عکس های جدید تینا پاکروان و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید تینا پاکروان و همسرش + بیوگرافی کامل
تینا پاکروان در روز ۲۸ فروردین ماه، سال ۱۳۵۶ هجری شمسی و در پایتخت ایران ، تهران چشم به جهان گشود . او فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی سینما از دانشکده ی سینما و تئاتر می باشد

نمکستان : تینا پاکروان در روز ۲۸ فروردین ماه، سال ۱۳۵۶ هجری شمسی و در پایتخت ایران ، تهران چشم به جهان گشود . او فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی سینما از دانشکده ی سینما و تئاتر می باشد . وی همچنین در رشته ی سینما در ایالات متحده ی آمریکا ، تحصیلات خود را ادامه داد .

تینا پاکروان

همسر تینا پاکروان : 

او متاهل بوده و دارای یک فرزند پسر به نام ساشا است .

همسر تینا پاکروان

 

سابقه فعالیت تینا پاکروان : 

عموم مردم ، تینا پاکروان را به عنوان بازیگر می شناسند ، ولی این بازیگر ، به عنوان جانشین مدیر تولید ، برنامه ریز ، منشی صحنه و حتی دستیار کارگردان هم فعالیت داشته است ، وی حتی در مجلاتی مانند هفته نامه ی فکور نیز سابقه ی همکاری دارد و فعالیت هنری خود را از سال ۷۴ و با مجله ی سینمایی گزارش فیلم آغاز کرد .

پس از مراجعت از ایالت متحده ی آمریکا ، او در مجموعه ی کلاه پهلوی به کارگردانی سید ضیا الدین دری ، دستیار اول کارگردان بود و سپس در مجموعه های “وقتی همه خوابیم “با کارگردانی آقای بیضایی و فیلم سینمایی اخراجی های ۲ با کارگردانی جناب آقای مسعود ده نمکی به عنوان مدیر تولید و برنامه ریز،  همکاری داشت .

تینا پاکروان

در زمان تحصیل در آمریکا ، دو فیلم کوتاه ساخت :”رویا” و” اکتور اکتور” ، که بازیگر نقش اول فیلم رویا ، بهزاد فراهانی بود . او سومین فیلم کوتاه خود را در ایران ، به نام گره ، با بازی شقایق فراهانی و محمد رضا شریفی نیا ساخت .

در مجموعه ی سال های مشروطه به عنوان بازیگر ، مدیر تولید ، مشاور فیلم نامه و طراح دکور حضور داشت . هم چنین  ، این  مجموعه اولین نقش تینا پاکروان در نقش بازیگر بود . تا کنون با کارگردانانی مثل مسعود ده نمکی ، محمد رضا ورزی ،داریوش مهر جویی ، ضیا الدین دری  و…… همکاری داشته است . وی در نقش تهیه کنندگی نیز در فیلم سینمایی “لس آنجلس تهران “، “خانه ی کاغذی” ، “نیمه شب اتفاق افتاد” و…  حضور داشته است . سینما گران ، به نوعی تینا پاکروان را به عنوان آچار فرانسه ی سینما می شناسند .

همچنین بخوانید:  عکس های دیدنی از دیگو مارادونا قبل و بعد از عمل زیبایی

تینا پاکروان

وی طی این سال ها فعالیت های زیادی در حوزه ی فرهنگ و سینما داشته و تجربه ی همه ی این حوزه های هنری را برای یک سینما گر لازم می داند. تینا پاکروان در حوزه ی کودک هم فعالیت داشته و علاوه بر مشارکت در امور خیریه برای کودکان ، در کتاب “شبی که خدا را عاشق کردم ” نویسندگی کودک هم انجام داده است . به گفته ی خودش این علاقه به کودکان از خلوص و صداقت و معصومیت خاص کودکان منشا گرفته است . جمله ی معروف “بهشت زیر پای کودکان است “در تیزر های تبلیغاتی فیلم کوتاه گره ،حواشی ای نیز به همراه داشت . وی همچنین کتابی به نام “دیشب در حوالی انار گم شدم” را متاثر از علاقه ی شخصی اش به میوه ی انار ، به رشته ی تحریر در آورده است .

از دیدگاه او ،جهانی که در فضای مجازی جمع شده ، باعث دوری انسان ها از یکدیگر شده و وجود فضای مجازی را برای دنیای واقعی انسان ها بسیار مضر می داند و حتی در فیلم “لس آنجلس تهران” ، به نوعی سعی در بیان این موضوع در قالب فیلم داشته است .

تینا پاکروان و همسرش

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده تینا پاکروان

نیوشا ضیغمی و تینا پاکروان

نیوشا ضیغمی و تینا پاکروان

زندگینامه و عکس های جدید تینا پاکروان

زندگینامه و عکس های جدید تینا پاکروان

عکس های تینا پاکروان و همسرش

عکس های تینا پاکروان و همسرش

عکس های جدید و دیده نشده تینا پاکروان و بیوگرافی

عکس های جدید و دیده نشده تینا پاکروان و بیوگرافی

بیوگرافی و عکس های دیده نشده تینا پاکروان

بیوگرافی و عکس های دیده نشده تینا پاکروان

بیوگرافی و عکس های جدید تینا پاکروان

بیوگرافی و عکس های جدید تینا پاکروان