حیوانات اهلی راه نجات من از فقر بودند
حیوانات اهلی راه نجات من از فقر بودند
وقتی صحبت از عرضه و فروش حیوانات اهلی به میان می آید اولین سوالی که هر فرد ازمن می پرسد اینست که سود این فعالیت بالا است؟

وقتی صحبت از عرضه و فروش حیوانات اهلی به میان می آید اولین سوالی که هر فرد ازمن می پرسد اینست که سود این فعالیت بالا است؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم اگر با آموزش و در راه درست مشغول به فعالیت در این شوید بله سود بسیار بالایی نصیب شما خواهد شد. اما باید این نکته را بگویم که حتما در این مسیر یک راهنمای با تجربه در کنار خود داشته باشید تا بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

سگ جیبی

سگ جیبی

سگهایی که با ظاهر بسیار کوچک و زیبایی وجود دارند می توانند از آنها بعنوان یکی از بهترین نوع سگها نام برد که در اینجا اگر بخواهیم به قیمت سگ جیبی اشاره داشته باشیم.

باید بگوییم که این سگها دارای قیمت مناسبی بوده و  شما با پرداخت هزینه ی بسیار کم می توانید صاحب این حیوانات بسیار زیبا شوید و از آنها نیز نگهداری فرمایید. م

عمولا سگ ها و گربه های خانگی اندازه ی بسیار کوچکی دارند و همین دلیل می تواند نگهداری و مراقبت از آنها را تا میزان زیادی حساس تر کند.

به علت اینکه آنها هنوز مجاز به زدن واکسن نبوده و تا آن موقع باید دقت کنید تا دچار مشکل خاصی نشوند.

شما برای نگهداری این نوع سگها باید دقت داشته باشید که تا حدالامکان این موجودات زیبا را در محیطهای نامناسب و شرایط جوی بسیار شلوغ نگه ندارید و آنها را نیز در محیطی قرار دهید که تقریبا آرام بوده و می تواند برایسگ خوشایند تر باشد.

سگ سرابی

سگ سرابی

افرادی که در شهرهایی مثل اصفهان می باشند و سگ سرابی خریده و نمی دانند که چطور آن را تربیت نمایند بهتر است ادامه این مطالب را با دقت بیشتری مطالعه نمایند.

برای اینکه سگ سرابی یا سگ خانگی پشمالو را بهتر تربیت کنید در ابتدا خوب است که توله آن را خریداری نمایید .

همچنین بخوانید:  در سال جاری ۴ فروند هواپیما به ناوگان کیش ایر اضافه خواهد شد

چون از آنجایی که سن کمتری دارند از تربیت پذیری بهتری نیز برخوردار می باشند البته فکر نکنید فقط این نژاد چنین است در همه نژادها این ویژگی ثابت می باشد.

زمانی که شروع می کنید به آموزش دادن این سگها نباید نیمه رهایش کنید یا چند روز در میان انجام دهید بلکه باید مداوم و پشت هم صورت بگیرد تا سگ درست تربیت شود.

تربیت سگ سرابی باید حدود یک ربع به طول انجامد تا سگ را خسته نکند و همچنین درست تربیت شود.

بهتر است در زمان تربیت سگها آنها را بسیار شجاع بار آورده و آنها را با اعضای خانواده خود آشنا نمایید چون این سگها به غریبه ها حمله ور شده و مکن است به آنها آسیب برسانند.

سگهای نگهبان

سگهای نگهبان

از ویژگیهای دیگر سگهای نگهبان می توان به مواردی مانند: وفادار، قوی، شجاع، هوشیاری بالا و قدرت بدنی بسیار زیاد اشاره کرد.

افرادی که تمایل دارند تا برای مراقبت بیشتر از باغی که دارند یک سگ نگهبان داشته باشند بهتر است بدانند که این نوع سگها هوش بسیار بالایی دارند.

و سریعا یاد می گیرند که باید از باغ صاحب خود محافظت کنند و به این شکل از ورود افراد غریبه و حیواناتی مانند: روباه و شغال به باغ جلوگیری می کنند.

نژادهایی مانند: سرابی، ژرمن شپرد و دوبرمن پینچر از جمله نژادهایی می باشند که می توانند نگهبان خوبی برای باغ باشند.

اما به این موضوع توجه داشته باشید که پس از خریداری سگ خانگی هاسکی باید در ابتدا آموزشهای صحیح و لازم را به او بدهید تا بداند که وظیفه اش چیست و بتواند آن را به درستی انجام دهد.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید که باید به غذای سگ نیز اهمیت بدهید.