خداحافظی پولاد کیمیایی از سینمای ایران و پشیمانی اش به فاصله یک روز !
خداحافظی پولاد کیمیایی از سینمای ایران و پشیمانی اش به فاصله یک روز !

خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما نمکستان : پولاد کیمیایی در تاریخ ۱۵/۱۱/۹۷ در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام خبر از خداحافظی خود از سینمای ایران داد. وی در اینباره چنین نوشت: با سلام و عشق به همه شما عزیزنی که سالهاست به من لطف داشتید و یه جوریایی مثل خانواده ی من شده بودید برام خیلی سخته […]

خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما

خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما

نمکستانپولاد کیمیایی در تاریخ ۱۵/۱۱/۹۷ در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام خبر از خداحافظی خود از سینمای ایران داد. وی در اینباره چنین نوشت:

با سلام و عشق به همه شما عزیزنی که سالهاست به من لطف داشتید و یه جوریایی مثل خانواده ی من شده بودید برام خیلی سخته که بگم میخوام از سینمای ایران خدا حافظی کنم و بگم خیلی سالهای خوبی بود کنار شما و همکاران عزیزم و خاطرات این سالها همیشه با من خواهد بود ولی به دلیل مهاجرت شاید دیگه کنارتون نباشم و شاید هم بعد چند سال برگشتم.

هر چی خدا بخواد همون میشه بدونید تمام این سالها بیشترین تلاشم رو کردم تا جایی که توانم بود تا برای شما خوب ظاهر شم و خودم رو به هنر و اعتماد شما عزیزان متعهد بدونم اگر بیش از این نشد امیدوارم روزی بتونم یا در این زندگی یا در زندگی دیگری جبران کنم به زودی این پیج رو هم خواهم بست ولی قبلش برای شما یک فیلم آخر خواهم گذاشت تا أساسی خدا حافظی کنیم … شاید کمی هم درد و دل کردم امیدوارم همیشه سربلند باشید و بدرخشیدید کوچیک همه شما هستم.

کیمیایی به فاصله یک روز از تصمیمش پشیمان شد.

او در مطلبی دیگری در این باره نوشت: «تا روزی که نفس دارم میمونم و میجنگم حتی از مخالفانم هم ممنونم چون انگیزه بیشتری دارم تا خودم رو بیشتر ثابت کنم همیشه در قلب من هستین و به امید شما هر کاری میکنم کجا برم با وجود فرشته‌هایی مثل شما»

کیمیایی البته مدعی است که این تصمیم را در پی پیام‌های هوادارانش گرفته است. او در این باره نوشت: «سلام به همه دوستان عزیزی که از دیشب تا الان بهم شهامت رو یاد دادین و نشون دادید که چرا مبارزه و ایستادن در مقابل سختی ها نشان مردم سرزمین من است شما ها نشان خدا هستید در روزهای باد و سرما آخرین آتیش مشعل مونده هستید هیچ وقت این مهر رو فراموش نمیکنم.

همچنین بخوانید:  چرا امیرحسین رستمی بازیگر، اینبار مجری مسابقه شوتبال در شبکه نسیم شد؟

ممنون از تماسهاتون و پیام هاتون فهمیدم که همیشه کنارم بودین و من نمیدیدم چون در سکوت همراهم بودین واقعی تو این همه سختی که دلتون از همه چیز پره باز منو دلداری میدین و بهم افتخار مهرتونو میدین افتخار میکنم که بین شما ها نفس میکشم تا آخرش خواهم بود یاران روزهای سخت خواهم بود.»

به این ترتیب داستان از ایران رفتن پولاد کیمیایی به سرانجام نرسید و این ماجرای عجیب نام کیمیایی را به سرخط خبرها آورد چه رفتنش، چه ماندنش.

خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما

پولاد کیمیایی به علت مهاجرت از سینمای ایران خداحافظی کرد

منبع: نمکستان / خبرآنلاین