۱۰ اصل طلایی خوش پوشی در زنان و مردان
۱۰ اصل طلایی خوش پوشی در زنان و مردان

چگونه خوش پوش باشیم ! نمکستان : خوش پوشی امریست که خیلی از حالت روزانه ما را تحت تاثیر خود قرار میدهد. در واقع خوش پوشی به دنبال خود اعتماد به نفس، آرامش، نظم و … را خواهد داشت. انسان های خوش پوش معمولا بسیار جذاب نیز هستند. در واقع وقتی این آدم ها وارد […]

چگونه خوش پوش باشیم !

همیشه خوش پوش باشید : 10 اصل طلایی خوش پوشی در زنان و مردان

نمکستان : خوش پوشی امریست که خیلی از حالت روزانه ما را تحت تاثیر خود قرار میدهد. در واقع خوش پوشی به دنبال خود اعتماد به نفس، آرامش، نظم و … را خواهد داشت. انسان های خوش پوش معمولا بسیار جذاب نیز هستند. در واقع وقتی این آدم ها وارد یک جمعی میشوند توجه اکثریت را به خود جلب میکنند. در این مطلب ما به چند نکته که با استفاده از آن ها خوش پوش خواهید شد اشاره خواهیم کرد. در بخش مدل لباس نمکستان با ما همراه باشید :

راه کار اول :

هر چند وقت یکبار کمد لباس هایتان را فنگ شویی کنید. یعنی به هر لباس نگاهی بیندازید و از خود بپرسید اگر باز هم به خرید بروم این لباس را تهیه میکنم؟ اگر پاسختان منفی بود، بی درنگ لباس را از لیست لباس های انتخابیتان خارج کرده و بیرون بگذارید.

راه کار دوم :

برای جلوگیری از نفخ و باد کردن شکم، پنج روز قبل از مهمانی از خوردن لبنیات و غلات پرهیز کنید.

راه کار سوم :

یک راه کار جالب برای جلوگیری از نخ رفتن و پاره شدن جوراب شلواری این است که به آن تافت قوی بزنید.

راه کار چهارم :

هرگز لباستان دقیقا بعد از اتو زدن نپوشید چون گرمی حاصل از اتو باعث میشود لباس زودتر چوک بخورد. همیشه بگذارید تا لباستان خنک شود و بعد آن را بپوشید.

راه کار پنجم :

موهای مرتب و آرایش در هنگام خرید لباس شب می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روی انتخابتان بگذارد.

راه کار ششم :

وقتی میخواهید شلوار جین بخرید و زمان لام برای پرو لباس را ندارید، همیشه یادتان باشد که شلوار جینی دور کمرش اندازه شماست که عرض کمر آن متناسب با دور گردنتنان باشد. یعنتی کمر شلوار جین را یک دور دورِ گردنتان بپیچید، اگر بهم رسید شلوارتان اندازه تان است.

راه کار هفتم :

همچنین بخوانید:  انواع مدل کاپشن و جلیقه دخترانه شیک و جدید طرح سال

اگر تمایل دارید که آستین لباس یا شومیزتان را تا بزنید، دکمه ی انتهای آستین را بسته نگه دارید تا تمیز و مرتب رول شود.

راه کار هشتم :

اگر بالاتنه کوتاه و یا پُری دارید، انتخاب تیشرت های یقه هفت میتواند شما را کشیده تر نشان دهد.

راه کار نهم :

اگر عطر مورد علاقه تان تمام شده، شیشه خالی عطر را در کمد لباستان را کشوی لباس زیرتان بگذارید تا لباس هایتان بوی ملایم و خوش عطر مورد علاقه تان را بدهد.

راه کار دهم :

اگر پاهای پُری دارید پوشیدن یک کفش کرم رنگ میتواند پاهای شما را کشیده تر نشان دهد. منتهی یادتان نرود که پاشنه ی کفش باید بلند باشد.

همیشه خوش پوش باشید : 10 اصل طلایی خوش پوشی در زنان و مردان

۱۰ اصل طلایی خوش پوشی در زنان و مردان

منبع : نمکستان