تنها یک قدم با این روش به ثروت مانده است
تنها یک قدم با این روش به ثروت مانده است
اگر جز آن دسته از افرادی هستید که همه مسیرها را برای ثروتمند شدن امتحان کرده اید و به نتیجه نرسیده اید بهتر است اینبار تجارت در حوزه خرما را بررسی کنند تا بتوانید به درآمد بالا برسید.

اگر جز آن دسته از افرادی هستید که همه مسیرها را برای ثروتمند شدن امتحان کرده اید و به نتیجه نرسیده اید بهتر است اینبار تجارت در حوزه خرما را بررسی کنند تا بتوانید به درآمد بالا برسید.

خرما مضافتی

خرما مضافتی

در پاراگراف قبل به این نکته اشاره کردیم که بهتر است این خرما مضافتی در یخچال و یا محلی خنک نگهداری شود ولی اگر می خواهید که این محصول را به حالتی طبیعی تر میل کنید ما با توجه به گفته تولید کنندگان این پیشنهاد را به شما می دهیم تا سه ساعت قبل از مصرف خرما را از پخچال خارج کرده و در محیط قرار دهید، بهتر است دقت کنید که این با این معنا نیست که خرما همان دقیقه بعد از در آوردن از یخچال قابل خوردن نیست که این اشتباه است و حتی همان لحضه هم قابل خوردن است پس نوش جان

. اگر شما هم از جمله طرفداران خرما مضافتی هستید و دغدغه خرید آن را دارید بهتر است تا پایان مطالب همراه ما باشید زیرا در تلاش بوده ایم تا با ارائه بهترین مطالب در این مورد شما را در خرید این خوراکی مقوی راهنمایی کرده باشیم.

خرما پیارم

خرما پیارم

با وجود پیشرفت در مورد روشهای حمل و نقل دیگر می توانیم بگوییم که در سر تا سر دنیا می توانید این خرما پیارم را به راحتی تهیه کنید ولی برای تهیه بهتر است به چند نکته دقت کنید.

صادرات خرما یکی از فعالیت های پر در آمد در ایران به حساب می آید و به اقتصاد کشور ما خیلی کمک می کند، در سالهای اخیر هم صادرات خرما رونق زیادی داشته و تولید کنندگان خرما هم با استفاده از بسته بندی های مناسب و به کار بردن اصول و قواعد بازاریابی توانسته اند این صنعت را رشد بدهند و این محصول را به کشورهای اروپایی هم صادر کنند.

همچنین بخوانید:  ثروتی که می خواستم در این کار به دست آوردم

کشت خرما در ایران تقریباً به ۳۰۰۰ سال پیش برمی گردد یعنی خرما یکی از قدیمی ترین میوه های کشت شده می باشد که در مناطق گرم سیری و نیمه گرم سیری رشد می کند.

خرما کبکاب

خرما کبکاب

محصول خرما و صادرات آنمهندس حیدری خرما کبکاب در قسمت های نیمه شمالی کره زمین در کشورهایی نظیر ایران، عراق، پاکستان، عربستان سایر کشورهای عربی در اطراف خلیج فارس، آمریکا و شمال افریقا مشاهده و کشت می شود. 

خرما به دلیل داشتن مقدار زیاد آنتی اکسیدان و فیبر و ویتامین های مختلف و انواع مواد معدنی می شود بعنوان یکی از غنی ترین میوه ها از آن نامبرد و جایگاه بسیار ویژه ای در رژیم غذایی دارد.

همچنین خرما تنوع خیلی زیادی در ایران دارد و برای صادرات خرما انواع مختلفی وجود دارد، شرکت های فعال در زمینه خرما باید با رعایت بعضی ویژگی ها رضایت و اعتماد مشتری خودشان را جلب کنند تا بتوانند در طولانی مدت محصول خودشان را صادر کنند و در آمد های پر سودی داشته باشند.