این کارها را نکنید، تیپتان شلخته می شود!
این کارها را نکنید، تیپتان شلخته می شود!

این کارها را نکنید، تیپتان شلخته میشود نمکستان : همانطور که میدانید تیپ ها و سلایق شخصی در لباس پوشیدن بسیار متفاوت است، اما چیزی که همیشه در راس قرار دارد، چشم نواز بودن تیپ و استایل هر شخص است. شما هر چقدر هم شخصی لباس بپوشید باز برایتان مهم است که هر چقدر ساده […]

این کارها را نکنید، تیپتان شلخته میشود

این کارها را نکنید، تیپتان شلخته میشود!

نمکستان : همانطور که میدانید تیپ ها و سلایق شخصی در لباس پوشیدن بسیار متفاوت است، اما چیزی که همیشه در راس قرار دارد، چشم نواز بودن تیپ و استایل هر شخص است. شما هر چقدر هم شخصی لباس بپوشید باز برایتان مهم است که هر چقدر ساده و خاص، در نظر دیگران مرتب و زیبا به نظر برسید. اما یک سری اشتباهات در استایل است که انجام دادن آن ها ظاهری شلخته و نامرتب به شما خواهد داد. ببینیم که این نکات چه چیزهایی هستند؟

تزئینات زیاد و شلوغ روی لباس

سنگ، مروارید و نگینی که روی لباس ها کار میشود تنها در یک سری جاهای خاص مورد استفاده خواهد بود وبرای استایل روزمره اصلا گزینه یمناسبی نیست. این تزیینات روی لباس فیک و مصنوعی هستند و وجود بیش از اندازه ی آن ها روی لباستان شیکی و اصالت لباستان را از شما خواهد گرفت. سعی کنید همیشه لباس شیک و اصیل انتخاب کنید حتی اگر آن انتخاب ساده به نظر بیاید.

ناخن های شلخته

بر خلاف چیزی که بقیه فکر میکنند مرتب و سالم بودن ناخن ها ارتباط مستقیمی با ظاهری آراسته داشتن، دارد. سعی کنید ناخن هایتان کوتاه و به اندازه بوده و به جای لاک برای روزمره از برق ناخن ساده استفاده نمایید، چرا که ممکن است بعد مدتی لاک ناخن پاک شود و شما زمان رسیدگی به آن را نداشته باشید.

کثیف بودن کفش ها

گذاشتن وقت برای ست کردن لباس و ایجاد یک استایل زیبا کاری بسیار دلنشین است. اما این ست با کفش هایی کثیف هیچ فایده ای نخواهد داشت. سعی کنید کفش هایتان را مرتب و تمیز نگه دارید.

ست کردن بیش از حد لباس ها

شما می توانید سر تا پایتان را با لباس های تک رنگ ست کنید اما این قانون برای لباس هایی با طرح های مختلف صدق نمیکند. اگر در استایلتان از پارچه های گل گلی و یا راه راه یا چهارخانه استفاده میکنید باید بدانید که استفاده از این مدل پارچه در سرتا سر استایلتان اصلا انتخاب بجایی نیست و ظاهرتان را بسیار آشفته و شلخته نشان میدهد. بهتر است از یک آیتم طرحدار با قسمت های ساده استفاده کنید.

همچنین بخوانید:  ژورنال جدیدترین مدل لباس زمستانی دخترانه شیک طرح سال

کیف دستی بزرگ

درست است که داشتن کیف دستی بزرگ این امکان را فراهم میکند تا وسایل بیشتری که مورد نیازتان هست را با خود حمل کنید اما یادتان نرود که کیف های ساده و کوچک ظاهر جمع و جور تری به شما خواهند داد.

این کارها را نکنید، تیپتان شلخته میشود!

این کارها را نکنید، تیپتان شلخته میشود

منبع : نمکستان