تیراندازی سارق مسلح در خیابان بیستون رشت‌ + جزییات تکمیلی
تیراندازی سارق مسلح در خیابان بیستون رشت‌ + جزییات تکمیلی

‌ماجرای تعقیب و گریز در خیابان بیستون رشت‌ چه بود؟ تسنیم : ساعتی پیش سارقی که ظاهراً مسلح نیز بوده به‌ علت تعقیب و گریز پلیس راهور به داخل ساختمانی خالی از سکنه در خیابان بیستون شهر رشت فرار کرده است. از زمان وقوع این حادثه تا این لحظه خیابان بیستون رشت شاهد ازدحام بسیار […]

‌ماجرای تعقیب و گریز در خیابان بیستون رشت‌ چه بود؟

تیراندازی سارق مسلح در خیابان بیستون رشت‌

تسنیم : ساعتی پیش سارقی که ظاهراً مسلح نیز بوده به‌ علت تعقیب و گریز پلیس راهور به داخل ساختمانی خالی از سکنه در خیابان بیستون شهر رشت فرار کرده است. از زمان وقوع این حادثه تا این لحظه خیابان بیستون رشت شاهد ازدحام بسیار زیاد خودروها و تعداد زیادی از شهروندانی است که برای آگاهی و اطلاع از کم‌وکیف این ماجرا در حوالی ساختمان مورد نظر جمع شده‌اند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که سارق مورد نظر بلافاصله پس از فرار از تعقیب و گریز پلیس و برای جلوگیری از دستگیر شدن به داخل این ساختمان که کنار ساختمان یک بانک قرار دارد فرار کرده است.

‌سارق خیابان بیستون رشت دستگیر شد‌

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان خبر دستگیری سارق خیابان بیستون رشت را تأیید کرد. سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار داشت: سارقی که ساعات قبل پس از تعقیب نیروهای پلیس راهور به داخل ساختمانی متروکه در خیابان بیستون رشت فرار کرده بود دستگیر شد.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان گفت:‌ نیروهای پلیس راهور صبح امروز به‌دلیل مخدوش بودن پلاک خودروی این فرد و دستکاری بودن آن به وی مشکوک شده دستور ایست صادر کردند، اما نامبرده به‌سرعت از محل متواری شده بود.

بحث امنیتی در حادثه امروز رشت منتفی است

فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار داشت: ساعت ۱۱:۳۰ امروز خودرویی با وضعیت غیرعادی در رشت در حال حرکت بود که پلیس راهور به تعقیب آن پرداختند.

سردار اسحاقی اعلام کرد: در پی این تعقیب و گریز، سرنشین خودرو که فردی مسلح به سلاح کمری بود به طبقه فوقانی یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان بیستون رشت گریخت و در آن پناه گرفت.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به مدارای پلیس در ابتدای امر برای دستگیری متهم ابراز داشت: این فرد حالت عادی نداشت و این‌طور وانمود می‌کرد که قصد خودکشی دارد.

همچنین بخوانید:  زندگی دختر ۳۵ ساله‌ با جسد پدر سالخورده‌اش در خانه!

سردار اسحاقی با بیان اینکه این فرد نهایتاً ساعت ۱۴:۳۰ خود را تسلیم پلیس کرد و هم‌اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد افزود: به‌نظر می‌رسد که این فرد مسلح مواد مخدر توهم‌زا استفاده کرده باشد.

فرمانده انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ موضوع امنیتی و یا سرقت در این ماجرا مطرح نیست، اما پس از تحقیقات بیشتر، اخبار تکمیلی به‌اطلاع شهروندان عزیز می‌رسد.