ثروت زیادم نتیجه ریسک پذیری من بود
ثروت زیادم نتیجه ریسک پذیری من بود
اکثریت ثروتمندان قدرت ریسک پذیری بالایی دارند و افراد معمولی فقط می توانند پولشان را در همان سطحی که هست نگه دارند. این افراد به هیچ عنوان قدرت ریسک کردن ندارند

اکثریت ثروتمندان قدرت ریسک پذیری بالایی دارند و افراد معمولی فقط می توانند پولشان را در همان سطحی که هست نگه دارند. این افراد به هیچ عنوان قدرت ریسک کردن ندارند و ترجیح می دهند پولشان را در بانک به همان مقداری که هست حفظ کنند. باید بگویم که پیشرفت و موفقیتی هم برای این نوع افراد حاصل نمی شود. من قدرت ریسک پذیری خودم را بالا بردم و توانستم با سرمایه گذاری در امر تجارت یکی از ثروتمندان بنام در شهر خودم شوم.

پسته خندان نمکی

پسته خندان نمکی

عراق یکی دیگر از خریدان مهم پسته خندان نمکی است، با اینکه مردم عراق مانند دیگر کشورها از پسته زیاد به عنوان تنقلات استفاده نمی کنند اما مقدار زیادی پسته در انواع غذاها و شیرینیهای

خود استفاه می کنند، پودر پسته در صنایع قنادی و شیرینی پزی در عراق کاربرد بسیار زیادی دارد.

صادرات پسته به عراق نیز شرایط سختگیرانه ای ندارد، و از انجا که تاجران عراقی خرید پسته به صورت فله را ترجیح می دهند برای صادر کننده نیز راحتتر است.

بیشتر پسته هایی که به عراق صادر می شود از نوع ارزان فندقی و به صورت فله است، البته مقادیر کمی از پسته های مرغوب ایرانی مانند اکبری و کله قوچی هم به این کشور صادر می شود.

باقلوای پسته خندان

باقلوای پسته خندان

عراق همچنین یکی از خریداران مهم باقلوای پسته خندان ایران است، عراق مشتری خلال پسته درجه یک ایران است و کیفیت این محصول برایش اهمیت زیادی دارد، خلال پسته ایرانی به دلیل

کیفیت بالا و قیمت مناسب در منطقه طرفداران زیادی دارد، و عراق یکی از بزرگترین خریداران این محصول در منطقه است، زیرا در صنعت شیرینی پزی کاربرد زیادی دارد.

در سال گذشته ایران حدود ۲۵۰۰ تن پسته به ارزش تقریبی ۲۵ میلیون دلار از طریق مرزهای زمینی، دریایی و هوایی به عراق صادر کرده است.

ایران بخشی از پسته تولیدی خود را به کشور امارات صادر می کند، امارات به عنوان مصرف کننده و صادر کننده مجدد پسته یکی از خریداران خوب پسته ایران به شمار می آید.

همچنین بخوانید:  با افراد مناسب وقت گذراندم تا ثروتمند شدم

شرکت پسته خندان کرمان

شرکت پسته خندان کرمان

شرکت پسته خندان کرمان بخشی از پسته صادراتی ایران به این کشور صرف مصارف داخلی می شود و بخشی دیگر دوباره به کشورهای اروپایی، یا دیگر کشورهای عربی و اسیایی صادر می شود.

کشور امارات برخلاف المان برای واردات قوانین سختگیرانه ای ندارد، و از انجا که تمایل بیشتری به پسته هایی با ظاهر درشتتر و بلندتر دارند، پسته احمد اقایی و اکبری درجه یک برای صادرات

به این کشور مناسبتر هستند، ایران در سال گذشته حدود ۱۵۰۰ تن پسته به ارزش تقریبی ۱۶ میلیون دلار به امارات صادر کرده است.

از انجا که امارات از نظر تجاری قلب تپنده کشورهای عربی محسوب می شود، بازار خوبی برای فروش پسته ایران است.