با این روش ها میتوانید جلوی پیری پوست را بگیرید
با این روش ها میتوانید جلوی پیری پوست را بگیرید

جلوگیری از پیری پوست با روش های ساده و کاربردی نمکستان : پروسه ی پیری یک پروسه اجباری برای همه مردم است که خواه ناخواه اتفاق میوفتد. ما نمیتوانیم جلوی این اتفاق را در بدنمان بگیریم اما میتوانیم با انجام یک سری کارها و یا دوری کردن از یک سری مسائل این روند را کند […]

جلوگیری از پیری پوست با روش های ساده و کاربردی

جلوگیری از پیری پوست : با این روش ها میتوانید جلوی پیری پوست را بگیرید

نمکستان : پروسه ی پیری یک پروسه اجباری برای همه مردم است که خواه ناخواه اتفاق میوفتد. ما نمیتوانیم جلوی این اتفاق را در بدنمان بگیریم اما میتوانیم با انجام یک سری کارها و یا دوری کردن از یک سری مسائل این روند را کند کنیم و سرزنده تر ادامه دهیم. برای یادگیری روش های جلوگیری از پیری پوست در بخش سلامت و زیبایی پوست نمکستان با ما همراه باشید :

خیلی زود پیر میشوید اگر ذهنتان منظم نباشد.

یادتان نرود همیشه یک لیست از کارهای روزمره، ماهانه و سالانه خود داشته باشید. در یک زندگی منظم که یک شخص با ذهنی سامان دهی شده آن را اداره میکند، روز به روز و یا ماهانه باید یک سری کارها از این لیست حذف گردد و این لست کاهش یابد. اما اگر شما یک ذهن آشفته از برنامه های مختلف زندگی خود دارید و هیچکدام از این برنامه ها تا کنون کم نشده مطمعن باشید که این مشغله ذهنی شما را خسته کلافه کرده و پیری زودرس برایتان به وجود خواهد آورد.

خیلی زود پیر میشوید اگر مصرف شیرینی را در وعده های غذایی خود کاهش ندهید.

شیرینی ها یک نوع کاتالیزور در پروسه ی پیری هستند در واقع برای شیرینی ها در بدن گلیکوزیله شدن اتفاق می افتد. این اتفاق فرایندی است که در آن مولکول‌ های شکر خود را به راحتی به فیبرهای پروتئینی در سلول‌ها می‌چسبانند و می‌توانند باعث از دست دادن درخشندگی و تن خوشرنگ پوست و افزایش گودی زیر چشم و سیاهی زیر چشم، ایجاد پف و چین و چروک و همینطور منافذ پوست شود. بنابراین شیرینی جات علاوه بر خاصیت چاق کنندگی فراوان یک عمل اصلی پیری به حساب می آیند.

خیلی زود پیر میشوید اگر کمتر از ۵ ساعت در سبانه روز میخوابید.

روزانه بین ۷ الی ۸ ساعت خواب برای هر انسان نیاز است. کم خوابی پوست شما را کدر کرده و زیر چشمانتان را گود می اندازد. همچنین مشکلاتی از قبیل کمبود انرژی در طی روز، کندی ذهن، عدم تمرکز و افزایش وزن نیز از جمله اثرات کم خوابیست که نهایتا منجر به پیری زودرس میشود.

همچنین بخوانید:  با این سه ماسک خانگی بینی تان را کوچک تر کنید!

جلوگیری از پیری پوست : با این روش ها میتوانید جلوی پیری پوست را بگیرید

خیلی زود پیر میشوید اگر …

منبع : نمکستان