاهانی یکی از ارقام خرما در ایران است. میوه آن کشیده و دارای نوکی باریک است و رنگ آن قهوه‌ای روشن می‌باشد.

خرمای شاهانی نام‌های متفاوتی دارد در میناب شاونی، درقیروکارزین و جهرم و فیروزآباد شونی و در حاجی ‌آباد بندرعباس به نام خورک شانی نامیده شده است.

یکی از مهمترین و فراوان‌ترین ارقام خرمای فارس می‌باشد که حدود ۹۵ درصد از نخل‌های جهرم و قیروکارزین را شامل می‌شود این نوع خرما جزء خرماهای نرم است.

خرما کلوته

خرما کلوته

به صورت کلی عوامل زیادی بر قیمت خرما کلوته تاثیر گذار است مانند طعم، رنگ، کیفیت، فصل برداشت، هزینه حمل و نقل، بسته بندی و عوامل دیگر و همچنین نرخ تورم در سال و نوسانات دلار نیز به صورت غیر مستقیم بر روی قیمت خرما اثر می گذارد.

به علت کیفیت بسیار بالای خرمای کلوته، می توان از این نوع خرما به عنوان خرمای صادراتی استفاده کرد و به دلیل خواص بسیار زیاد این محصول، خرمای کلوته توانسته است که مشتریان بسیاری را از سراسر دنیا جذب کند.

همچنین بخوانید:  دیدن کشورهای همسایه با تور استانبول و گرجستان

از خواص این خرما پیارم می توان به این موارد اشاره کرد، آرامش دهنده اعصاب، درمان بیماری دیابت، پیشگیری از سرطان، درمان بیماریهای گوارشی و رفع پوکی استخوان، از دیگر ویژگیهای خرمای صادراتی می توان به این موارد اشاره کرد که این خرما پس از شستشو، میکروب زدایی شده و بعد از سورت و مرتب شدن در بسته بندیهای جذاب قرار میگیرد.

خرما شکلاتی مغزدار مجلسی بوشهر

خرما شکلاتی مغزدار مجلسی بوشهر

به دلیل خواص و مصرف بسیار مشتریان خرما شکلاتی مغزدار مجلسی بوشهر در بازار بوشهر به صورت عمده می توانید با قیمت مناسب و کیفیت عالی خریداری کنید ویژگی این محصول بسیار فراوان و پر کاربرد در تمامی وعده غذایی می باشد.

شما می توانید این محصول را به صورت تازه یا خشک مصرف کنید چراکه دارای آنتی اکسیدان بسیاری می باشد و در سلامتی بدن و طب درمان بیماریها بسیار اهمیت دارد.

این خرما دارای خواصی می باشد که عبارت اند از:

  • ویتامین: به دلیل ویتامین B6 در رفع خستگی و اعصاب بسیار آرام بخش می باشد.
  • بهبود یبوست: افرادی که دچار یبوست می شوند وجود فیبر در خرما به آنها کمک خواهد کرد تا از این وضعیت راحت شوید.
  • بهبود سلامت مغز: در برابرفشارهای استرسی در افراد سن بالا یا مسن با مصرف روزانه خرما به شما کمک می کند تا در سلامتی و کاهش الزایمر در امان باشید.