چگونه یک تپل خوشتیپ باشیم؟ راز شیک پوشی خانم ها تا چاق به نظر نیایند
چگونه یک تپل خوشتیپ باشیم؟ راز شیک پوشی خانم ها تا چاق به نظر نیایند

با این روش ها یک تپل خوشتیپ باشیم نمکستان : مشکل اضافه وزن مشکلی است که خیلی از ماها با آن همیشه درگیر بوده و هستیم. بهر حال این را باید بدانیم که در هر وزنی و با هر سایزی مهم این است که ما خودمان را دوست داشته باشیم و در هر سایزی بتوانیم […]

با این روش ها یک تپل خوشتیپ باشیم

یک تپل خوشتیپ باشیم.

نمکستان : مشکل اضافه وزن مشکلی است که خیلی از ماها با آن همیشه درگیر بوده و هستیم. بهر حال این را باید بدانیم که در هر وزنی و با هر سایزی مهم این است که ما خودمان را دوست داشته باشیم و در هر سایزی بتوانیم خوشتیپ ترین خودمان را ارائه دهیم. ما در بخش سبک زندگی و مدل لباس زنانه نمکستان به شما آموزش میدهیم که چگونه با وجود اضافه وزن خوش تیپ باشید. با ما همراه باشید :

گزینه اول : شلوار مناسب بخرید.

شلواری که میخرید باید دقیقا اندازه خودتان باشد. یعنی دقیقا سایر دور کمر، پا و باسنتان باشد. نه آنقدر تنگ باشد که نتوانید با ان حرکت کنید و نه آنقدر گشاد که شما را چاق تر نشان دهد.

گزینه دوم : پیراهن و بلوز مناسب و اندازه بخرید.

بلوز بلند تر شما را کشیده تر نشان میدهد. حواستان به سرشانه ها باشد. سرشانه ها باید دقیقا اندازه باشند وگرنه لباس یا باریتان کوچک است یا بزرگ.

گزینه سوم : به طرح لباسی که میخرید دقت کنید.

لباس هایی با طرح های عمدی و میل میل و راه راه یک انتخاب هوشمندانه برای شما هستند. تا جایی که امکان دارد از طرح های افقی پرهیز کنید.

گزینه چهارم : به بلندی دامنی که میپوشید دقت کنید.

حواستان باشد که دامن هایی تا زانو و یا کمی پایین زانو هستند باعث میشوند که پاها کشیده تر و زیبا تر نشان داده شوند.

گزینه پنجم : انتخاب برش مناسب برای شلوار.

مدل های کلاسیک یا پاچه گشاد و یا شلوار جین راسته برای شلوار یک انتخاب خوب هستند که برای اندام ها پر و تپل بسیار مناسب خواهند بود.

گزینه ششم : انتخاب یقه مناسب برای لباس.

یقه های هفت و یا پیراهن هایی با مدل چپ و راستی یک انتخاب خوب برای خانم ها تپل هستند. دقت کنید که لباستا بلند و یا حداقل زیر زانو باشد.

همچنین بخوانید:  عکس های مدل لباس زنانه و دخترانه تابستانی مجلسی

یک تپل خوشتیپ باشیم.

یک تپل خوشتیپ باشیم

منبع : نمکستان