خداحافظی رامبد جوان با برنامه خندوانه + بازگشت مهران مدیری با دورهمی
خداحافظی رامبد جوان با برنامه خندوانه + بازگشت مهران مدیری با دورهمی

خندوانه به پایان رسید + دورهمی آغاز شد نمکستان : فصل ۵ خندوانه در حال حاضر هر شب از شبکه نسیم در حال پخش می باشد.  در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ رامبد جوان با انتشار پستی خبر به اتمام رسیدن برنامه خندوانه را رسانه ای کرد. رامبد جوان در این پست نوشت : سلام به […]

خندوانه به پایان رسید + دورهمی آغاز شد

رامبد جوان

نمکستان : فصل ۵ خندوانه در حال حاضر هر شب از شبکه نسیم در حال پخش می باشد.  در تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ رامبد جوان با انتشار پستی خبر به اتمام رسیدن برنامه خندوانه را رسانه ای کرد.

رامبد جوان در این پست نوشت : سلام به همتون. حدود ۷۲۰ قسمت خندوانه ساختیم و پخش کردیم. ما سعی کردیم شادتون کنیم و در کنار این مهم، تا تونستیم کارای مهم و باحال با شما انجام دادیم. ایشالا بعد از عید دیگه در خدمتتون نخواهیم بود.

مرتضی میرباقری معاون سیمای سازمان صداوسیما از تولید سری جدید برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری خبر داد. وی درباره تولید خندوانه که اعلام شد فقط تا نوروز ۹۸ خواهد بود به خبرنگار مهر کفت: برنامه خندوانه هیچ مشکلی ندارد هیچ اتفاق جدیدی هم رخ نداده است، این برنامه اکنون در حال پخش از شبکه نسیم است و نوروز هم با یک ویژه برنامه پخش می شود.

مرتضی میرباقری همچنین از پخش فصل جدید «دورهمی» خبر داد و گفت: با هماهنگی که انجام شده است نوروز ۹۸ برنامه‌های «دورهمی» و «خندوانه» هر دو روی آنتن می‌روند و اجرای «دورهمی» با حضور مهران مدیری خواهد بود.

معاون سیما همچنین درباره زمان پایان «خندوانه» نیز عنوان کرد: بنای ما این بود که با یک تجدید قوا بعد از نوروز ۹۸ در فصل جدید دوباره روی آنتن برود.

جناب خان و رامبد جوان در خندوانه

خندوانه به پایان رسید

منبع : نمکستان / مهر