جریان عظیم پول و ثروت با عبور از توری پنجره وارد زندگی ام شد!
جریان عظیم پول و ثروت با عبور از توری پنجره وارد زندگی ام شد!
موفقیت در کسب و کار و درآم مطلوبم را مدیون یکی از اقوام هستم که مرا در مسیر رشد و ترقی داد.مدت ها بود به دنبال کسب و کاری پر سود و سازگار با روحیات خودم بودم و خدا را شاکرم که توانستم با فعالیت در حوزه انواع توری سود زیادی را به دست بیاورم.

موفقیت در کسب و کار و درآم مطلوبم را مدیون یکی از اقوام هستم که مرا در مسیر رشد و ترقی داد.مدت ها بود به دنبال کسب و کاری پر سود و سازگار با روحیات خودم بودم و خدا را شاکرم که توانستم با فعالیت در حوزه انواع توری سود زیادی را به دست بیاورم. این مقاله به معرفی سه مدل توری از جمله توری پنجره می پردازد، همراه من باشید تا شما هم اطلاعات خویش را در این زمینه بالا ببرید.

توری پنجره

توری پنجره

این توری ها دارای ویژگی ها و محاسن زیادی هستند برای مثال این توری پنجره در شرایط آب و هوایی مختلف سازگاری خوبی با محیط دارند و دچار پوسیدگی پارگی و زنگ زدگی نیز نمی شوند و قابلیت این را دارند که به آسانی باز و بسته شوند.

بر روی همه نوع پنجره قابل اجرا میباشند، قابلیت شستشو دارند، دوام خوبی دارند، ظاهر زیبایی دارند نصبشان آسان است و فضای کمی را اشغال می‌کنند و با توجه به همه این محاسن ذکر شده روز به روز تقاضا برای خرید این محصول در حال افزایش است.

ما در این مجموعه برای رفاه حال سازندگان این محصول اقدام به فروش ملزومات ساخت این توری ها با قیمت استثنایی و ارسال به سراسر کشور با صرف کمترین هزینه و زمان نموده‌ایم.

این ملزومات شامل انواع توری های پلیسه ای در طرح ها و رنگ های مختلف و انواع نخ های ایرانی و خارجی و چندین مدل لاستیک کف توری پلیسه و آلومینیوم های فریم و متحرک چندین مدل نوار مویی، چندین مدل تسمه، چندین مدل یراق گوشه می باشند.

توری پلیسه ای

توری پلیسه ای

در گذشته برای جلوگیری از ورود هرگونه حشره و جانور به داخل خانه از توری پلیسه ای یا توری پلاستیکی استفاده می کردند. اما امروزه آن توریها جای خود را به توری پلیسه داده اند که همان کار را انجام می دهد اما تفاوتیهایی دارند و برای برخی سوال باشد که توری پلیسه متری چند است؟ ما در این مقاله به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد پس صبور باشید و تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید:  ۵ کاری که باید در سال ۹۸ برای کسب و کارمان انجام دهیم

توری پلیسه امروزی کاربرد همان توریهای قدیمی را دارد که به جهت جلوگیری از ورود حشرات استفاده می شود اما مزیتهایی دارد و با تغییراتی که در آن ایجاد شده است مشکلات توری قدیمی را برطرف کرده اند.

چهارچوب توریهای قدیمی از جنس چوب بود و به همین دلیل در برابر شرایط آب و هوایی و باران و رطوبت مقاومت چندانی نداشت و به سرعت دچار خرابی و پوسیدگی می شد.

توری فلزی

توری فلزی

یکی از موضوعاتی که می تواند برای افراد ضروری می باشد داشتن اطلاعاتی در رابطه با قیمت توری فلزی پنجره پلیسه ای و آشنایی با انواع آن است.

امروزه جهت محافظت از پنجره ها توری فلزی استفاده می شود که انواع مختلفی دارد و بر اساس نیاز افراد قابل تهیه می باشد.

در واقع تور های فلزی جهت محافظت پنجره ها تولید می گردد زیرا یکی از دغدغه های افراد جهت داشتن آسایش و آرامش و نفوذ انواع حشرات جانوران، گیاهان و افراد سارق بوده است که استفاده از توری فلزی این کار را انجام می دهد.

با نصب صفحه فلزی یا پنل بر روی پنجره باعث می‌شود تا از شرایط نامطلوب جلوگیری شود و کیفیت فضای داخلی را افزایش دهد و آسایش را بالا ببرد.

تکنولوژی ساخت در طول زمان کامل تر شده در حالی که حس زیباشناسی شروع به استفاده از مزایای توسعه فناوری داشته است.