درب ضد سرقت ۵۰۸ یک و نیم لنگه سفید طوسی
درب ضد سرقت ۵۰۸ یک و نیم لنگه سفید طوسی
حفاظت از حریم خانه و تضمین امنیت آن یکی از دغدغه هایی بود که مردم نه تنها در روزگاران قدیم بلکه امروزه داشته اند و برای اینکه بتوانند مسافرت کنند درب ضدسرقت 505، 711 را انتخاب کردند تا احساس آرامش و راحتی داشته باشند و نگران ورود سارقان نباشند.

حفاظت از حریم خانه و تضمین امنیت آن یکی از دغدغه هایی بود که مردم نه تنها در روزگاران قدیم بلکه امروزه داشته اند و برای اینکه بتوانند مسافرت کنند درب ضدسرقت ۵۰۵، ۷۱۱ را انتخاب کردند تا احساس آرامش و راحتی داشته باشند و نگران ورود سارقان نباشند.

همانطور که از اسم این دربها می توان فهمید در ساخت این دربها ما بین آن ورق عایق می گذارند که باعث افزایش امنیت آن می شود.

درب ضد سرقت 508 یک و نیم لنگه سفید طوسی

البته قبل خرید درب ضد سرقت۵۰۸  باید از مقاوم بودن آن در برابر گرما، سرما ورطوبت اطمینان پیدا کنیم که هم عایق صوتی داشته باشد و مانع ورود سرو صدا نیز باشد.

برای خرید این دربها جانب احتیاط را رعایت کنیم جون با افزایش ساخت و ساز و استفاده های زیادی ازاین نوع دربها شرکتهایی بوجود آمده اند که دربهای بی کیفیتی به بازار توزیع می کنند که شکلشان با دربهای سرقت یکی است و حتی قفلی که برای دربها کار گذاشته اند فرقی با نمونه اصلی آن ندارد.

درب ضد سرقت طوسی

از دیگر رنگ های مورد استفاده در درب های ضد سرقت، رنگ طوسی می باشد.

این رنگ مزیتی که نسبت به رنگ سفید دارد این است که آلودگی ها را به طور نمایان نشان نمی دهد.

به طور کلی انتخاب رنگ به سلیقه و نوع دکوراسیون نظیر پرده و  مبل راحتی طوسی بستگی دارد، اینطور نیست که رنگ در کیفیت دربهای ضد سرقت عاملی تاثیرگذار باشد.

از عوامل مهمی که در کیفیت دربهای ضد سرقت باید در نظر گرفت،سنجیدن میزان مقاومت آنها در برابر نم، رطوبت، خوردگی و هوازدگی می باشد.

درب ضد سرقت طوسی

یکی از زیباترین و خاص ترین درب ضد سرقت طوسی سفید نوع ونوس آن است که در رنگ های متنوعی مثل سفید، گردویی و نباتی موجود است.

روی اینگونه درب ها معمولا چشمی و یک قفل شب بند تعبیه شده است، به این صورت که با چرخاندن کلید هشت زبانه به صورت همزمان در دو جهت مختلف وارد چارچوب می شوند.

همچنین بخوانید:  آموزشگاه آرایشگری مردانه

یکی از دلایل دیگر با کیفیت بودن این درب ها سنگینی وزن آن است، در ساخت کلاف داخلی و قسمت میانی از ورقه های فلز و ورق فولادی استفاده شده است.

ضخامت درب ضد سرقت

لایه فولادی که در درب ضد سرقت استفاده می شود می بایست دارا حداقل ۱ میلی متر ضخامت باشد و همچنین ضخامت چهارچوب استفاده شده در این دربها باید حداقل یک و نیم میلی متر و یا حتی بیشتر از آن باشد.

اگر شما نیز زمان زیادی را در بیرون از خانه خود می گذرانید و یا اشیا گران قیمتی در خانه خود نگه می دارید و همواه نگرانی از امنیت آنها دارید تنها چاره کار استفاده از درب ضدسرقت لمسی است.

ضخامت درب ضد سرقت

معمولا درب ضد سرقت در ابعاد مختلفی نسبت به ورودی خانه و یا هر محیط دیگری قابل تنظیم هستند همانطور که گفتیم دربها انواع مختلف دارند مانند درب ضد سرقت یک و نیم لنگه که یکی از این ابعاد می باشد.

اما ممکن است که گاهی در تولید این درها میان درب هیچگونه ورق فلزی به کار نرفته باشد که شما این موضوع را به سختی می توانید خودتان متوجه شوید.

اما در ادامه مطلب ما نکاتی را برای شما بازگو خواهیم کرد که بتوانید به راحتی درب مورد نظر خود را خریداری کنید.

استفاده از دربهای ضد سرقت آرامش و آسودگی بسیار زیادی به افراد می بخشد و باعث می شود که انسانها با خیال راحت درب خانه های خود را قفل کنند و به دنبال کارهای خود بروند.