توضیحات کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره جنجال‌های اخیر
توضیحات کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره جنجال‌های اخیر

توضیحات کارلوس کی‌روش درباره جنجال‌های اخیر خبرنگاران جوان : کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تازه‌ترین پست منتشره در فضای مجازی با اشاره به منتقدانش درباره اخبار منتشر شده نوشت: این بسیار ناراحت کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کرده، […]

توضیحات کارلوس کی‌روش درباره جنجال‌های اخیر

کارلوس کی روش

خبرنگاران جوان : کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تازه‌ترین پست منتشره در فضای مجازی با اشاره به منتقدانش درباره اخبار منتشر شده نوشت:

این بسیار ناراحت کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کرده، با گذاشتن حرف‌هایی در دهان من و نسبت دادن کار‌هایی به بنده که هیچ گاه انجام نداده ام.

این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است. همان گونه که شما متوجه هستید من تنها می‌توانم مسئولیت کامل را برای صحبت‌ها و اقدامات خودم پذیرا باشم.

بعد از گذشت هشت سال در ایران، اخلاق مداری حرفه‌ای من در کار و در زندگی، نتایج و دست آوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است. ولی هیچ شخص و یا هیچ چیزی نمی‌تواند احترام و تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.

آینده برای من زمان حالِ من است، و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوی‌های خود را عملی کنم، با همکاری کادر خود که وظایفشان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام میدهند و بازیکنانم که عاشق آن‌ها هستم و آن‌ها را تحسین میکنم؛ و همین طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آن‌ها احترام خاصی قائل بوده ام و به آن‌ها افتخار میکنم.